Мамин тріль• 24 мая 2023
Маски для сна. Як Ви в них спите, що на вії не давить?
В мене звичайні не нарощенні не довгі віі, та може то просто така маска(
розмір голови 58й.. резинку на максимум розпускаю...
Яка маска вам добре?
Бо помітила, що коли у масці сплю, то не так після сну міжбрівка зявляться.
Протягом для не морщуся, а от після сну з міжбрівкою((
Наразі живу у глухомі німецькому селі тимчасово - тому потрапити на якісну процедуру ботокс нема змоги
Яка маска вам добре?
Великий сатирик• 25 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
а де брали? бо я на алі такі бачили? вони типу як з неопрену? там резинка не давить сзаду, якщо голова не маленька. та і волосся не хочеться сильно зажимати?
Ви в Німеччині? В Тедді купляла. Позаду на липучці тіпа можна регулювати, мені на велику голову не давить, а на малу завжди можна ушити. Ну і ту резинку самому можна міняти як хочеш, то дрібниці
Великий сатирик• 25 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
в мене самоосвіти багато, бо не бачу майбутнього тут у Німеччини (в великому місті можливо б, але туди мені все одно не переїхати, хочу в Україну, але на жаль хазяйка примушує ще півроку до кінця договору аренди тут мучатися або ’попадаю на гроші’, тому зараз багато чого вивчаю, хоч і безкоштовно і самотужки, щоб в Україні одразу працювати.. ). часу дрихнути нема. треба за 6 годин виспатися
А у вас нема таких крутих жалюзі повний блекаут? Я жила в 3х нім.квартирах, усюди були однакові бронетанкові жалюзі, вбудовані в слкопакет.
Мамин тріль
• 25 мая 2023
Ответ дляВеликий сатирик
це смішно, але передавала сестра з США і я собі з Німеччини привезла рік тому. Дуже дефіцитний товар
дякую. таки куплю. правда резинка мабуть давитиме ..
Великий сатирик• 25 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
Купите в тому самому тедді резинку і вставку вшиєте, якщо проблема
Мамин тріль
• 25 мая 2023
Ответ дляВеликий сатирик
ні тут в моїй квартирі Німеччині камяний вік трохи в цьому сенсі. та ще це ж винаймана квартира, і заїзжала в таку пусту, що навіть патрони для ламп треба купувати. про штори і жалюзі мовчу.
Великий сатирик• 25 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
Вони монтуються в стіну при встановленні вікон, тобто з собою не унесеш. Шкода, топ моїх життєвих штучок в Німеччині був :)
Мамин тріль
• 25 мая 2023
Ответ дляВеликий сатирик
а Ви вже повернулися в Україну? я хочу, але на жаль як в тюрмі - через той мітфертраг на рік((( фермітер відмовився нахмітера щоб знайти замість мене, щоч устно оговорювалося що якщо що то можна..
Великий сатирик• 25 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
Так, в серпні 22. У нас було державне соц.житло, плюс ще й дві сім´ї в одній квартирі, тому все набагато простіше.
Бутербродница• 25 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
а можна фото які подушки і як це виглядає? тобто усього 3 подушки? ну, третя - основна для голови?
ні, я без подушки сплю. Просто по бокам подушки кладу, біля вух, дуже щільно. Нажаль, фото не зроблю зараз. Звичайні подушки- це для того, щоб я не переверталась і не спала на боці. тобто, голова на ліжку без подушки і по бокам дві подушки будь які, які вдома є.
Мамин тріль
• 25 мая 2023
Ответ дляБутербродница
просто якщо ліжко 90си завширшки, а подушка звичайна 70см... от і не уявляю які саме подушки
Бутербродница• 25 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
я у дитини в кімнаті сплю часто, там ліжко 190*90 см.
Я посередині лежу на спині, по бокам голови подушки ,подушки в мене 50*70, я їх укладаю по бокам , тобто і я і подушки по довжині спим. І вони в мене ’на плечах’, біля щок , щоб зафіксувати лице. Коротше кажучи, запихайте так, щоб подушки не давали вам повертатися . Я колись і іграшки так клала біля себе і два рушники
Мамин тріль
• 25 мая 2023
Ответ дляБутербродница
зрозуміла. то коли ліжко біля стіни простіше. а так - вони ж впадуть по бокам
Не обижаюсь• 25 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
а як вам вдається зовсім не рухатися? просно на очі май рушник кладете? можна фото чи посилання що за рушник?
Я складываю в длину четыре раза, так засыпаю. Потом ночью скидываю конечно, потом утром когда светить начинает светить, нащупываю и кладу обратно на глаза. Сейчас ещё шёлковую футболку так кладу, в масках лицо потеет, жарко, все маски их синтетики. Не могу найти хлопок.
Бутербродница• 25 мая 2023
Ответ дляМамин тріль
а якщо рушники? Можна одну сауну товстеньку скрутити і зафіксувати по бокам щочки))) Головне, щоб не спати на боку.
МеняАЖтрусит• 26 мая 2023
Ответ дляиркин
Якщо не складно, в особисті плз :)
здравствуйте, пыталась найти объявление и его нет
продавец удалила профиль свой, возможно уехала и потому отключила все объявления так как не актуально(
Ответ дляМеняАЖтрусит
Шкода. А хоч вигляд сфоткати? І ще уточнення, якщо вам не складно: там є направляючі по сторонах? І реально темно з ними?
МеняАЖтрусит• 26 мая 2023
Ответ дляиркин
Фотки сброшу с понедельник только, я на даче тут эконом вариант у меня -жалюзи)
Я брала серого цвета и правда не просвечивают.
У меня с направляющими, без них уже будет просвет так как роле не плотно прилегает и есть зазоры.
А с направляющими туда ролет заходить сбоку, а сверху/снизу крепежи плотные прилегающие.
То есть свету и пройти негде, а между слоями ткани какой то материал плотный, вот он и не пропускает свет.
Но не знаю будет ли так например если белые взять, думаю цвет там тоже дополнительно приглушает солнце.
Отпишусь вообщем
Великий сатирик• 26 мая 2023
Ответ дляМеняАЖтрусит
Отпишусь вообщем
О, я багато чого для себе з´ясувала. Буду вдячна за фото в понеділок, ви мене дуже виручаєте
Мамин тріль
• 27 мая 2023
Ответ дляиркин
може тоді просто створіть власну тему? тема тут все ж таки трохи інша