Патріотка з дивану• 25 мая 2023
Хто знає, де зараз гінеколог Білоконь?
По інстаграму незрозуміло
СкокоМнеДадите• 25 мая 2023
В смысле незрозуміло? Она 1000 раз писала, что она в Ирландии, описывает как искала жилье, школу дочери, больницы в Ирландии. Как может быть непонятно, где она, если она это пишет прямым текстом?
Джем Шакіри• 25 мая 2023
Це та, що онлайн прийом вартував по 2000,а запис через рік вперед, а платити зараз?)))
Патріотка з дивану
• 25 мая 2023
Ответ дляСкокоМнеДадите
Я не читаю її постійно. Раз зайшла - а там одні відео проф.змісту без геолокації. От я і не зрозуміла
Viktiriia-ec46• 25 мая 2023
Ответ дляДжем Шакіри
вона сама)
Престидижитатор• 25 мая 2023
А якщо вона в Ірландії, теж записуватись за рік, а платити зараз? Маячня якась... гінеколог онлайн в іншій країні .. ще за такі гроші.
Джем Шакіри• 25 мая 2023
Ответ дляПрестидижитатор
Так в ковід було. Натрапила на комент, в якому дівчина писала що це вже занадто та якось дивно, так ту дівчину з ****** зрівняли наші панянки. Глотки за ту Білоконь драли. Так я взагалі дізналась, що є такий лікар