Ло Шарик• 25 мая 2023
ProVET ProVET МЕГА СТОП (ДЛЯ КОТІВ) хтось пробував?
Краплі від бліх. Якщо так, вам сподобався результат? Купувала раніше Адвантейдж, діючі, не спорю, але ж ціна.. а у мене три кішки, не можу дозволити по такій ціні (
Пампушечка• 25 мая 2023
Последний раз обрабатывала адвокатом.
Котики - это такое дело, что лучше не экономить. Я от глистов как-то дала каниквантель, он копейки стоил в сравнении с тем же Мибельмаксом. То ли 25 грн каниквантель и 125 грн Мибельмакс тогда стоили. Итог - 3000 грн за неделю на спасение кошки от последствий отравления каниквантелем.
Підмітайло• 25 мая 2023
Минулим літом під вибухами возила кішку під крапельниці після цього препарату (Мегастоп ПроВет). Раніше користувалась - нормально, а в минулому році дуже погана була реакція, не злизувала 100%, я не перший раз користуюсь і слідкую після використання. В ветеринарці мені пояснили, що івермектин в складі препарату - дуже нехороша для котів речовина, краще підбирати з іншою, андидоту нема, розраховували на капельниці і молодий витривалий організм. Печінкові показники в аналізах трохи порушені і досі(
Тундиринда• 25 мая 2023
Из дешевых и действенных - Vitomax Gold. Но на одной кошке все ок было много раз, а на другой блох убили чудом не вместе с кошкой.
Тундиринда• 25 мая 2023
Сейчас пользуюсь адвантейджем. По 135грн за ампулу на вес до 4кг, покупаю в Шиншилке
Ло Шарик
• 25 мая 2023
Ответ дляТундиринда
Ого