БершкомангоЗар• Изменено вчера в 09:52

Читала, що майбутнє за робочими професіями

А інтелектуальні ші поступово буде забирати. А що робити людям, які краще працюють головою ніж руками? Виходить, що такі будуть непотрібні?
МояХатаЗкраю• вчера в 22:30
Ответ дляДама_с_коготками
Мест может и хватает . Но не все эти места пригодны для жизни из-за климата и тд
Да, одни перенаселены, другие наоборот. Но было бы желание и цель. И необходимость )
Клептоманка• вчера в 22:36
Ответ дляЛапка
Вы видели шоу роботов на китайский новый год? Думаете, что они не заменят рабочие специальности?)
Будет в ближайшее время либо большая война, либо эпидемия. Поголовье нужно сокращать...
У нас вже далі нікуди скорочувати, он Індія/Китай претенденти на скорочення.
Клептоманка• вчера в 22:38
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ші швидше розбереться в новому законодавстві,він в ньому розбереться за той час за який бухгалтер собі і чаю не заварить.
Те що зробить бухгалтер ні один ШІ не осилить, бухгалтер, а особливо головний, робота творча.
Мама Никитки-2• вчера в 22:51
Ответ дляДую на вітер
Агенда 2030. Это всего через 4 года
Війна в Україні вже зламала більшість планів. Та й прихід Трампа до влади з його намаганням повернутись в 19 сторіччя також. Можемо ще проскочити якщо пощастить. Но точно відтерміновується все на років 10
Статус Ква• вчера в 23:04
Ответ дляSgreen
Я працюю. І не бачу що дизайнерів замінять ші. Море роботи де треба мозок і руки фахівця. Сфера пакування і нішеві запити клієнтів ші на відмінно не зробить. А прості логотипи з простою поліграфією під ризик потрапляють. Але на арену завжди виходить авторське право. Коли знову руками доведеться все доводити до ума, щоб клієнт зареєстрував марку.
Дякую за відповідь.
Море_море_я_скучаю• вчера в 23:09
Ответ дляПодтяжка
Ну такое. Новости почитайте про ии. Полно ж информации. Вникните в программы и что они могут делать. Посмотрите уровень роботов и темпы их развития.
Я ці казки вже 20 років слухаю і ще двічі по стільки ж слухати буду)
Липка-прилипка• вчера в 23:13
Ответ дляБоХатая
Идите в стоматологи. Этих никто не заменит, всегда хорошо жили во все времена.
Это самый беспроигрышный вариант. Вернуть бы мою молодость, только в стоматологию шла бы и плевать что ноги болят. Ничего, за такие зарплаты смогла бы и полечить их.
Мама Никитки-2• вчера в 23:21
Ответ дляЗлюка-закусюка
Аж 30 років
Яка різниця. Ви уявляєте який стрибок всі технології зробили.
Дую на вітер• вчера в 23:29
Ответ дляМама Никитки-2
Это Вы сейчас шутите? Как раз война в Украине и Трамп - ключики во всей этой игре. Война помогает проводить за кадром разные махинации и принимать нужные законы под соусом помощи Украине, а задача Трампа устроить мировую драку и обвалить международную экономику
Подтяжка• вчера в 23:32
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Вы точно не в курск происходящего.
Злюка-закусюка• вчера в 23:40
Ответ дляSgreen
Шанель,тіфані, порше вже штампують ші рекламу) реклама буде вся 100% ші, потім кіно.
Море_море_я_скучаю• вчера в 23:42
Ответ дляПодтяжка
Вы точно не в курск происходящего.
Ну-ну, головне ви вкурсі)
