празники не помню• 24 мая 2023

Где Вашим детям понравилось в лагере за границей?

Вопрос в теме
Тепличная• 24 мая 2023
Моя была в Англии, Польше и Болгарии.
Понравилось в Болгарии, так как компания своя ( клас свой школьный ) и ничего учить не пришлось

Закусенец• 24 мая 2023
Болгария. Лагерь вместе
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляТепличная
Моя была в Англии, Польше и Болгарии.
А что учить надо было в других странах? Я хочу чтоб дети отдохнули и просто расслабились, и самое главное ничего не учили и не напрягались
Маргарита и Мастер• 24 мая 2023
Моя тільки в Болгарії і була, цього року знову їде туди ж (табір на базі Resort Hotel Royal Park, Elenite).
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Спасибо. Раз снова едет, то понравилось, значит
Маргарита и Мастер• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
Так, прикольно. Але за ними там не дуже сильно слідкують, на скільки я зрозуміла, діти самостійно формують свій день, у активностях приймати участь не обов´язково. У мене 12річка, завела друзів з інших міст, цього року списуються і планують знову їхати в один час, щоб зустрітися.
Тепличная• 24 мая 2023
Ответ дляпразники не помню
В Англии было три часа в день английский усиленный. Ну уроки прямо не задавали, но напрягаться нужно было

БеллаДонна2014• 24 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
А дайте, пожалуйста, контакты
БеллаДонна2014• 24 мая 2023
Планирую отправить в лагерь под Львовом. Винники. Emily resort. Может кто был там..?
Маргарита и Мастер• 24 мая 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
А дайте, пожалуйста, контакты
Не впевнена, що тут можна давати посилання. Загугліть - САКУМС тур Еленіте Royal Holiday Camp
Маргарита и Мастер• 24 мая 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Мій племінник був, але там до 12 років табір. Прикольний, дуже сучасний, гарний ремонт, чудова територія, день розписаний активностями, дітям видають фірмові футболки, у них ще спонсор Моршинська, від бренду також плюшки усілякі видають. Часто приїжджають зірки, на зміні коли мій племінник був - приїздила співачка Кола. :) Тільки найкращі враження, шкода що вони не хочуть і для 12+ зробити табір.
автор празники не помню • 24 мая 2023
Ответ дляТепличная
Такое не подходит. Им хватает нагрузки и так
БеллаДонна2014• 24 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Супер. Спасибо. Планирую отправлять. Моему 9
Маргарита и Мастер• 24 мая 2023
Ответ дляБеллаДонна2014
Мій племінник був в 10 років, чудово провів час