Аноним_Русалка• 22 мая 2023
Дівчата з гарним почутиям смаку - зайдіть плз - як краще вітальню облаштувати
В мене в будинку з вітальні вихід на вулицю
Паркет/ламінат відпадає
Як краще оформити підлогу першого поверху
Або класти плитку під дерево
Або плитку з розводами.. але теж не можу ніяк визначитись який розмір брати щоб було вишукано та гарно
Чи буде красиво 60*60 чи 120*120*
Чи взяти під доску…
І як красиво оздобити сходи..
там де двері в коридор з вітальні там 112 см
Паркет/ламінат відпадає
Або класти плитку під дерево
Чи буде красиво 60*60 чи 120*120*
Чи взяти під доску…
І як красиво оздобити сходи..
Пушап Мі мі• 22 мая 2023
Краще мати справу з дизайнером. Якщо такої змоги немає, обирайте стиль. Відштовхуйтесь від нього, він диктує матерали, колір і форми.Або просто візьміть готовий проект в інтернеті. Щоб ваша підлога не жили окремим життям від всього іншого інтер*єру.
Пушап Мі мі• 22 мая 2023
На мій погляд плитка під дерево це вчорайшій день. Демонтувати тяжко, а терпіти її прийдеться довго.
Аноним_Русалка
• 22 мая 2023
Ответ дляМира всем
На мій погляд плитка під дерево найкраща. Розводи терпіти не можу.
Ось мені важливо почути думку інших людей…
БезВзяток• 22 мая 2023
Я б плитку точно не брала .
Невже будуючи будинок Ви не можете уявити, які хочете кольори і оформлення?
Дивно
Пушап Мі мі• 22 мая 2023
Ответ дляАноним_Русалка
Якщо підлога тепла тоді плитка, якщо ні краще мабуть інженерна дошка, Якщо у вас є на неї кошти. Якщо це хайтек або мінімалізм, сучасний інтерьер- мікробетон також дуже непогано або під натуральний камінь але не мрамор.. Мрамор нетреба.))
Послушная• 22 мая 2023
Плитка холодная всегда, нужен подогрев наверное. Я за дерево.
Но смотрите на свой стиль общий и ваши желания, внешне мне нравится и плитка и дерево
Кто крайний?• 22 мая 2023
Раніше жили в будинку з мармуровою глянцевою плиткою від входу. Зараз з ’дерев´яною’. Мармур - нарядніше, дерево - тепліше виглядає.
Підігрів був і там, і там. Це - головне для підлоги з плитки.
Аноним_Русалка
• 22 мая 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Тепла підлога скрізь
Щепотка_совести• 22 мая 2023
Ответ дляМира всем
Вона найлеглша в догляді, тому собі ставила саме її). У знайомої ота велика під мармур, виглядає, звісно, класно, але я не готова сидіти з зубною щіткою і терти шви (регулярно!).
Курочка-чубаточка• 22 мая 2023
Сходи обшивати деревом. Підлога з підігрівом буде? Плитка 120*60 дуже важка, класти її складніше. Плитка під дерево вже приїлась, в кожному інтер´єрі.
Голубая фишка• 22 мая 2023
дивлячись те що ви любите, у вас багато простору, тут гарно буде дитивитя мраморна плитка,вигляд буде більш вишуканий, грациозний. а от дерево будинок зробе не такий помпезний, затишний
Аноним_Русалка
• 22 мая 2023
Ответ дляГолубая фишка
А який розмір оптимальніше брати?
Вельми шановна• 22 мая 2023
Ответ дляМира всем
100%
Стриптизерка• 22 мая 2023
Ответ дляЩепотка_совести
сейчас есть специальные затирки они в пластик превращаются
Усатая полосатая• 22 мая 2023
Вкус здесь не нужен. Если у вас до сих пор нет единого стиля помещения и смежных открытых с ним - то не мучьтесь и наймите дизайнера, либо определяйтесь наконец со стилем сами по картинкам в пинтересте. Нет ничего хуже, чем такие прекрасные светлые пространства и подход к выбору материалов на тяп-ляп без единой концепции и стиля. И доска... ее еще важно красиво положить.
Голубая фишка• 22 мая 2023
Ответ дляАноним_Русалка
А який розмір оптимальніше брати?
це краще у плиточника спитати, щоб гарно поклали, але маленькі розміри будуть не гарно дивитися, мені подобається в таких розмірах квадрати не дуже великі, але не маленькі. Краще брати керамограніт, особливо для приватного будинку.
Аноним_• 22 мая 2023
Ой мне только под дерево нравится.есть классная,под ламинат,еще если ёлочкой уложить,красота. В разводах,серые -не люблю…не уютно и все. Вот офис хоть ты тресни. Ну и все видно,пыль,грязь,разводы
Бджолина королева• 22 мая 2023
люблю дерево, воно так природньо вигллядає. Але це дійсно про затишок. Коли робили кухню, була така ж дилема, як у Вас. Обрали дерево і не пожалкували. Плитка як на останньому фото і правда виглядатиме шикарніше, але виглядає надто слизькою.
Голубая фишка• 22 мая 2023
ще хочу вам порекомендувати, шукайте колір- тауп,будь то плитки або під дерево(якщо дерево красиво коли виден зріз дерева, як дубовий, щось таке під дуб-хоча може це я так люблю
) так от колір-тауп -це сіро-коричневий, чим він гарний -вам буде легко до нього все підібрати двері, меблі-тобто й бежеві підійдуть(бо цей колір буде в полі, сірі також-бо цей колір в полі, білі меблі також підійдуть, тобто це такий універсальний колір й він не світлий для пола саме те що треба й не темний. Прочитайте та подивиться про цей колір в інтернеті Ось я вам цього кольору в інтерєрі
Зрадорозганячка• 22 мая 2023
Ответ дляПослушная
тоже за дерево или ламинат. у сестры плитка в доме, мне не нравится. холодный пол постоянно. нужно подогревать
Бойцовская• 22 мая 2023
Ответ дляЗрадорозганячка
Ламинат тоже холодный.
Зрадорозганячка• 22 мая 2023
Ответ дляБойцовская
Ламинат тоже холодный.
не настолько и по нему приятней ногами ходить
Голубая фишка• 22 мая 2023
Ответ дляБойцовская
Ламинат тоже холодный.
в частном доме всегда пол холодный на первом этаже, как по мне лучше керамогранит у меня так в доме пол на подогреве, она прослужит дольше, ламинат очень сложно найти хорошего качества, я бы не рисковала первый этаж точно плиткой-керамогранитом
Борода• 22 мая 2023
Ответ дляСтриптизерка
Це не означає що ті шви не треба драїти. В мене біла плитка і епоксідні білі шви, то їм гаплик))