Впораюсь зі всим• 24 мая 2023
Молитви у школі. Як діяти?
Син пішов у 2 клас, в новому регіоні, впо. В школі є предмет християнська етика. На початку року я подивилась програму з курсу, там типу все ок і навіть цікаво. І я не звертала більше на це уваги.
Вчора випадково дізналась ,що на уроки приходить священик і вони там моляться. Прям в школі, в класі. Господи помилуй і щось ще, зі слів сина.
Я в шоці. Як правильно діяти в такій ситуації? До директора піду, але коли вже трохи охолону. Як правильно це вирішити,щоб не накликати негатив на своїх дітей? Може хтось був у подібнії ситуації?
Україна понад усе!• 24 мая 2023
Я, например, не атеистка
Я за, чтоб детям рассказывали о религии и тд, но молитвы на уроках это перебор
Невгамовна шахиня• 24 мая 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Так, ми атеїсти. Ну і в програмі молитов нема.
Если вы атеисты зачем ребенок ходит на религию? Это необязательный предмет.
Невгамовна шахиня• 24 мая 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Тобто ви це лише в травні помітили? :)
І якось так тема співпала зі змінами в календарі... Дивно...
Впораюсь зі всим
• 24 мая 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Не бачу нічого поганого у вивченні легенд, історії релігії, культури...
Впораюсь зі всим
• 24 мая 2023
Ответ дляНевгамовна шахиня
Угу, кругом зрадонька.
Самохвалова• 24 мая 2023
Ответ дляОно само купилось
Саме так відбувається у школах при релігійних громадах. Для чого автор обрала саме таку?
То звичайна школа
Самохвалова• 24 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
Это кому то выгодно. Точнее кое-кому. Иного смысла такого навязывания веры подрастающему поколению не вижу.
На все праздники приходит священник и толкает речь. К нас в школе этотделал директор или завуч. Все праздники в центре города вызодит поп молятся, он благославляет, а потом... Только идет голова города что то говорить. Одна страна, а такая разная...
Самохвалова• 24 мая 2023
Ответ дляХи хи, ну ну
А дети очень ведомые. Не пустишь одного будет белой вороной.
Самохвалова• 24 мая 2023
Ответ дляКубик Рубика
Теоретично можна відмовитися від цього уроку, йдіть до директора і говоріть. Я пишу щороку заяву на ім´я директора про звільнення сина від уроку христ. етики, і син не відвідує, в нашій школі це без проблем. Львів.
А чим займається дитина в той час поки всі на тому уроку? Того не може бути взагалі в звичайних школах. А має бути етика естетика, но ніяк не монашка і не піп вести. Бо вони не навчать дітей гарним манерам і спілкування з оточуючим світом...
Кубик Рубика• 25 мая 2023
Ответ дляСамохвалова
Йде додому, бо це останній урок.
Про етику згідна, а ще було би дуже пізнавально для дітей, якби викладали релігієзнавство, в сучасному світі знання про різноманітність релігій є необхідними.
Впораюсь зі всим
• 31 мая 2023
Апдейт, кому цікаво.
Сьогодні була лінійка. Був піп, молитви, заклики до молитов і все таке. Прям на лінійці.
Дітей буду зі школи забирати, бо це просто крінж. Він в мікрофон отченаш, а всі хором повторюють.
До слова, гімну не підспівували.
Це жах.
До слова, гімну не підспівували.
Це жах.