Мелочунь• 24 мая 2023

Мені44. І я все змінила

Дівчатка.Я літаю.
До цього часу 5 років працювала в фін установі керівником. Фактично- продажі і залучення. Шалені плани, нерви, постійні походи по клієнтам, клянчити то страховки, то кредити..
В один прекрасний день я просто пішла в нікуди. В мене 1ша освіта філолог. Згадала. А англійська була завжди як хобі. Фільми, книги, новини, подкасти... нижче с1 ніколи не було
Зараз взяла поки що пару учнів онлайн. Середні класи. В планах вдосконалити навички для різних рівнів. Ви знаєте. мені подобається.
Єдине питання шо виникає- чому я не пішла раніше??. Я себе відчуваю здоровішою.я легко прокидаюся. Я сплю вночі. Це виявляється зовсім інше життя коли любиш те що робиш
Стефанія• 24 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Нет это называется proficiency
С2 – знание английского на уровне носителя языка (Proficiency), высший уровень Уровень среднестатистического носителя английского языка, то есть человека, выросшего в англоязычной стране. Предполагает абсолютно свободное владение языком во всех жизненных сферах.
Вподобайден• 24 мая 2023
Ответ дляКликОЛЬКА
А чим почали займатися?
я працюю в сфері наближиній до минулої професії.
але це все нове для мене
пу_пугренчик• 24 мая 2023
Ответ дляВподобайден
в будь-якому віці можливі зміни.
работа від слова ’раб’ насточортіла в лютому. шла майже в нікуди.
через нерви почалися суттєві проблеми зі здоров’ям.
знайшла роботу досить легко у 45. працюю з дому. є хвилинка приглянути за дитиною-школярем і домашні справи виконати.
Ось тільки через 3 місяці я трохи заспокоїлася. Почалось здоров’я відновлюватия.
Іноді треба кидати все і їти. Не можно житття віддавати за роботу ’на того дядька’
Скажіть будь ласка, ким ви зараз працюєте?
Вподобайден• 24 мая 2023
Ответ дляпу_пугренчик
допомагаю створювати пакування для товарів
Муууумие• 24 мая 2023
Ответ дляНамакушка
Автор я с вами!
Мне 39, 15 лет бухгалтером, в т.ч. главным. Ушла в никуда в январе этого года. Выучилась на барбера, пока стригу только знакомых, не иду в салон или барбершоп. 3 месяца работала на клининге - тоже отличный опыт. Сейчас работаю с парке аттракционов, сезонно. Зп в день как у бухгалтера, но без нервов и напрягов. Там же освоила проф. кофе машину, ещё чуть опыта и можно идти баристой. Куча свободного времени, которого так не хватало. Я счастлива.
А какая зарплата в парке аттракционов?
Ласковая_львица• 24 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Сразу видно что у вас ни с1 ни б2 нету
Это для уровня с2 надо может и прожить.
Я з вами згідна. В мене купа знайомих з Ielts C1, які отримали його ще до того як виїхали закордон.
Люди просто не вірять що себе можна так змотивувати що вивчити мову до C1
Кондуктор маршрутки• 24 мая 2023
Лиха беда начало...

