Всюди влазю• 25 мая 2023
Порадьте яку ковдру купити - щоб і на літо нежарка і на зиму тепла?
ДинамоКит• 25 мая 2023
Ви як моя свекруха: і так, і ні, і тепла, і холодна, і правда, і брехня.
Такого не буває. Я вкриваюся підковдрою без ковдри.
Всюди влазю
• 25 мая 2023
Ответ дляДинамоКит
До чого тут ваша свекруха...???
Рогнеда Карповна• 25 мая 2023
Є тепла ковдра на холод,а в спеку накриваємося з чоловіком просто підковдрами,а дітям купила по махровому простирадлі
мадамГрицацуева• 25 мая 2023
на літо я беру махрове простирадло.
або ще є літня ковдра, я в епіцентрі брала- вона тоненька така. Я дві одразу купила, потім складаю їх разом і взимку як зимове в мене до сильних морозів
Asteroidea• 25 мая 2023
Це хіба що купити ковдру зима-літо, наприклад таку
Вони з 2 шарів на застібках , тобто влітку спати під одним тонким шаром, а взимку одразу під двома
Всюди влазю
• 25 мая 2023
Ответ дляМамина квіточка
Фірму Othello дивіться
Та ні, такі ціни мені не підходять(
ОливьЕЖечка• 25 мая 2023
Ответ дляВсюди влазю
спрошу тоді так - яку зимову ковдру порадите купити?
Зимова, але зараз під нею вже так собі.
На вихідних вже буду на літні змінювати
Свій варік• 25 мая 2023
Таких не буває. Сьогодні посеред ночі дістала махрове простирадло, бо під ковдрою жарко стало
Ванна Тазиковна• 25 мая 2023
Ответ дляlisik_777
У мене ковдра 4 сезона. По суті, це дві різної товщини ковдри, на кнопках пристебнуті одна до одної.
Якої фірми?
Ванна Тазиковна• 25 мая 2023
Ответ дляlisik_777
Колега просто радила таку, забула яка фірма