Аноним_Русалка• 22 мая 2023
Дівчата з гарним почутиям смаку - зайдіть плз - як краще вітальню облаштувати
В мене в будинку з вітальні вихід на вулицю
Паркет/ламінат відпадає
Як краще оформити підлогу першого поверху
Або класти плитку під дерево
Або плитку з розводами.. але теж не можу ніяк визначитись який розмір брати щоб було вишукано та гарно
Чи буде красиво 60*60 чи 120*120*
Чи взяти під доску…
І як красиво оздобити сходи..
там де двері в коридор з вітальні там 112 см
Паркет/ламінат відпадає
Або класти плитку під дерево
Чи буде красиво 60*60 чи 120*120*
Чи взяти під доску…
І як красиво оздобити сходи..
Мрію про пончик• 22 мая 2023
Дерев´яна плитка виглядає затишно...! А глянцева - виглядає дорого... обирайте що для Вас важливіше - понти чи затишок
Швендяю містами• 22 мая 2023
Почему ламинат отпадает
Может быть вполне и ламинат
Если плитка, то матовая.
Может быть вполне и ламинат
Если плитка, то матовая.
НаБалКоніХодять• 22 мая 2023
Плитку під дерево. Світлу, типу білений дуб, ясень. Якось на фотці приміщення велике, але темнувате і хочеться додати світлоти світлою підлогою. Ну і викласти плиткою щось типу ’палуба діагональ’. Подивіться в продавців каталоги, там є дизайни для кожної плитки.