kuskus• 23 мая 2023

Два дні думаю про тих, хто пішов в білгородську область

Виходить вони йшли практично на вірну смерть, не можу перестати про це думати. Помийки рашистські пишуть про «ліквідацію дрг», звісно інформаційну війну ніхто не відміняв, але ж там просто не може бути без жертв, бо пішли в осине гніздо.
kll lena• 23 мая 2023
Сьогодні вже під постом Зеленського був комент рашистського бота, що «операция в бнр не имеет военного смысла, только людей послал на верную смерть ради лайков, не ценит своих военных и людей». Не буду применшувати хоробрість та відвагу людей що звільняють бнр, але всі наші військові ідуть на смерть, від ппо до нуля. Така жахлива безглузда реальність.
Re1ne• 23 мая 2023
Ответ дляAHetfield
Головне, що ви на своєму місці - зрадо-всепропалодрочерські диванні війська 🫡
А де ви побачили в мені зраду-всьопропало?
автор kuskus • 23 мая 2023
Ответ дляRe1ne
А чому ви вирішили, що мене все дивує?
Задаєте багато питань
Re1ne• 23 мая 2023
Ответ дляkuskus
Задаєте багато питань
У вас немає відповідей, зрозуміла
gejly• 23 мая 2023
Ответ дляLen00K
Вы понимаете, что такое приказ в армии?
На такие операции принудительно не отправляют, тут только очень внутренне мотивированные нужны
автор kuskus • 23 мая 2023
Ответ дляRe1ne
У вас немає відповідей, зрозуміла
У вас питання більше риторичні із підтекстом і натяком. Такі мої висновки і інших не буде
Re1ne• 23 мая 2023
Ответ дляkuskus
У вас вся ваша тема риторична із підтекстом і натяком. Такі мої висновки і інших не буде
ebbi• 23 мая 2023
Ответ дляkll lena
Хочется верить ,что все закончится так как надо и как запланировано и когда нибудь мы узнаем много интересного
автор kuskus • 23 мая 2023
Ответ дляRe1ne
І вам до побачення
Даксо• 23 мая 2023
Під час операції у Бєлгородській області жоден український боєць не зайшов на територію Росії; підрозділи, які брали участь в операції, зазнали втрат, які не вплинули на їхню боєздатність

Джерело: The New York Times із посиланням на українського посадовця, який говорив на умовах анонімності
clernikol• 23 мая 2023
Ответ дляLen00K
Да, если я правильно поняла, о чём автор
То він росіянин? Бо в Бєлгородській області іноземний легіон,який складається з росіян.
owl62• 24 мая 2023
Ответ дляCat88
А що там травилось ? Я шось нічого страшного не читала , тільки жертви с тих пограничників
Кацапи пишуть, що 11 прикордонникам дали хабаря (по 500дол. кожному) і вони пропустили тих росіян, що воюють на нашому боці в БНР
Filomena• 24 мая 2023
Ответ дляTekila_
Сейчас в стриме у Фейгина м Пионтковским было включение с одним из этих диверсантов.
Це народне ополчення, а не диверсанти😎
owl62• 24 мая 2023
Ответ дляGюнтер
В них сьогодні,біополярочка .В обід написали,що КТО відмінили,все зачістили ,через дві години писали,що обстріляли полігон з ядеркою.Зараз викладають відосіки,як генералішка Лапін ,на данний момент, керує цією операцією.Нічого,не зрозуміло,але вже ясно сво по плану.
А ще в курській обл. снайпер пристрелив полковника ФСБ
завитушка• 24 мая 2023
Ответ дляowl62
Це героїчна боротьба курського народу з поплічниками московсього режиму)
Boks• 24 мая 2023
Ответ дляRe1ne
Непонятно, почему вы переживаете из за внутренних разборок в другой стране
Ворог мого ворога - мій друг
tatka• 24 мая 2023
Ответ дляBoks
Ворог мого ворога - мій друг
Ризикую потрапити до лав ботів/зрадожерів/.... Та все рівно напишу. Це не завжди працює. Особливо з москалями. Київська катастрофа 1919.
Filomena• 24 мая 2023
Ответ дляebbi
ООН же уже сказала,что ничего не слышала-а шо случилось?
Це навіть крутіше ніж «стурбованість»
owl62• 24 мая 2023
Ответ дляYarosh10
То хай тренуються правильно вимовляти слово «паляниця» та казати «Слава Україні»))))
’Паляниця’ треба було вчити до 24.02 2022р. А зараз нехай вчать ’шибениця’ і ’в*язниця’
ТА7НЯ7• 24 мая 2023
Ответ дляhealer09648293
Навіть якщо є наші. То вони знали куди і навіщо йдуть. І не думаю що там гірше ніж в Бахмуті.
Правильно! Хай буде БНР. Не тільки ж їм все кромсати нашу Україну на республіки. ХНР їм просто в пику!
На мой взгляд лучше б наши оккупированные территории освободили….
Odna Takaya• 24 мая 2023
Ответ дляRe1ne
А висновків у матрьох, автор і не питала.
owl62• 24 мая 2023
Ответ длязавитушка
Слава Курській Народній Республіці!
ebbi• 24 мая 2023
Ответ дляТА7НЯ7
Ну то на ваш.Откуда Вы знаете какие цели у этой операции?Может это и есть начало освобождения
Filomena• 24 мая 2023
Як друга армія йшла воювати

https://t.me/m0sc0wcalling/24495
Атланта• 24 мая 2023
Ответ дляLen00K
У коллеги сын погиб там :(( Те же мысли, автор
Какао такое могло произойти? Там же все граждане россии. Во всяком случае так утверждается. У вас коллега русская?
Атланта• 24 мая 2023
Ответ дляIcosmo
А техніка яку нам дали і рашисти затрофеїли, теж гімно?
Ага. На погорелой машине сверху нарисовали краской «за бахмут» .И почему-то свежая краска не выгорела. Верим.
Re1ne• 24 мая 2023
Ответ дляowl62
Або ’хлопці, не стріляйте, я свій’))
Re1ne• 24 мая 2023
Ответ дляOdna Takaya
Тому ви висновків і не написали
Filomena• 24 мая 2023
Ответ дляLen00K
Побачила скрін з інстаграму. В рашинському пабліку від Соні якоїсь.
З підписом: загинув у Білгороді.
Просто цікаво: це так потрібно всім нести в маси?
Форум, інстаграм, десь ще..
Навіть якщо там були хтось із наших, чи варто про це всім знати?
Мелитрисса• 24 мая 2023
Я думаю, что наши не идиоты посылать людей на самоубийство, думаю, что когда там запахнет жареным, они оттуда выйдут, а сейчас пока наводят шухер, в новостях пишут, что какие-то подразделения рос армии из зоны боевых действий перекидывают в Белгородскую область, с этой целью, видимо, все это и делается и абсолютно все это понимают. Думаю, что никто там те села ценой жизни удерживать не будет, тем более они туда заходят не большими группами.