Реверанс• 24 мая 2023

Доєднуйтесь будь ласка, до петиції про відставку міністра безкультур´я поширюйте

Саме цей "товариш"сміється з загиблих на війні.
Про звільнення Олександра Владиславовича Ткаченка з поста Міністра культури та інформаційної політики України
https://oldpetition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/5...

Саме він в останній день увечері заборонив відкривати церкву що б відспівати наших 4 розвідників групи Юри Горовця.
В нього свої "герої".
А смерті наших,це дуже смішно.
MrsQueen• 24 мая 2023
А ви думаєте тільки відставка міністра культури нас врятує?

автор Реверанс • 24 мая 2023
Ответ дляMrsQueen
Я думаю,що за насмішки за полеглими треба судити.
Це зовсім не смішно.
Завдяки їм і їх жертовності,це живе
Екатерина27• 24 мая 2023
То есть факт того, что в свое время Зе публично извинялся перед Дон-Доном, это ок, а старые фотки Ткаченко прям сенсация?
P.S. Вообще пофиг на него, хотя его жага моя однокурссница.
black-opium• 24 мая 2023
Автор , я поддерживаю , но ничего ему не будет , там всё кодло такое и они друг друга покрывают (
автор Реверанс • 24 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Проти ночі коли мали відспівувати наших оце заборонило
MrsQueen• 24 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Це зовсім не смішно.
Завдяки їм і їх жертовності,це живе
Ніхто його судити не буде. Розумію, що вам болить, але подивіться що взагалі твориться у владі
автор Реверанс • 24 мая 2023
18 132 зібрано допоможіть будь ласка
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Так они все ненавидят украинский народ , ничего удивительного .
автор Реверанс • 24 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Ви праві, на жаль.

Lenchik-5510• 24 мая 2023
Підписала.
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Ви праві, на жаль.
Они это не скрывали и не скрывают .
Зеленский и его компашка больше 10 лет высмеивала и унижала Украину и украинцев , поэтому происходящее вообще не удивляет , виноваты те , кто за это всё голосовал и сейчас бьется в экстазе от власти .
автор Реверанс • 24 мая 2023
Ответ дляLenchik-5510
Підписала.
Дякую Вам.
Поширте, якщо можете,так хочеться дива.
Що б оце - зникло з горизонту
ksena555• 24 мая 2023
Згідна з Вами на всі 100000%, але Вам зараз заспівають гарне слово: зрадонька.
Тут більшість полюбляють якимись рожевими фантазіями жити, а не реальністю((
Екатерина27• 24 мая 2023
Ответ дляMrsQueen
Я конечно не эксперт в вопросе отношения церкви и власти, но как может министр запретить отпевание в Церкви? У нас церковь подчиняется власти?
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляLenchik-5510
Підписала.
Тоже подписала
автор Реверанс • 24 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Так.
І це з березня дуже болить.
автор Реверанс • 24 мая 2023
Ответ дляblack-opium
Тоже подписала
Дякую Вам.
Советчиці найкращі ,коли треба допомога.
black-opium• 24 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
Ото вы наивная )
Церковь давно под властью и не только у нас
ebbi• 24 мая 2023
Тревога

Cvetochek...• 24 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
у Арестовича тоже старые фотки с рос политиками всякими на рос конференциях. как и у большинства других наших политиков.
про насмешки не слышала, надо найти почитать.
подписать не сложно, но редко когда на петиции сильно обращали внимания, к сожалению
автор Реверанс • 24 мая 2023
Ответ дляebbi
Тревога
Як раз час підписати петицію в память тих,хто живе тільки на фото і в згадках.
Мертві герої ,це не для насмішок.
Це ті,що віддали все,що могли.
Про них на уроках історії розповідати треба і книжки писати.
автор Реверанс • 24 мая 2023
Дякую всім.
На 11 голосів вже більше.
Прошу не зупиняйтесь ,вділіть хвилинку
tatka• 25 мая 2023
Ответ дляРеверанс
Дякую всім.
На 11 голосів вже більше.
Прошу не зупиняйтесь ,вділіть хвилинку
+
Із задоволенням приєдналась
автор Реверанс • 25 мая 2023
Ответ дляtatka
+
Із задоволенням приєдналась
Дякую Вам
Соната любви• 25 мая 2023
его бы не только уволить, а посадить на пожизненное, с конфискацией имущества.
Соната любви• 25 мая 2023
Ответ дляMrsQueen
нас может спасти лишь одно.
высшая мера наказания для всех предателей, без права на помилование.
и пожизненный срок для всех коррупционеров, с полной конфискацией всего имущества.
Наталья Марганец• 25 мая 2023
Не чіпай - вб ю• 25 мая 2023
Ответ дляЕкатерина27
А за що вибачався Зе?
автор Реверанс • 25 мая 2023
Ответ дляНе чіпай - вб ю
А за що вибачався Зе?
Ржав зі сцени про похорони батька Кадирова.
Похорон людини,це дуже смішно.
Квартал 95
Манула• 25 мая 2023
Підписала, але не вірю у звільнення. Весь цей квартал надовго, на жаль... Вони лише грають вигідні сьогодні ролі, то прихильник кадирова, то патріот і т.д.