Україна понад усе!• 24 мая 2023
Крем с спф?
Посоветуйте крем с спф хороший, чтоб не вызывал высыпании. Кожа очень проблемная
Патика-мотика• 24 мая 2023
Аноним_1857• 24 мая 2023
Выбирайте эссенцию а не крем. Крема даже самые дорогие забьют вам поры и так далее. У меня был коллистар , ужас, шишйдо тоже ужас, диор тоже не очень.
Tasya-Natusya• 24 мая 2023
Ойцерін флюїд, нуже легенький. Ля рош мені важкий, та і взагалі мені вся їх косметика важка. Для проблемної шкіри є ще Урьяж Ісеак, але він може на сонці потекти і потрапити в очі.
ХикориДикори• 24 мая 2023
Babe матирующий взяла. Понравился. Он лёгкий, жидкий, лицо не жирным блином выглядит
ЖонДуан• 24 мая 2023
Я ось такий гель знайшла декілька років тому. Він ідеальний для проблемної шкіри. Не забиває, нежирний. Ніжний гель, який не відчувається, але захист дуже гарний. Дітям колись використала, бо дитячий дома забула. З ним ніжна шкіра дитини під захистом точно, бо навіть легкого почервоніння не було, хоча був на сонці (річка).
Янгол в камуфляжі• 24 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
Так у вас крема в принципі були жахливі.
Аноним_1857• 24 мая 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Не знала что диор это плохая косметика. И шишейдо 😂 это вообще то инновационный бренд особенно в анти эйдж но да ладно.
Янгол в камуфляжі• 24 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
Діор як доглядова так, погана. У шісейдо треба дивитись, що за засіб. Інноваційна? Ну таке собі. А що вам так смішно, якщо ви користувались їх засобами і результат виявився негативний? То вам Ок чи не Ок?
Аноним_1857• 24 мая 2023
Ответ дляЯнгол в камуфляжі
Я написала, но вы не захотели вникнуть в суть написаного а сразу решили поумничать. Еще раз. Мне не подходят кремы спф. Только эссенции. Консистенция как водичка и не забивает поры. У автора протеинах кожа. Поэтому советую ей тоже эссенции
Коханозадовільна• 31 мая 2023
Ответ дляАноним_1857
А какой конкретно можете посоветовать? Спасибо
Аноним_1857• 31 мая 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Конкурентно мне подошел биоре японский, я его покупала в Азии. Анесса тоже хорош. Еще очень хвалили мои знакомые dr ceuracle. И вообще из линейку 5a для проблемной кожи.