Анонім Перший• 24 мая 2023
Обувь Marco o´Polo как по удобству и размерности?
Уважаемые советчицы!
Интересует ваши отзывы про обувь данного бренда. Для меня самая удобная это Ecco и Skechers. Понравились кое-какие модели из Марко Поло, но вот сомневаюсь, удобны ли они.
мегамоСГ• 24 мая 2023
Те, що вам подобається, для мене зручніше набагато. Марко не зручні. Хоча від їх суконь я в захваті, і від іншого одягу
СирОжино пирОжино• 24 мая 2023
До мене Ecco дубові . Маю на увазі,що дуже незручна колодка .
Від скетчерсів болять ноги.
Marc O´Polo ідеально.
Якщо шкіряні, то на розіміір більше беру .
Якщо тканинні, то залежить від моделі .
Від скетчерсів болять ноги.
Marc O´Polo ідеально.
Якщо тканинні, то залежить від моделі .
Анонім Перший
• 24 мая 2023
Ответ длямегамоСГ
Ось і мені одяг подобається, але взуття ніколи не цікавило.
мегамоСГ• 24 мая 2023
Ответ дляАнонім Перший
Ще бувають сумки непогані. Я мамі купила шкіряну торбу, вона в захваті. А собі лише сукні останнім часом
Ядвига Юсьлегко• 24 мая 2023
Ответ дляАнонім Перший
У меня кроссовки Марко Поло летние 2 пары. Прикольные, ношу их сейчас. Кстати 3 сезон одни начала. Одни удобнее других.
Но Экко и джеокс для проблемной ноги лучше для меня. Сужу только по кроссовкам. Они тканевые
Ядвига Юсьлегко• 24 мая 2023
И по размеру: ношу 41 Экко и джеокс. Марко Поло одни тоже 41, а в других пришлось стельку вынуть- малы были