Чупокабра• 23 мая 2023
Немецкие парни лет 22-30 секси красавчики?
Ms. Dolly• 23 мая 2023
Донька обрала хлопця в Україні, хоча могла тут німця обрати. Не сподобався, мабуть, ніхто.
ШанельКуКу• 23 мая 2023
Та их в Германии мало. Вы уточните кого имеете в виду - турков, поляков, слабаков или сирийцев?
АяВсёЗнаю• 23 мая 2023
Ответ дляШанельКуКу
Слабаков🤣
Ответ дляMs. Dolly
агу, звісно могла, звісно всім відмовила. Кажуть, що в Німеччині чоловіків багато красеней, але вони собі жінок в інакший спосіб обирають не лише за красою. А жінок там багато не дуже привабливих- але чомусь їх обирають 😎
Ms. Dolly• 23 мая 2023
Ответ дляD_A_V
Звісно, могла. Можливість є у кожної.
Приїздіть, і у вас буде)