Киця-бриця• 22 мая 2023

Есть тут те, кто знает про измену мужа, но делает вид что не знает?

Можете рассказать поподробнее
Любите? Или что-то держит?
Янка-угомонись• 22 мая 2023
Да здесь много ’мудрых’ жен-терпил)

Плекаю думи• 22 мая 2023
Я не только знаю,но и ему говорю.Просто хорошо живём вместе,измена не повод для развода.
автор Киця-бриця • 22 мая 2023
Ответ дляПлекаю думи
LenOK-06ab• 22 мая 2023
Я щоб взнала,летів би пж пердів
Бабця в мештах• 22 мая 2023
Ответ дляLenOK-06ab
Я щоб взнала,летів би пж пердів
А лет вам сколько?
LenOK-06ab• 22 мая 2023
Ответ дляБабця в мештах
А лет вам сколько?
36.
Так полетів перший чоловік.Як дізналася,вилетів як пробка.На той час було 25 і син малесенький
Я таке не пробачаю.
Чесно брешу• 22 мая 2023
Держит страсть мужа к покупкам, которые потом будут поделены пополам. Неплохой таки бонус для самостоятельной женщины.
аромат Жука• 22 мая 2023
У каждого своё восприятие, для меня это не было ни шоком ни ударом. Есть вещи которые ранят меня сильнее, например болезнь близких. А измена - это всего лишь миг, было и прошло
Кастрюлька• 22 мая 2023
Я догадываюсь но и он догадывается а оба делаем вид что ок) потому что хороший у нас тандем , дети . Он хороший человек и я его устраиваю как жена . Короче такая себе пара которая идет рука об руку . Но не без огонька на стороне ) нас все устраивает если что . И такие загулы были давно и редко

Почемучечка• 22 мая 2023
Прошлого выгнала и нового выгоню, если изменит.
Бабця в мештах• 22 мая 2023
Ответ дляLenOK-06ab
36.
Я таке не пробачаю.
Ну-ну, я вот с годами поумнела, то же за плечами первый развод в 30 лет, правда по другой причине. Или вы думаете, ч о до пенсии будете сексуально привлекательны для мужа, хорошо если так, но мало вероятно. И что ему тогда узелком все завязать.... Или вас он станет сексуально не привлекать, но в душе ж он ваш самый близкий и родной человек и как тогда?.... секс и любовь это далеко не одно и тоже. Иногда общение с ’задушевными’ подружка хуже чем (так как затрагивает эмоции и душу), а не чисто физиологии на стороне. Но я старше вас существенно.
LenOK-06ab• 22 мая 2023
Ответ дляБабця в мештах
Це ваша думка.Для мене не є важливо чи я буду сексуально приваблива для чоловіків в загальному,це не є мій сенс життя.Я жила певний період часу сама з сином і цей період нічим не гірший був як життя з чоловіком.Я не залежу від чоловіка в жодному плані.Я маю гордість і повагу до себе як до жінки,тому зрада для мене-нонсенс.Я не зможу з ним ні спати,ні їсти і вести «задушевні розмови» після того як ввн обере іншу.Є масса прекрасного в житті крім чоловіка.Певно ви залежите від чоловіка свого,тому так думпєте.
І якщо другий чоловік вчинить так само,дорога йому буде за кораблем,я йому це озвучила.
Жінки знецінили себе раз готові закрити очі на зраду чоловіка.Ще не бачила чоловіка який би тримався жінки після зради,бо ж спільні діти,через фінансове питання,»задушевні розмови» і т д
Регионщица• 23 мая 2023
В мене сусідка не тільки знає про зради, а ще й третю дитину народила аби втримати
котопёс• 04 июня 2023
Ответ дляБабця в мештах
Тут може бути ще такий дуже важливий ньюанс: це діти, народжені коханкою та записані на любителя сексу на стороні, а також фінансові витрати чоловіка на це все. Жінка цього чоловіка звісно не знає про такий сюрприз чоловіка, в них разом нажите майно та є своя дитина, яка є спадкоємцем. Тому для всіх це буде великою несподіванкою з суттєвими фінансовими витратами від таких походеньок. А також такий чоловік весь час каже своїй дружі, що нема коштів і це так і є, бо він никав ці кошти, щоб купити коханці квартиру та зробити ремонт, кожег місяць їй виділяє на життя 50 тис. грн. А жінка в цей час вважає, що у нього скрутні часи.Тому таких треба відразу гнати під 3 чорти.А так візуально: ну дуже порядний чоловік