Я в 50т получила второе высшее(тоже пед), а в 55 в другой стране - такую практику, на которую не решалась пока дома
пу_пугренчик• 24 мая 2023
Ответ дляВподобайден
Навчалися додатково , чи вже в процесі розбираєтесь ? Ви молодець ! Теж хочу змінити щось , але не вистачає рішучості
Стефанія• 24 мая 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Я живу в англомовній країні. І казочки про рівень С1, людина досягла як хобі лише казочки. С1 це пахота по 5-6 годин в мовному середовищі на кілька років. Я вже на дивилася на таких казкарів, на словах у неї С1, а після тестів твердий А2.
Стефанія• 24 мая 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Я ну ж розкажіть як можно, не в середовищі, speaking до С1 розвинути.
Marusia.• 24 мая 2023
Хто змістовно зможе перекласти на англійську, в того С1:
-Вона народила для себе
-Граю на піаніно для себе
-Він вчить італійську чисто для себе.
Тішуся неперетішуся• 24 мая 2023
Ответ дляСтефанія
Лол, смешно просто 😅 как же меня взяли на работу тогда за границу 5 дет назад (не беженка) с моим английском на уровне а2 😂😂😂 до этого за границей только отдыха а не учила язык
Дон Пэдро• 24 мая 2023
Ответ дляМелочунь
На секундочку зарплата з якої я пішла -16 на руки... премії раз в рік пару тис бо ми не заробляли. А як заробили то нас часто депреміювали.
Основна частина витрат сімї все одно була і є на чоловіку. Тому думаю все буде ок.
Дійсно, чого ви за ті ср@ні 16 тис так себе навантажували, за умови що це не єдиний заробіток у родині 🤷‍♀️
Працюючи репетитором ви зможете заробляти не менше 10 тис це точно, навіть як у вас буде 2 учні в день
Тішуся неперетішуся• 24 мая 2023
Ответ дляMarusia.
-Вона народила для себе
-Граю на піаніно для себе
-Він вчить італійську чисто для себе.
Моему парню который работает в Майкрософт в Сиэтле это для собеседования не нужно было
Marusia.• 24 мая 2023
Ви не пішли туди раніше, тому що, головним чином, це не круто, там грошей нема, вигорання швидко наступає. Зараз у вас ейфорія від зміни діяльності.
Додаю напруги• 24 мая 2023
Ответ дляПліткарка
приват времён Бени что ли?
Не, Аваль с 2010 по 2015, когда их Райф купил, началась полная жесть.
Намакушка• 24 мая 2023
Ответ дляМуууумие
А какая зарплата в парке аттракционов?
В выходной от 500 до 800 грн.
Будний день от 400 до 600 грн.
На сейчас.
_MadonnA_• 24 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Я в банковской сфере закончила работать лет 6 назад, и до сих пор иногда просыпаюсь в холодном поту ночью от сна, где я не выполнила план и меня песочат на селекторе😂
Так что я вас поздравляю с вольной!
У меня прошло 10 лет , до сих проекты по ночам
Тішуся неперетішуся• 24 мая 2023
Ответ дляMarusia.
-Вона народила для себе
-Граю на піаніно для себе
-Він вчить італійську чисто для себе.
Это не уровень с1. Во первых привели в пример бытовую, даже отчасти сленговую речь. Вы думаете это реально важные знания? Если что у меня аелтс на 8. Но я без понятия как это перевести и мне это не нужно. Если я захочу сказать с таким подтекстом я скажу «Plays piano for fun, just at the spare time, she had a child independently, no dicks here haha”
GaleTTa• 24 мая 2023
Ответ для_MadonnA_
Т.е. это будет сниться мне ещё долго?😂🥴
Marusia.• 24 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Я про це й кажу. Тести здати легко. Про реальні знання мови з нюансами вони не свідчать. Це ніякий не сленг, звичайна мова, якої зазвичай не вчать. І так, це реально важливі знання.
Marusia.• 24 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви в культурному середовищі не скажете «no dicks haha» і будете в тупому ступорі на простій фразі.
Marusia.• 24 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся
А як ви розумієте, що вам потрібно, а що не потрібно? Ось мені все цікаво. І все стало в нагоді.
_MadonnA_• 24 мая 2023
Ответ дляGaleTTa
Т.е. это будет сниться мне ещё долго?😂🥴
Все зависит от опыта наверное , у меня пол жизни ) стаж 18 лет 🙉
Тішуся неперетішуся• 24 мая 2023
Ответ дляMarusia.
С малознакомыми людьми я никогда в жизни не буду обсуждать кто для кого родил. Далее, я услышу эту фразу один раз и запомню на всю жизнь.

Пишите дальше мне, уже пять лет живу работаю с финансами, мы тут возможноый дефолт сша обсуждаем а не кто от кого и зачем родил. а вы я так понимаю в Украине и вряд ли с носителями общаетесь каждый день, ну подтягивайте дальше такие очень важные фразочки:))
Ласковая_львица• 24 мая 2023
Ответ дляСтефанія
Та звичайно можна. На speaking clubs ходити. Знайти іноземців щоб спілкуватись, спілкуватись з репетитором з англомовної країни. Було б бажання.
Як варіант скінчити вуз де викладання двома мовами, тоді рівень англійської ще й академічний буде.
Тішуся неперетішуся• 24 мая 2023
Ответ дляMarusia.
Просто живу так и понимаю Ну я вот даже погуглила заняло у меня это 15 секунд нашла фразу to parent on your own
Напишите плиз что это неправильно, а то я это нашла на сайте фертилити центра
Marusia.• 24 мая 2023
Ответ дляТішуся неперетішуся

В котрий раз бачу, які в нас неприємні агресивні жінки. Одна агресія та якісь хибні висновки. Як ви з таким раціо працюєте з фінансами - загадка. Ті фрази були суто для прикладу.
Тішуся неперетішуся• 24 мая 2023
Ответ дляMarusia.
Ну вообще-то в финансах и нужна агрессия. Наречиями на вас впервые трейдер то вы плакать побежите в туалет. А моя агрессия мне помогает
сЛАдКОежКА• 24 мая 2023
Ви молодець, автор.
Воно того реально варте.