Туфли в чешуе• сегодня в 11:11
Боты тут пишут,что недвижимость упадет сильно в цене и будет за копейки
Они здурели?
Давно без алко• сегодня в 11:45
Ответ дляviter33
Не будуть вони зростати на 100% щороку, рівня Парижа не досягнуть.
Але поступове зростання (через здорожчання буд.матеріалів і вартості робочої сили) - логічне і пояснюване
Щодо ’мало готівки’ - не беруся заперечувати чи підтримувати тезу, але у Львові, Ужгороді, Франківську - будують цілими кварталами і все розпродається ще в процесі будівництва (Львів - околиця від 1600 дол/1 кв.м.)
Я не кажу про 100% зростання. Моніторю ринок - здорожчання 15-20% порівняно з попереднім роком.
Спілкувалась з рієлторами, бо продавали квартиру. Сказали, що більшість - житлові сертифікати
Ответ дляДавно без алко
15-20% це і є річне зростання цін на буд.матеріали і робочу силу.
Логічне і пояснюване
Туфли в чешуе
• сегодня в 11:47
Ответ дляviter33
Логічне і пояснюване
Ох..то ли еще будет
Українська Мрія• сегодня в 11:48
Ответ дляviter33
Думаю, зараз в безпечному місці житло з дисконтом 30-40% (від середньої ціни) забере перший же покупець за 15 хв.
Это не далеко не так
Туфли в чешуе
• сегодня в 11:48
А косметический ремонт сейчас стает по цене как евроремонт до войны
Туфли в чешуе
• сегодня в 11:48
Ответ дляУкраїнська Мрія
Это не далеко не так
Я из спокойного города и у нас цены уже польские
Туфли в чешуе
• сегодня в 11:49
Ответ дляviter33
Значить, не все так погано, якщо у Львові ’розмітають’ однушки на околиці по ціні від 1600 дол/кв.
Тобто, 1к квартира з меблями і ремонтом вийде під 100 000 дол.
’Зубожіння у всій красі’
А 130 не хотите тысяч дол?У нас уже такие цены на однушки.Центр страны
Туфли в чешуе
• сегодня в 11:50
Я @лять не знаю,где найти такую сумму ребенку купить квартиру
Туфли в чешуе
• сегодня в 11:51
У людей бабла немерянно а плюс еще государство власть денег дают под программы эти разные
Туфли в чешуе
• сегодня в 11:52
Ответ дляviter33
Може, нехай дитина отримує освіту і сама собі купує.
В тій країні, де захоче жити
Ну ваш ребенок пусть вкалывает пол жизни горбатится на однушку.А мои дети получат подарки на 18 ти летие по квартире
Престидижитатор• сегодня в 11:53
Ответ дляЕлектрохарчування
Взяти той же Херсон, залишилося менше 60 тис жителів із довоєнних 280, здебільшого пенсіонери. Хто там купуватиме житло? Краматорськ із початку весни, масово виїжджає. Залишилася третина населення, 58 тисяч із 150-ти. Теж ніхто житло купувати не буде
Да, но люди-то есть. Они выезжают из прифронтовых, получают сертификаты и покупают жилье в другом месте.
Електрохарчування• сегодня в 11:54
Ответ дляПрестидижитатор
За умов відкритих кордонів із цінами на житло стрімко відбудуться дивовижні метаморфози.
Престидижитатор• сегодня в 11:57
Ответ дляЕлектрохарчування
Палка о двух концах, пока идёт война и даже первое время после окончания, границу для мужчин не откроют, а когда война остановится, то цены начнут расти еще стремительнее, даже с открытыми границами.
Удальонка• сегодня в 11:59
Ответ дляДавно без алко
колись може бути обвал ринку, вже було таке в 1998, 2008, 2014 роках.
Ціна не може постійно рости.
тоді буде і обвал цін на продукти, будівельні матеріали тощо. Ви в таке вірите?
БезПаспортаНеПродаю• сегодня в 12:04
Ответ дляviter33
Удальонка• сегодня в 12:00
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Да я как раз живу в Киеве и при падении потеряю. Просто объективно понимаю, что дом без коммуникаций нафиг никому не будет нужен. А если ещё и склады с предприятиями разнесут, то из Киева сбегут все кто сможет.
так это только означает, что дом с коммуникациями станет еще дороже.
Куда люди из Киева могут убежать?
ЛеньГуглить_правда• сегодня в 12:02
Ответ дляУдальонка
Куда люди из Киева могут убежать?
Только таких домов не будет, вот где проблема. Куда угодно, думаете без работы и условий люди останутся тут жить?
Удальонка• сегодня в 12:03
Ответ дляЕлектрохарчування
відкриття корднонів означатиме припинення всіх програм для українських біженців. І тоді не факт, що аж так багато людей захоче жити в Європі нелегально, ад і ще невідомо, що в тій Європі буде. Враховуючи зміни клімату, висихання річок і тд.
Удальонка• сегодня в 12:04
Ответ дляЛеньГуглить_правда
а куди вони дінуться?
А я женатая• сегодня в 12:04
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Не заважайте одній з маньок спілкуватися з собою з декількох акків.
ЛеньГуглить_правда• сегодня в 12:05
Ответ дляУдальонка
а куди вони дінуться?
Туда же куда и деваются с 22 года
Електрохарчування• сегодня в 12:05
Ответ дляПрестидижитатор
Ви вирішуєте завдання, спираючись на помилкову догму - збереження державної формації. Найімовірніше югославський сценарій, за участю всіх країн-сусідів. Розпилили та забули, потиснувши один одному руки і відправивши ’двушечки’ куди треба
БезПаспортаНеПродаю• сегодня в 12:05
Ответ дляА я женатая
та я вже зрозуиіла, що це потужня зе ботня
Сусановна• сегодня в 12:06
Ответ дляТуфли в чешуе
Лучше подарите им курс военной подготовки. Он будет нужнее, чем квартира в воюющей стране. Они же пойдут защищать родину, правда? Чтобы ваш центр страны не превратился в условный Краматорск?