KrokDoMody• 25 мая 2023

Укрпочта 50053 и мое падение (

Девочки ,занесла посылки на почту ,пошел дождь и я сильно упала на ступеньках забила спину ,копчик сильно ,но не зашла к ним ругаться ,а вызвала такси и еле доехала домой (положила компресс лежу ... Вопрос куда обращаться?И кто им даёт разрешение ложить кафель на ступеньки который не предназначен для улицы и нет ограничителей на нем?
Alve• 25 мая 2023
Вы думаете кто-то из отделения выбирал плитку?

Веточка сакуры67• 25 мая 2023
Тот кто и даёт главному почтальону право иметь ЗП во время войны больше чем у президента США
40ка• 25 мая 2023
У нас біля пошти теж такий кахель, дуже слизький, зрозуміло, що передбачений для стін.
Вам якщо жалітися, требуде свідків зібрати
vinika• 25 мая 2023
Когда то моя свекровь купила супер кафель для улицы за дурные деньги. На нем летали все.
автор La-Vanda інтернет-магазин • 25 мая 2023
Ответ дляAlve
Руководство....
40ка• 25 мая 2023
Ответ дляAlve
Звичайно, як мінімум, начальник
40ка• 25 мая 2023
Ответ дляvinika
Її просто обманули.
Хоча, якщо сильна ожеледиця, то все може бути...

ЕкатеринаС12• 25 мая 2023
Ответ дляvinika
да кстати и такое бывает часто
o.shalneva• 25 мая 2023
Напишіть на сайт 1557 ...треба було викликати швидку на місце пригоди,вони фіксують виклик на адресу. Може лишись записи з камер ще..
Bad.girl• 25 мая 2023
Треба було: викликати швидку під сходи одразу як впали, з лікарні писати заяву про травмування в надіслати їм замовним листом плюс в поліцію. Потім доки по лікуванню, плюс чеки з адвокатом їм надіслати і чекати або компенсації або далі в суд.
Dasik_• 25 мая 2023
Ви трошки дивна. А що можуть зробити оператори укрпошти?
Пишіть їм у фейсбук хоча б.
inresta• 25 мая 2023
Ответ дляВеточка сакуры67
а представляете сколько ермак уже украл
Alve• 25 мая 2023
Ответ дляLa-Vanda інтернет-магазин
Руководство....
Подрядчика и материалы спускают сверху
Bad.girl• 25 мая 2023
Чоловік зламав позвонок так - впав на сходах, але своєї ж компанії. Головний інженер міняв покриття
Ответ дляBad.girl
Было так больно ,что только номер такси набрать смогла ,ещё и с ребенком пошла, спустился ливень и поехали домой (
Dasik_• 25 мая 2023
Ответ дляBad.girl
Якусь фантастику ви описали. В поліцію? Що на неї напали сходи?
Повторюсь, тут є тільки сенс писати на публічних їх сторінках у соцмережах.
Alve• 25 мая 2023
Ответ для40ка
Звичайно, як мінімум, начальник
Ремонт-это откаты. Там и без начальника отделения порешают
Bad.girl• 25 мая 2023
Ответ дляLa-Vanda інтернет-магазин
Розумію, тоді їм ви не доведете нічого. Але якщо болітиме зробіть МРТ, бо рентген не все покаже.
Ответ дляDasik_
Пишіть їм у фейсбук хоча б.
Я же не говорю,что операторам жаловаться пошла...Руководство тоже как бы на работе в это время

Odilie• 25 мая 2023
Ответ дляLa-Vanda інтернет-магазин
Руководство....
Руководство отделения, серьёзно?
Bad.girl• 25 мая 2023
Ответ дляDasik_
Яке напали... Ви знаєте, що є вимоги техніки безпеки, навіть до висоти сходинок.
40ка• 25 мая 2023
Ответ дляAlve
Ну ви прямо Америку відкрили))
І я вам відкрию, що все одно чийсь підпис все одно стоїть і якраз ту людину можна притягнути, особливо, якщо знати, як
Dasik_• 25 мая 2023
Ответ дляLa-Vanda інтернет-магазин
Відкрию вам таємницю, ’ руководство ’ відділення не кладе плитку і навіть її не обирає.
Напишіть все що тут описали, на їх офіційній сторінці.
Веточка сакуры67• 25 мая 2023
Ответ дляinresta
а представляете сколько ермак уже украл
Не знаю сколько ермак, но у человека с зп миллион сотрудники работают в адских условиях с минимальной зп, вечная нехватка кадров, херовое ПО, принтеры заправляют за свой счёт и нет условий для клиентов.
Крістіна Т а р о• 25 мая 2023
Ответ дляLa-Vanda інтернет-магазин
Руководство....
Моя знайома так впала, ще й заробила відкритий перелом руки. Їй хоча би підприємство зарахувало як виробничу травму, бо відправляла вона документацію підприємства. Судилася не з поштою, а з підприємством. Виграла суд, компенсацію, лікарняні виплати і виплати на адвоката. Та потім її з того підприємства при нагоді звільнили.
Ответ дляDasik_
А где есть оф.страницы?
Alve• 25 мая 2023
Ответ для40ка
Ну ви прямо Америку відкрили))
Только владельца подписи пусть автор не в отделении ищет, как найдёт, там и поругается. Чем отделение виновато
Bad.girl• 25 мая 2023
Колись, під установою впала жінка в ожеледицю, зламала ногу, забирала швидка з місця події, потім їй компенсували лікування плюс ще зверху. Бо, двірник не посипав піском територію, яка відноситься до установи
Свята• 25 мая 2023
Идите с отделение. Объясните ситуацию и убедите начальника отделения сделать резинки на ступеньках. Это стоит дешево. У нас в доме так сделали, тоже была жопа
Dasik_• 25 мая 2023
Ответ дляLa-Vanda інтернет-магазин
А где есть оф.страницы?
Ось в фейсбуці, не можу посилання вставити з додатка
Ще раджу зателефонувати на гарячу лінію.