Всюди влазю• 23 мая 2023

Наглющая свекруха

В конце июня у свекрузи юбилей. 55 лет. Мой муж долго её пытал что подарить, она типа думала и надумала. Сказала ему подари мне серьги с брильянтами, я типо хоть на старости лет похожу с брильянтами. Я в шоке. Мы только купили квартиру, с деньгами вообще туго и она это знает. Муж пошёл по знакомым одалживать деньги и сказал что летом мы никуда не поедем, у нас 5 лет в августе будет со свадьбы и мы планировали поехать в Грецию. Какая я злая не передать словами. Ненавижу её ((
Ane4ka-9cee• 23 мая 2023
Ответ дляКотики-муркотики
В Польше тоже море есть. Можно вообще сэкономить. Это не мать наглая. Это невестка себе не знает чем карманы потолще набить и как последнее снять с мужика.
На месте свекрови, я бы сделала ей порчу, на здоровье. Чтоб лежала и мычала.
Удалено администрацией...
Лінива, не каюсь• 23 мая 2023
Ответ дляКотики-муркотики
Жене не обязательно греция на 5 лет. И польского моря хватит.
Тогда и родителей автора подселить в хату к свекрови
автор Всюди влазю • 23 мая 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
Удалено администрацией...
ТебеОноНадось• 23 мая 2023
Ви б сіли та поговорили з чоловіком.
Свекруха ще та штучка, крутить сином, а той і не проти. Ще не у тому віці, щоб на шиї у дітей сидіти і вимагати такі дорогі подарунки, могла б піти працювати.
А що таке?• 23 мая 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
Удалено администрацией...
После 18• 23 мая 2023
Ответ дляВсюди влазю
Удалено администрацией...
Ви ціну серіжок, що свекруха хоче знаєте?
Ane4ka-9cee• 23 мая 2023
Ответ дляА що таке?
А нормальный человек будет порчу на здоровье делать?
А що таке?• 23 мая 2023
Ответ дляAne4ka-9cee
так напишите об этом цивилизовано. без оскорблений.
После 18• 23 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Ви б сіли та поговорили з чоловіком.
Та вона ніби не вимагала . Син насідав, ось й обрала. Щось мені здається, що раніше таких коштовних подарунків вона не просила. Може тут вирішила, що син хоче щось значне подарувати, якщо так настоює.
А автор би краще пошукала, може зі знижками десь то й не дуже дорого вийде. А вона скоріше сюди - обсірати)))
ТрамвайGirl• 23 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Так дело не в самом подарке, а в цене подарка. Вот именно, что здесь вообще не в рамках бюджета, если ходит занимает. Как можно заказывать на такую сумму?
А вона звідки знає за 100 тис він квартиру купив чи за 110
Гроші має-факт
Не мав би - не просила б
Тим більше: написано ж, що син сам допитувався. Отримав відповідь
Клин_Кляйн• 23 мая 2023
Ответ дляВсюди влазю
Вообще мы свекровь сейчас содержим и сняли ей квартиру за свой счёт. Сейчас не то время когда можно шиковать ещё и жилье только купили . Рассчитывали конечно на подарок, но не дорогие серьги .
У вас з чоловіком я бачу питання. Він свекрусі замість чоловіка, а тоді хто вам він? Це ви йому маєте капризувати, а не мамо. Ви напевно сама йому в ролі мами
После 18• 23 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Автор так й не озвучила ціну питання
ДевочкаКрасавица• 23 мая 2023
Ответ дляТрамвайGirl
Гроші має-факт
Не мав би - не просила б
Выпрашивал, потому что не думал, что подарок будет в такую цену. Я тоже у мамы выспрашивал что ей подарить на ДР, если сама не знаю,что ей нужно. Но она никогда не закажет подарок в такую цену. И если в семье есть деньги, то они для семьи, а не для мам
Українська зірочка• 23 мая 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Ви б сіли та поговорили з чоловіком.
у неъ спитали що подарувати - вона сказала - де вона вимагала?
Mavi• 23 мая 2023
Можна не прям найдорожчі, десь до 20 тис грн подивитись, в столична ювелірна є симпатичні варіанти
Незнакомлюся• 23 мая 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Но не брюлики же ) и свекрови )
а чем свекровь не заслужила брюлики?
Сунуся в чужі справи• 23 мая 2023
вы ее ненавидите из за денег. вам жаль денег для мамы мужа ? Она просит бриллианты каждый год)?
После 18• 23 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Яка ціна питання ми не знаємо. Та завжди можна пошукати дешевше, зі знижкою, та таке інше. У крайньому випадку, думаю, можна попросити когось купити в Україні, та їм передати.