Бабо-лебідка• вчера в 23:48
Ответ дляИдеальная оптимистка
В войнах погибают до 40 лет преимущественно, а сокращать ’нужно’ стариков, очевидно, так что не логично.
Что вы знаете о Сирии?
Мама Никитки-2• вчера в 23:51
Ответ дляДую на вітер
У вас відсутнє критичне мислення.
Я напишу лише одну фразу. Війна в Україні зламала всі логістичні ланцюжки.
Бабо-лебідка• вчера в 23:58
Ответ дляМама Никитки-2
У вас відсутнє критичне мислення.
Что за ерунду вы говорите! Война в Украине ничего не сломала! Она была запланирована за много лет до 2014 года! Все идет по плану!
Мама Никитки-2• сегодня в 00:04
Ответ дляБабо-лебідка
Ааа, то Тепер хуйло головний на планеті? Бо тільки в нього війна була запланована
Бабо-лебідка• сегодня в 00:04
Ответ дляМама Никитки-2
Развивайтесь! Вам это нужно!
Мама Никитки-2• сегодня в 00:09
Ответ дляБабо-лебідка
Развивайтесь! Вам это нужно!
Мне? Нет. А вам дуже раджу)) і ще шось крім порадниці читати. Хочаб за допомогою Ші. Доречі можете в нього запитати.
Дама_с_коготками• сегодня в 02:17
Ответ дляМояХатаЗкраю
Ничего этого не будет .
Оч@ров@Шк@• сегодня в 05:28
Ответ дляМейк-ап форева
Не читала всю тему. Может уже писали.
Смотрела доклад Илона Маска в Давосе, он сказал, что к концу 2026 года ИИ станет умнее каждого отдельно взятого человека, а ближе к 2030 годам умнее, чем коллективный разум человечества в целом.
И сейчас фокус на том, чтобы встроить ИИ в роботов. Таким образом, ИИ сможет не только думать, а и выполнять физический труд. Например, уход за стариками, уборка и тд
Короче, не понятно какую профессию получать)))
Я читала, что геологов не скоро заменит , так как ИИ не сможет распозновать так много стуктур как человеческий глаз и руки ..но опять таки это книга 2012года.
viter33• сегодня в 05:48
Ответ дляМояХатаЗкраю
Как интересно. Значит, вместо того, чтобы не мусорить и не воевать, нужно уничтожить всех человеков? Не логично.
А знаете, почему я не верю? Ни один ратующий за устранение лишних людей с планеты не начал с себя. И слава Богу. Пусть это будет модной позой )
Як доводить історія людства - ’не воювати’ людство не здатне (тільки на заміну мечу/луку прийшла гвинтівка, а гвинтувку майже замінили ракетами) Незважаючи на весь науковий прогрес і здавалося би, очевидну логіку.
Я не збираюся ’самовбиватися’, але об’єктивно - людство протягом всього часу своєї еволюції системно нищить планету і все довкілля
Тому самознищення людства - для планети було б значним покращенням
П.С. атеїст, в Бога не вірю. Ну не може Бог свідомо допускати чи підтримувати ті масові вбивства та страждання абсолютно невинних людей (ним же створених, за легендою)
МояХатаЗкраю• сегодня в 07:15
Ответ дляviter33
А человечество разве не житель планеты? Как котики, кактусы, бактерии, вирусы? У бактерий, кстати, тоже вечные войны. Они вытесняют друг друга, при этом отравляя - так и борются за территорию. Территориальные претензии и у животных. Все сражаются друг с другом.
И самоуничтожаться, чтобы остальные части экосистемы продолжили борьбу - странно ) А вдруг пойдет перекос, и без нашего присутсвия планету захватят гиены или макаки? Или распространится особо злостный вирус?

