Впораюсь зі всим• 24 мая 2023
Молитви у школі. Як діяти?
Син пішов у 2 клас, в новому регіоні, впо. В школі є предмет християнська етика. На початку року я подивилась програму з курсу, там типу все ок і навіть цікаво. І я не звертала більше на це уваги.
Вчора випадково дізналась ,що на уроки приходить священик і вони там моляться. Прям в школі, в класі. Господи помилуй і щось ще, зі слів сина.
Я в шоці. Як правильно діяти в такій ситуації? До директора піду, але коли вже трохи охолону. Як правильно це вирішити,щоб не накликати негатив на своїх дітей? Може хтось був у подібнії ситуації?
Киця-бриця• 24 мая 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Все ок, дізнатися про молитви інших релігій - це цікаво.
Ну так автор не проти предмета як такого, вона проти обернення в віру
Впораюсь зі всим
• 24 мая 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Автор, думаю так і є. Вести уроки має людина з пед освітою. Скоріше за все піп був запрошеним гостем. Не нервуйте.
Дякую)))
Вічний двигун• 24 мая 2023
Ответ дляСало не люблю
Удалено администрацией...
Провокация конфликта?? Жалоба отправлена.
Зоркая Зорро• 24 мая 2023
Ответ дляВсех анонимов аноним
Це ж лиш вивчення релігії. Держава і фізра окремо, фізика, англійська- все окремо, є гуртки, є репетитори- можна ходити і не вивчати. Це лиш предмет ознайомлення.
Вивчення релігії? У мене у вузі було вивчення релігії там ніхто не молився)
Дуже однобоко і вузько все це. Чи завтра прийде до них імам зі своїми молитвами, потім ще хтось?
Тепличная• 24 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
В тому автор знайшла школу де вивчають християнську етику. Автор таки дуже послідовна ..
Она может в селе каком то, где одна школа на несколько сел, так что выбора у неё не было, чтобы так писать, что она выбрала прям
Киця-бриця• 24 мая 2023
Ответ дляВічний двигун
Сиксотить у вас уже не плохо выходит, может ещё над чувством юмора поработать?
Гореотума• 24 мая 2023
Я бы была категорически против. Не знаю, что подсказать. Одно дело изучение религии в познавательно контексте, другое дело ритуалы всякие.
Жерица ночи• 24 мая 2023
я думала діти по всій країні вчаться по однаковій програмі з однаковими предметами
ПЛЮС-МИНУС• 24 мая 2023
Ответ дляЗоркая Зорро
а послезавтра придёт сатанист и нарисует на полу класса пентаграмму?
Хи хи, ну ну• 24 мая 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
у нас по Конституции свобода вероисповедания и запрет на навязывание религии.
автор, идите ругайтесь! шо у вас там в школе происходит?
Такого же мнения. Это зашквар и я бы разнесла администрацию в пух и прах. Неистово не уважаю наши церкви и то, что моему ребенку навязывают веру недопустимо. Дала бы огласку вплоть до клеветы с домогательствами со стороны священников.
ПЛЮС-МИНУС• 24 мая 2023
Ответ дляГореотума
у меня в вузах было религиоведение и история религий.
очень интересные предметы, но они не для навязывания веры, а для саморазвития.
Впораюсь зі всим
• 24 мая 2023
Ответ дляГореотума
Там вище дівчина писала,що то, можливо,один раз було. Треба все спочатку уточнити. Може, то я погарячкувала) добре, якщо так
Хи хи, ну ну• 24 мая 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Разберитесь обязательно. Дело серьезное.
Самохвалова• 24 мая 2023
Трускавець те саме. Ми іншої віри. Краще б була етика людська а не релігійна. Бо місцеві діти і люди багато хто не навчений гарним манерам. Про вітатися мовчу йдуть як роботи. Нащо мені той саященник? Я буду дзвонити в мін освіти коли підемо в школу. Готую себе до цього. У школі на другому поверсі стоїть капличка з іконами, на всіх класах висять ікони. У нас правова держава. Люди почитайте конституцію. Я була в шоці
Впораюсь зі всим
• 24 мая 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Ми відвідуємо храми, коли десь їздимо. Я показувала дітям Єрусалим взимку, то просто чудо і неймовірна енергетика, про такі місця кажуть ’намолені’.
