Божа кульбабка• 23 мая 2023

Розбирає((( заразилась від чоловіка?

Дівчата, що випити ? Чоловік декілька днів тому жалівся на першіння та біль в горлі, соплі, сьогодні почав кашляти. А тепер я сиджу і чую як в мене першить горло, почервоніло і болить(((

Що випити? Може Фервекс? Це гаплик😩 літо на носі а ми…
МатьЧасть• 23 мая 2023
Есберітокс на початку не дає розкиснути, лор порекомендував

Я пані прохана...• 23 мая 2023
Я думала тут тема про венерические заболевания ..😅
автор Божа кульбабка • 23 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
Ну ви даєте)))
автор Божа кульбабка • 23 мая 2023
Ответ дляМатьЧасть
Дякую🌸
Безпринципова• 23 мая 2023
поздно что-то пить, выбирайте сериальчик и моститесь поудобней
автор Божа кульбабка • 23 мая 2023
Ответ дляБезпринципова
Чому? В мене тільки от почались симптоми🙄
Не против• 23 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
У нас с вами мысли совпали))))

Безпринципова• 23 мая 2023
Ответ дляБожа кульбабка
потому что вы уже заразились, процесс пошел
Невгамовна Бу• 23 мая 2023
Декатилен хорошая вещь
Фізик-ядерщик заочно• 23 мая 2023
Пить, пить и пить. Чем больше выпьете, тем меньше интоксикация. Можно атоксил. Вирус противный. У меня кашель был до рвоты. Две недели отхожу. Слабость до сих пор.
sk1zka• 23 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
и я)
автор Божа кульбабка • 23 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Жах((( одужуйте! Певно і нас це чекає☹️
Зараз побіжу в аптеку
Наездница• 23 мая 2023
У мужа кашель уже 2,5 недели и это треш. Ребенок тоже что-то подцепил в саду. Вирусняки жуткие как для теплого времени года. Я бы на вашем месте полоскала горло, много пила и может флюколд бахнула
Фізик-ядерщик заочно• 23 мая 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Жах((( одужуйте! Певно і нас це чекає☹️
Зараз побіжу в аптеку
Капли в нос, жаропонижающее. Открытые окна. Так легче.
Мрії у вирії• 23 мая 2023
Мы лечимся оциллококцинумом. Помогает переболеть быстрее и легче. Но это гомеопатия, но нам помогает
TATATA1973• 23 мая 2023
Та нічого не приймати. Якщо вірус - три дні він в клітині, хоч яд пийте, він свій цикл пройде. Зменшіть інтоксикацію, пийте багато.
На циголках• 23 мая 2023
Ответ дляМатьЧасть
Подтверждаю, он не то что бы лечит, а помогает справиться. При первых признаках сразу начинаю прием
РойЛеля• 23 мая 2023
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Ми тільки почали відкашлюватись всією сім´єю як тут малий зі школи знов приніс якусь херню, пів уласу злягло.
Уже тепло і так набридли ці соплі і кашлі
РойЛеля• 23 мая 2023
Мені флюколд помагає

Мама Чели• 23 мая 2023
Ответ дляЯ пані прохана...
И я
Мама Чели• 23 мая 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Пусть меня заплюют сейчас, но когда узнали, что муж заболел, нужно было Амизон выпить, ну и в самом начале тоже можно.
автор Божа кульбабка • 23 мая 2023
Ответ дляМама Чели
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ Я не завжди хворію коли чоловік захворів, нащо мені дарма хімію пити? Якщо я могла б і не захворіти. Ви себе травите треба чи не треба? Відповідь взагалі не по темі.
автор Божа кульбабка • 23 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Мені флюколд помагає
Дякую
автор Божа кульбабка • 23 мая 2023
Ответ дляРойЛеля
Мені флюколд помагає
Такий?
Мама Чели• 23 мая 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Ну пейте свой фервекс
РойЛеля• 23 мая 2023
Ответ дляБожа кульбабка
Такий?
Так