ЭкстрасенсиХаЯ• 25 мая 2023

контент редактор, смм. Ви через облако працюєте з клієнтами, чи як?

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, як відбувається така співпраця.
Я якось слабко розуміюся з облаками (українською - хмара і вцьому контексті також?)
Які саме облачні сховища? мабуть платні? чи ви прямо от на сторінці (припустимо якщо мова про інстаграм) і все розміщуєте, а автор акаунта лише узгоджує? це ж який рівень довіри тоді у автора?!

та може я просто не дуже розумію специфіку роботи. тобі буду вдячна за лікбез)
Капитанша• 25 мая 2023
Я до войны работала в этой сфере. Вела страницу местного фитнес клуба. У меня был пароль от страницы в инсте, я на прямую все выгружала. Естественно согласовывала с клиентом.

Показушница• 25 мая 2023
По рiзному. Вела сторiнку - сама одразу постила. Iншому замовнику тексти кидала в спец таблицю на гугл диск. Вони погоджували, якщо що, я вносила правки, постила iнша людина. Тексти для сайтiв - теж через гугл доки, а розмiщували iнщi працiвники замовникiв, я не мала доступу до адмiнок
ptanyk• 25 мая 2023
кидала клієнту в телеграм. вам страшно що не заплатить?
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 26 мая 2023
Ответ дляКапитанша
ого, який у них рівень довіри до Вас!
автор ЭкстрасенсиХаЯ • 26 мая 2023
Ответ дляПоказушница
а от через гугл докз- Вам вистачає безкоштовних 15 Гб, чи докупаєте?
Для кожного замовника - мабуть різні аккаунти гугла використовуєте, щоб не було плутанини?
Показушница• 26 мая 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Диск замовника, в ньому папка/документ з доступом для мене, а не мiй диск