А вот п.с. Вы ох как правы - все, что творится - это против законов Божеских. Вот только очистка планеты от таких вот злостных существ - это тоже массовые убийства и невинные жертвы
viter33• сегодня в 07:39
Ответ дляМояХатаЗкраю

Котики, кактуси, віриси, бактерії,.... так не знищують, не забруднюють води атмосферу, не знищують тотально флору та фауну
І у них нема мізків (щоб зрозуміти, що так робити не можна), вони діють лише на рівні інстинктів

Тому вважаю, що людство - тупикова гілка еволюції, яка здатна лише до знищення довкілля та самих себе. Доведено тисячоліттями
МояХатаЗкраю• сегодня в 07:49
Ответ дляviter33

Не скажите. Если в грунте начнет распространяться какой-то гриб, который вытеснит азотфиксирующих, аммонифицирующих бактерий - умрут растения, затем все остальное ) Тотальное распространение волков вытеснит всех жителей леса, затем волки отойдут в лучший мир - с голоду.
А люди - да, мы тоже действуем на уровне инсктинтов. И частное всегда преобладает над общественным )

А тупиковая ветвь... А откуда вы знаете? Вероятно, мы еще эволюционируем. И по пути к человеку разумному. Возможно, что-то да выйдет. Если человечество не уничтожат борцы за экологию 🤷
Дую на вітер• сегодня в 08:11
Ответ дляМама Никитки-2
У вас відсутнє критичне мислення.
Это у Вас оно отсутствует. Напишу только одну фразу. Что бы построить новую систему - нужно для начала поломать старую
viter33• сегодня в 08:44
Ответ дляМояХатаЗкраю

В природі є саморегулювання: якщо розмножується забагато кроликів (Австралія) чи оленів (припустимо) - вони з’їдають усю рослинність і тоді їх популяція зменшується (від голоду та недостатку харчування). Таке ж з хижаками - різке їх збільшення викликає скорочення харчової бази, голод і скорочення популяції хижаків. І це локально - в межах певної території (бо вовки чи білі ведмеді не можуть полювати в Сахарі чи Тихому океані в силу об’єктивних причин)

І лише людина може знищувати усе й усюди (що і робить протягом тисячоліть), в т.ч. і собі подібних, лише удосконалюючи та глобалізуючи методи та динаміку знищення.

А щодо еволюції - людство зробило грандіозний скачок в 20 столітті (наука, медицина, соціальна сфера,...). Але це вилилося в 2 світові війни з рекордною кількістю жертв. Конфлікти стають глобальними і постійно удосконалюються та стають смертноснішими засоби ураження/знищення. Про наявність і розвиток ядерних арсеналів (потенційно датних знищити людство і не лише людство) - просто мовчу. І усі 5+ тис. років задокументованої історію людства - це постійні війни та конфлікти, розвиток цивілізації їх не зупиняє (далеко ходити за прикладом не треба((((

Тому моя думка щодо людства незмінна))))
Sgreen• сегодня в 09:52
Ответ дляЗлюка-закусюка
І що? Ви хоча б поцікавилися як те робиться. Редагування готового контенту ще додатково вимагається до різних форматів. Точно як в кіноіндустрії ряд речей без рук 3д профі, моушн дизайнерів не обходиться. Тому що ші не видає готовий продукт що можна запустити у прокат без правок. Вся ця робота оплачується.
МояХатаЗкраю• 2 часа назад
Ответ дляviter33

Хи. О животных я об этом и говорю. И если изять человечество из экосистемы - много нехорошего приключится. И кто будет кормить домашних котиков - вы зотите их погубить?
А так - с вами не интересно уже. Вы уходите от вопросов, повторяете одно и то же )
И да. Вот зачем вы растите ядерный потенциал? Зачем начинаете локальные и не слишком конфликты :)
Это я к тому, что зачем обобщения: человечество, человечество? Вы, я и все советчицы развязываем войны? Жители бедного поселка или что там у них в Индии виноваты в Сирийских конфликатах, а тайцы устроили войну у нас? Сколько миллиардов человек за всю жизнь и газового баллончика в руки не брало - не то что более серьезного оружия. В чем вы их обвиняете и за что погубить хотите
Злюка-закусюка• 1 час назад
Ответ дляSgreen
Я знаю як це робиться,я це роблю) і робиться це за 4 години,а не за місяць)) ші робить і сценарій і референси і відео, потім це монтується тією самою людиною у капкат,покращується якість і готово))
Sgreen• 36 минут назад
Ответ дляЗлюка-закусюка
Ну, так гроші все одно отримуєте за свою роботу. В мене чек через залучення до процесу ШІ не меншає. Сфера дизайну досить гнучка за нішами. Вміючи одне, можна ще навчитися кільком речам і переходити далі. Але задачу ШІ все одно ставить людина, яка вміє і руками доробити.
Зараз замовники теж генерять усілякі, але отримують картинку яка не піде у виробництво, як і відео яке треба доробити під запит бренду. І ця вся робота лягає на плечі дизайнера, і вона не безкоштовна.
А ви зі свої сфери роботи вважаєте, що індустрії скорий кінець?