Я не проти всіх релігій, це дуже цікаво.
Просто хочеться, щоб це якось узгоджувалось із батьками. Для нас це серйозно, питання віри або не віри. Ну і школа ж. Не молитовний зал.
Хи хи, ну ну• 24 мая 2023
Ответ дляСамохвалова
Это кому то выгодно. Точнее кое-кому. Иного смысла такого навязывания веры подрастающему поколению не вижу.
Впораюсь зі всим
• 24 мая 2023
Ответ дляСамохвалова
Ого.
Губи до вух• 24 мая 2023
Я б не запрещала , потому если ребенку чтото запрещать он будет тянутся к этому , на выходе можете получить совершенно другое желаемому . Я своему говорю учи все религии ,знакомься , выбирай что ближе по духу или не выбирай ничего
Доктор Хаос• 24 мая 2023
Ответ дляСпайдерВумен
Это вот эта хрень про Даждьбога и что Украина пошла от Котигорошка?
Котигорошек - это прообраз Иисуса Христа, который евреи сперли у украинцев и придумали себе Бога.
Украина находится в центре земли, и она всегда поворачиваетсяк Солнцу, поэтому получает больше всего энергии, и там самые лучшие и умные духовные люди поэтому живут.
А веды написали казаки, когда они через Индию проходили.)
Сало не люблю• 24 мая 2023
Ответ дляГуби до вух
Как в анекдоте.
Хочешь иметь выходной в пятницу, субботу и воскресенье? Тогда сделай обрезание и крестясь молись на восток
Доктор Хаос• 24 мая 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Я уточню. Кажу ж, піду, як охолону. У сина вже допитуватись не буду.
посмотрите его тетради - это документы.Что там есть из подтверждающего? с этим можно идти в районо.
Я считаю, что духовным образованием должна заниматься семья, но никак не школа. Это навязывание и пропаганда. Вряд-ли будут рассказывать как проходит молебен у разных конфессий христианства.
Я бы отказалась от данного урока. Но это не точно)
Если ребенку нравится - пусть ходит. Но объясните, что это не истинна в последней инстанции, есть и другой взгляд на сотворения мира и т.п.
Для кого-то молитва важна, а кто-то не верит в неё. И того и другого надо уважать
Свекруня• 24 мая 2023
Ответ дляТепличная
Вибір є. Що стмянська етика-це факультатив. В нас брали згоду на відвідування цього предмету. В автора, з їх слів-теж. В нас з класу двоє не підписали згоду-сім´я турків і свідки єгови.Все нормально, класний керівник під час цього факультатив забирає їх і сидить з ними.
Свекруня• 24 мая 2023
Ответ дляВічний двигун
Це де так?
Та всюди. Ми з центру України. Але це факультатив.
Кубик Рубика• 24 мая 2023
Теоретично можна відмовитися від цього уроку, йдіть до директора і говоріть. Я пишу щороку заяву на ім´я директора про звільнення сина від уроку христ. етики, і син не відвідує, в нашій школі це без проблем. Львів.
Любительница• 24 мая 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так, ми атеїсти. Ну і в програмі молитов нема.
Может ребёнку понравится. Примет потом христианство. Или он приходит домой и плачет, что его молиться заставляли?
Впораюсь зі всим
• 24 мая 2023
Ответ дляЛюбительница
Ні, казав,що це нудно.
Дитина не може прийняти віру) бо дитина. Незрілий світогляд. Як він може обрати релігію, якщо йому 7 років)))
Сиренькая• 24 мая 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дякую! На наступний рік так і зроблю)
Та можете навіть не чекати наступного року, спокійно скажіть класному керівнику чи вчителю, і ніхто заставляти молитися вашу дитину не буде. Чула, що бувають фанатичні вчителі, але це не про священиків, тим більше, якщо школа у великому місті. Примусова молитва - це якось неправильно.
У доньки в класі дозволяли займатися своїми справами, якщо предмет не цікавить, і нема можливості забрати дитину додому. Чесно кажучи, навіть не знаю, хто була пара-трійка цих дітей, бо цього ніколи не обговорювали.