Шкала Радощів• 22 мая 2023

Розвод на сто, порадьте гарне сто, або майстра по гбо

Це просто жах. у мене проблеми з гбо на машині. без машини не можу. звернулася в сто з хорошими відгуками в інтернеті і почався цирк. замінили три вузли, але проблему не вирішено. грошей пішло 4600. просто на вітер. а не працює.
для мене це сума капець велика можна сказати практично всі вільні гроші
після скандалу повернули частину сплати за вирахуванням вартості деталей.
але проблема не пішла.
Гбо треба ченити. боюся звертатися куди попало що б не попасти знову на таких "майстрів" тому що мій бюджет не потягне ще одного розводу.
Допоможіть будь ласка! можливо у вас є хороші сто або майстри ГБО у Києві хто реально може вирішити питання, а не дурити на гроші.
Акуна_Матата• 22 мая 2023
Майстрів не підкажу, бо своє гбо вже 210 тис обслуговую сама
У Вас яка складна установка стоїть? І яка проблема? В гбо фактично блок управління, редуктор, форсунки, мультиклапан, балон і проводка. Там дуже діагностувати немає що

автор Шкала Радощів • 22 мая 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Вони з мене за діагностику 400 грн здерли.....
Проблема в тому що коли їду газ іноді вимикається.
Акуна_Матата• 22 мая 2023
Ответ дляШкала Радощів
Форсунки скільки проїхали?
Самовільний перехід на газ це проблема або в форсунках або в блоці управління
автор Шкала Радощів • 22 мая 2023
Ответ дляАкуна_Матата
Форсунки скільки проїхали?
Машина самовільно з газу на бензин переходить коли їду (газ вимикається) а не на навпаки...
Акуна_Матата• 22 мая 2023
Ответ дляШкала Радощів
Я розумію. Навпаки і не буває…
Акуна_Матата• 22 мая 2023
Я написала про перехід на газ
Перепрошую, втомлена, протупила
Наверняка• 22 мая 2023
Муж в время газа обслуживается на луговой, вроде норм, а вот на Туполева не очень
Акуна_Матата• 22 мая 2023
Якщо форсунки якісь простенькі, то на сто Вам би мали поставити якісь свої, гарантовано робочі
І пару днів катаєтесь
Якщо все ок, проблема у форсунках

Якщо далі то саме, то ймовірно глючить блок управління
Nelly-4875• 22 мая 2023
http://prostogas.com.ua/?fbclid=PAAaaxnDMo9YQf1x44...
Ребята с работы делают там. Им кто-то посоветовал и они друг за дружкой перешли туда обслуживаться. Довольны.

автор Шкала Радощів • 22 мая 2023
Ответ дляАкуна_Матата
І пару днів катаєтесь
Якщо все ок, проблема у форсунках

Дуже вам дякую за пораду з чим реально може бути проблема. А то мені сьогодні розповідали про датчик тиску та редуктор... Міняли та лагодити шось 3 години, а проблема не пішла.
Акуна_Матата• 22 мая 2023
Ответ дляШкала Радощів
Немає за що)
Чим могла

Редуктор врядлі
Коли є проблема в редукторі, на газ тоді взагалі не хоче переходити зазвичай
А якщо Ви їдете-їдете, і тут раптом само переключилось на бензин, це більш на форсунки схоже або глюк блоку управління
Дівчина заглядєніє• 23 мая 2023
Спробуйте тут, раніше у них обслуговувались, поки чоловік сам не навчився лагодити, вони давно на ринку https://www.motor-gas.ua/ua/