Домашня Зюзя• 23 мая 2023

Амстаф буллі стаф??

Питання до знавців цієї породи, донька мріє про собаку, побачила оголошення
Америнський буллі(батько) -стафордширський тер’єр(мама)
Більше схильні до ретриверів, лабрадорів, але ..як у вихованні ця порода, адаптації до сім*ї з дітьми, до собак на дворі.Дякую
Вэнди Стар• 23 мая 2023
искусственно выведенная порода с быстрым ’ зажиганием’..
ранее с ними собачьи бои проводили, очень жестокие порой..
с детьми.. все же не их собака..
из опыта - когда то подруги свекровь загрыз насмерть при выгуле в центре города.
Братья Капли• 23 мая 2023
як на мене сама кращя порода (були і лайка, метис болонки, спаниель). В дитини була за няньку, порода адекватна.
АЛЕ: необхідно пройти (як на мене) гарного кінолога, программу ’собака в місті’ - для того щоб бути спокійним на всі 200%. і треба розуміти що це не іграшка
і головне - великі собаки не можуть гуляти з дітьми.
Ядвига Юсьлегко• 23 мая 2023
Якщо доньці за 30 і вона мегавідплвідальна і знавець всіх особливостей цих порід, то не питання.
Вэнди Стар• 23 мая 2023
лучше конечно же ретривер , не в сравнение со стафом вообще.
Бутерброд з ікрою• 23 мая 2023
Ось тут.Бо домашні(хто вже в сімї виховувався)
вже мають свій характер https://lapkins.ru/dog/amerikanskiy-staffordshirsk...
Творю чудеса• 23 мая 2023
Агресивні до інших собак, якщо не працювати із тренером. Не розумію навіщо такі породи заводити в місті?!
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
так отож )
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Дякую за породи, зрозуміла! Бо це відповідальність велика, донька серйозна дівчинка спортсменка мріє про друга )тому шукаємо альтернативу
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
с детьми.. все же не их собака..
Дякую!
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
кінолог в любому випадку незалежно від породи, бо практика тільки на хом*ячках і котиках ;)
Злюсь до кипіння• 23 мая 2023
У моей подруги дочка гуляла с такой собакой и всё было отлично, но однажды их любвеобильная собака в одну секунду вцепилась в другую. Попала видимо в артерию. Там хлыстала кровь на глазах у ребенка. Понятно, что та собака не выжила, но ребенок после случившегося на антидепрессантах. Если это ваша первая собака, то вам даже лабладор не подходит. Это не такая простая порода как кажется
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Ответ дляЗлюсь до кипіння
хм цікава ваша думка на рахунок перша собака лабладор
Ядвига Юсьлегко• 23 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Курс з кінологом потрібен будь-якій родині з собакою, але багато це правило ігнорують, на жаль.
natali2871980• 23 мая 2023
У меня стафф, залижет до смерти от любви. Всё зависит от хозяина.
ВЫВсеВрете• 23 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Выше правильно написали, лабр - непростая собака. У нас во дворе парень гуляет с лабром-мальчиком. Очень подвижный, активный, сильный и дурной. Гуляет с ним часами, я так понимаю, иначе батарейка у собаки не садится, и дом разносится. Общее впечатление со стороны - собака добрая, но маловменяемая. Сейчас занимаются с кинологом, вроде стал послушнее. Может конечно это у этого конкретного лабрика такой характер
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Ответ дляnatali2871980
ой який лапочка, ну зовсім не бачу агресії в його очах, дійсно ж все залежить від виховання, просто сам вигляд страшить впевний пес
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
але я й сама не хочу дибілкуватого пса, який сенс в такому заведенні
Ядвига Юсьлегко• 23 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Це біль. Бо якщо б ви , наприклад, зробили опрос всіх хто має собаку, чи відвідували вони хоча б зкд, здивувались би результатам.
Таку собаку, як ви запитали категорично не рекомендую. Або тільки з гаслом : краще зробити і жалкувати, ніж ні. Але, повірте, то на той випадок.
Дибілкуватий може бути пес будь-якої породи, але тут все ускладеюється генетично закладеними якостями.
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
дякую, приємно читати такі коменти дослухаюсь
Вероятненько• 23 мая 2023
Стойте стойте. Не берите помесь. Породы сами по себе сложные, а помесь это всегда не предсказуемый результат.
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Ответ дляВероятненько
зрозуміла, а взагалі ваша думка щодо цієї породи?
Братья Капли• 23 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
вибачте, але якщо у вас практика тільки ’хом*ячках та котиках’ я би не радила вам треба починати з маленьких порід собак. Дотого ж вам необхідно все прочитати про породу - бо багато собак мають наприклад проблеми з травленням.
Я б вам радила шось наприклад бульдожки
Ядвига Юсьлегко• 23 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Прошу. Приємно , коли люди спочатку цікавляться, а потім вирішують, а не навпаки. І не кожен, на превеликий жаль, вже потім може з наслідками впоратися, а собака -це надовго.
Братья Капли• 23 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
бо це не дешево, і нажаль нормального кінолога дуже важко знайти :(
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
Я б вам радила шось наприклад бульдожки
та отож не хочемо оце поросятко ;)
Братья Капли• 23 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
та отож не хочемо оце поросятко ;)
якщо у вас до цього не було собак, то вам великі породи і при тому складні я б не радила.
У нас у дворі всі набрали собі Джек рассел тер´єр - а зараз більшість половини ’ахренивают’ от своих собачок, бо вони не знають що з ними робити :(
При тому діти! не гуляють з великими собаками
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
так надовго, донька відкладає кошти серйозно відноситься, в бабусі на дачі песика без породи навчила командам, якось хочеться серйозно підготовитись, значить спочатку знайду кінолога місцевого поспілкуюсь на рахунок породи
Ядвига Юсьлегко• 23 мая 2023
Ответ дляБратья Капли
Це безвідповідально, якщо людина вирішила завести тварину, має розраховувати свої можливості.
Будь-яка кінологічна група краще ніж «а я і сам все можу».
автор Домашня Зюзя • 23 мая 2023
ВСІМ ДЯКУЮ! ЦІНУЮ ТАКІ КОМЕНТАРІ!
Вероятненько• 23 мая 2023
Ответ дляДомашня Зюзя
Какая именно порода? У меня не было Булли , но знаю несколько довольных владельцев - порода компаньон. Хотя лично у меня был Стаф и о нем я того же мнения - это был друг для всех, но как хозяин я была всегда начеку, потому что как среагирует собака в нестандартной ситуации нельзя спрогнозировать.
Если у вас это первая собака, я все же посоветовала бы выбрать вам породу попроще, это раз. И два - рассчитайте реально ваш общий Семейный уровень активности - его хватит на такую собаку? И три - если все таки решитесь - выбирайте Булли из хорошего питомника, не берите у разведецев, на Птичке и т.д. Качественный щенок это не только экстерьер, это еще и здоровая психика, что гораздо важнее.