По-друге, свекруха може цін не представляє. Моя теж подрузі вишиванку збиралася дарувати, гадала, що не дорожче 500 грн вийде.
І можна просто подарувати щось інше, якщо все так погано. Мій чоловік теж кожному на такі питання мерседес замовляє. Поки ніхто не подарував)))
ТрамвайGirl• 23 мая 2023
Ответ дляДевочкаКрасавица
Дорослий чоловік, який дав раду купити сімʼї житло, дасть раду собі і подарунку своїй мамі. В разі чого, якщо він в шоці (а не невістка), то саме він і має розрулювати ситуацію.
Я лише про це.
Сунуся в чужі справи• 23 мая 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Я не проти, якщо чоловік щось дарує своїй матері, домопагає їй. Але за умови, якщо свекруха – золото. Тоді будь ласка, я й сама буду впрягатись, щоб купити ті брюліки або що там їй хочеться.
Та якщо це тупо паразит, який сів на шию і катається – вибачте.
Ще й якісь маніпуляції: хоч на старості лєт )))
55 лет это старость))? Смешно..
Шукаю трусики• 23 мая 2023
Якщо свекруха така, що цікавиться родиною, любить онуків і хоч якось допомагала + ставила сина ноги, то я б сама їй купила і сережки, і браслет з діамантами. А якщо онуків бачила по фото, а при зустрічі не брала на руки, бо це важкр то гі..на на лопаті їй. Навіть не вітаю словами тепер.
После 18• 23 мая 2023
Ответ дляШукаю трусики
Вони одружені 5 років, про дітей не йдеться, мабуть їх немає
Танцепесенная• 23 мая 2023
Ответ дляКлептоманка
Вы тоже будете свекрухой ,
Если сын согласился то почему бы и нет,
Он свои деньги тратит , надо взять себе на заметку в будущем
Вообще то мужчин за границу не выпускают
Не свої, він в борг бере. Тобто, і на відпустку в них виходить не було й нема.
Залізний кіготь• 23 мая 2023
Ответ дляВэнди Стар
а почему свекровь не достойна брюликов? ау?
только невестка достойна квартиры и мужа?
Свекруха апріорі погана і заслуговує копняка тільки за те, що свекруха. При появі невістки її геть потрібно з дому виганяти і хай на очі не потрапляє, свою функцію вже виконала
Птица секретарь• 23 мая 2023
Ответ дляБлинчикБезСметанки
почему задом на перед? Покупает сын, а не невестка.
Так вопрос же про свекровь. Не сын же спрашивает, а невестка. Вот как муж автора нас спросит так и ответим ему)) хотя, лично у меня, один ответ для обоих будет. Но тут можно разные варианты увидеть
Залізний кіготь• 23 мая 2023
Ответ дляТАЗератти
Я на стороне автора.
Женщине в таком возрасте достаточно будет серёжек с фианитами. Зачем ей те бриллианты? Все равно она вряд-ли отличит бриллиант от фианита.
тай автор я думаю вже не юна ромашка і в її віці будиночка на березі Дніпра їй для відпочинку вистачить
Горня капучіно• 23 мая 2023
А я считаю, что вполне нормальное желание, извините, но Вы последний х.й без соли не доедаете, и это мама, которая родила и воспитала Вам мужа, я бы пожертвовала отдыхом, и купила бы, никто не знает, сколько нам осталось, поэтому я на стороне свекрухи!
Краля-Галя• 23 мая 2023
Автор, я так поняла у вас хороший муж, и квартиру купил, и на Грецию есть финансы. Вот в благодарность свекрови, что у вас такой муж, и подарите те серьги, ведь сами спросили о подарке).
долой_лама• 23 мая 2023
Автор, ну ви знайшли де питати)))
Скажу Вам з власного досвіду, можливо й помиляюсь.
Ви, мабуть, самі не зробили би такого замовлення. Й приміряєте на себе вчинки інших. Треба прийняти, що люди різні...
Далі. Вас не в усьому влаштовує свекруха, не подобаються її вчинки, напевно, не подобається й відношення до Вашої родини або Вас.
Але,я Вам пораджу, з Вашого дозволу. Мама завжди буде для чоловіка мамою. Це безвідносно того, що вона робить для Вас і для Вашої родини.Він її просто любить, як дитя мати. І відчуває обовязок, і буде його виконувати.
Прийміть для себе свекруху. Хоч на відстані. Ніхто ж не каже бути з нею подружкою.
І ще одне. Іноді, ось така сварка чоловіком, або зясування відносин може вартувати цілого сімейного життя
Лінива, не каюсь• 23 мая 2023
Ответ дляНезнакомлюся
а чем свекровь не заслужила брюлики?
А чем заслужила? Квартиры мужу, с внуками сидит?

Только на шее сидит и жрет финансы.