Василина Семеніч• 23 мая 2023
Інстаграм. Якщо відео на більше 2хв, воно саме розібється на малі фрагменти-сторіс?
Чи потрібно в редакторі відео розбити на 2-4 частини, зберегти окремими файлами і вручну позавантажувати? де це краще і швидше розбивати?
Чи просто нажимаєш завантажти розповіді - і якось можна щзробити щоб відео саме авоматично розбилося і ти клацаєш завантажити - отримуєш низку сторісів?
Дякую
Василина Семеніч
• 24 мая 2023
Ответ дляPoorBaby
Добрий вечір)
Ви завантажуєте ціле відео в сторіс і інстаграм його завантажує самостійно по частинах так, як йому потрібно - приблизно по 20 секунд кожна сторіс)
добрий вечір! дивно. бо спробувала - а воно лише 1хв кусок початку завантажило, а не розбило на декілька сторісів. причому я так зрозуміла, що не можна зменшити тривалість кожного сторіса до бажаного інтервалу?