Пешеходик• 24 июня в 17:40

Чи був у Вас хороший стабільний дохід коли народили 1 дитину?

Своя квартира, авто і хороший дохід? чи чоловік просто заробляв? чи батьки допомагали? напишіть, будь ласка, про власний досвід. П.С. тема навіяна інстаграмними дівчатами, які транслюють, що якщо ти не мільйонер, то і на дитину права не маєш
Вапщета• 24 июня в 17:45
Так, дуже. Так і планували, що вагітніти коли буде все.
А через 5 місяців після народження прийшли бандити з сусідньої країни. І все довелося покинути (Донецьк) і переїхати. І тоді ще не дуже розуміли що відбувається. Куди переїхали, там вважали що це ми винні. Оренда за космічні ціни, плюс виказували багато. Правда, те місто після 2 хвилі теж розтрощене. Може тепер зрозуміли як воно було. Роботу втратили вдома. Нову знайти рік не могли нормальну.
І багато всього
Але вижили. І після 2 переміщення теж
Тож те що ви маєте все зараз, не гарантія
Тому відчуваєте, що час, плануйте і хай вагітність буде легка

Ваша прЭлесть• 24 июня в 17:41
Нічого не було, жили з батьками
Най хоч раз• 24 июня в 17:41
Да, была к меня хорошая работа и накопления
Муж хорошо зарабатывал
Жили в его доме
Родители помогали
Железобетон• 24 июня в 17:42
не було нічого, тільки житло
Планшетница• 24 июня в 17:42
Дохід 1000$ своя квартира, авто, на дитину не наважуємося.
Весела бджілка• 24 июня в 17:43
Ответ дляПланшетница
А как вы выживаете?
Чумачечая Весна• 24 июня в 17:43
Жили на съеме, но муж хорошо зарабатывал, на все хватало, включая няню.
Тримбулька• 24 июня в 17:44
Ні не було нічого. Батьки не допомагали. Працював чоловік, зарплати видавали бартером. Кінець 90х.
Вот Она Я• 24 июня в 17:44
Ничего не было, были студентами, снимали комнату в общаге, работали неделя через неделю и учились. На год брала академ в универе, потом как раз муж закончил универ, начал работать полноценно, я вернулась в универ и доучилась. Младшую родили через 10 лет, когда уже всё было, и квартира, и машина, и хороший доход.

неДоЖиру• 24 июня в 17:44
Було 2є дітей в 28 років,2 і 4 рочки і я після розлучення на зйомі.Спасла освіта,от в роботі розумна,а не дуже в особистому житті і сильний трудоголізм,ну й найважливіше здорові і спокійні діти.Та нічого,по молоду спала по 4 год на добу і то ще добре.І все в руках горіло.
Байрактара• 24 июня в 17:46
Да, но я всегда работала. Муж не знает ни одного дня, что такое жена в декрете без заработка.
Уже какая-то синяя баба пришла.
Патика-мотика• 24 июня в 17:44
Не было ничего кроме машины. Когда ребенку было три года было две машины, продали их и купили квартиру.
Тримбулька• 24 июня в 17:48
Ми жили з чоловіком в гуртожитку. Речі ми з подругами передавали з рук в руки, в´язали багато дітям і шили. Машини не було, вєлік. Памперси по святам і виключно на вулицю. За харчуванням дитячим чоловік їздив в область не було його в продажу. Коляски продавали один одному за безцінь
Ms. При теле• 24 июня в 17:49
Была квартира, машина и хороший доход. Но квартиру и машину мне купили родители, еще когда мне было 24 года
На привозе• 24 июня в 17:49
Нет, не было
Родители дали квартиру пожить временно
Очень тяжело было
Второго ребенка рожали уже в достатке, в своем доме, с хорошим доходом
Планшетница• 24 июня в 17:51
Ответ дляВесела бджілка
А как вы выживаете?
На двох вистачає без проблем.
дамаАмстердама• 24 июня в 17:54
Да. Все было, поэтому были няни, частный детский сад и все игрушки, которые в детстве хотели с мужем
Весела бджілка• 24 июня в 17:55
Ответ дляПланшетница
На двох вистачає без проблем.
А на машину? Заправить как минимум, мойка, обслуживание, новые шины и тд. Машина как ребенок.
Куда ж без меня• 24 июня в 17:55
Нічого не було крім батьківської квартири. 1992 рік.

Планшетница• 24 июня в 17:56
Ответ дляВесела бджілка
На авто в місяць 100$, на обслуговування 300$ в рік.
Путающаяся• 24 июня в 17:58
А який сенс народжувати дитину в злиднях?
Я не розумію коли народжують і потім купують дитині бу, не можуть дозволити якісь їжі, одягу, дитина роками не бачить моря.
Навіщо дитині таке «щастя»?
Куда ж без меня• 24 июня в 17:59
Ответ дляТримбулька
В нас манеж ’ходив’ по під’їзду за шоколадку
Весела бджілка• 24 июня в 17:59
Ответ дляПланшетница
Везёт. Мне бака бензина на неделю хватает, полный бак 150 евро. Обслуживание вообще молчу
Слобожаночка• 24 июня в 18:02
Да. Ребенка планировали. Купили машину, расширились с жильем, собрали нз, у обоих уже была хорошая работа с хорошим доходом. Но и родила я в 30, было время погулять и подготовиться.
неДоЖиру• 24 июня в 18:04
Ответ дляВесела бджілка
Я мию сама в себе дворі,а хто на мийці,ну то 60-80 грн/міс.Шини 8 т на 3-4 р точно-2 комплекта.Бак дизеля в місяць,раз в пару років заміна масла 5 т.Ремонт за 3 роки загалом 25 т .Машина за 9 т
IQ 80• 24 июня в 18:04
Ми після одруження пʼять років жили на оренді , орендували 2 км квартиру з іншою парою кожному по кімнаті, відкладали гроші на квартиру у Києві і авто. Коли вже була вся сумма зібрана, то ми вирішили планувати вагітність. За 9 місяців вагітності ми знайшли квартиру для покупки та авто , переїхали туди за 6 місяців до народження дитини, це був 2014 рік
Весела бджілка• 24 июня в 18:06
Ответ длянеДоЖиру
Мойка 80 грн? Это где такие цены? 1000 грн и раз в неделю не хватает, у меня белая машина, я люблю на чистой ездить.
неДоЖиру• 24 июня в 18:07
Ответ дляВесела бджілка
В мене теж біла,що там мити.Я зиму не мила.
Байрактара• 24 июня в 18:07
Ответ длянеДоЖиру
А что за машина у вас? Ну очень экономная
Щепотка_совести• 24 июня в 18:07
В мене було все, окрім чоловіка.