Потужна махіна• 23 мая 2023

Хтось робив підпорну стіну з дошок та тросів?

миссДавеча• 23 мая 2023
це - як з г*мна кулю ліпити

автор Потужна махіна • 23 мая 2023
Ответ длямиссДавеча
це - як з г*мна кулю ліпити
а ви знавець у ліпці гімняних куль?
Каяспер• 23 мая 2023
автор, подпорная стенка должна быть прочной конструкцией. как фундамент. в этом ее функци. а у вас это даже не конструкция получается. подсобирайте, если вопрос в финансах
Душа компанії• 23 мая 2023
Є дві категорії людей. Одні фантазують, експериментують, роблять і мають результат. Так і народжується щось нове.

Інша категорія каже що це неможливо, так ніхто не робить і тому подібне.
Що збираєтесь підпирати? А взагалі в Вашій задумці є раціональне зерно. Питання в розмірі і якості виконання робіт.
автор Потужна махіна • 23 мая 2023
Ответ дляДуша компанії

1.5 м (висота) x 3м (ширина) x 7-8 м (довжина) схил хочу вирівняти та посадити там щось.

Звісно, я не зі стелі взяла. Існує технологія. Розписана покроково. Є фото таких конструкцій

Всього лиш станом на зараз, не знайшла, що буде скажімо років через 5, не знайшла,які проблеми можуть виявитися при встановленні.

Думала раптом хтось робив.
автор Потужна махіна • 23 мая 2023
Душа компанії• 23 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна

Думала раптом хтось робив.
Специфічна конструкція. Але не бачу якись перешкод. Головне вибрати правильне дерево. На модрині Венеція стоїть. А тут усього лише склін))
Біле пальто• 25 мая 2023
Ответ дляПотужна махіна

Думала раптом хтось робив.
Пучение грунта от мороза происходит каждый год, такая конструкция может иметь место разве что в теплом климате
автор Потужна махіна • 25 мая 2023
Ответ дляБіле пальто
Дякуюза за зауваження, дізнюся.
Я поки лиш прочитала, що для цього має грунт промерзнути. Там де я, грунт практично не промерзає, мінусова температура буває раз на зиму. Проте я ще буду читати і зважувати