Малая Налегке• 25 мая 2023
Іду розбиратися з подружкою дочки
Дівчата, порадьте як себе вести.
Моя дочка 13 років мала подругу, але зараз вони посварилися та досить довго не спілкується.
Подруга розводить плітки по інших дівчатах про мою. Плітки неправдиві. Сьогодні йдемо на зустріч, хочу це все припинити. Йдемо ми щ дочкою, подруга з мамою. Як мені себе вести? Не хочу сваритися з її мамою, ми дружимо. Як зробити в добрій формі це?
Малая Налегке
• 25 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
О чем говорить? О ваших фантазиях?
Мабуть ви слідча.
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляNikiss
Діти, поясніть нам, які причини вашої сварки? Маша (інша), ти знаєш, за що Даша (ваша) на тебе ображається? Версія Маші + версія Даші. Далі залежно від відповідей. Маша, ти дійсно вважаєш що... (зміст плітки)? Які ти маєш підстави так вважати? Оскільки це неправда, якщо я дізнаюсь, що ти і надалі поширюєш цю інформацію, буду змушена (піти до директора, до поліції і т.д.), але сподіваюсь мені не доведеться цього робити. Далі в залежності від реакції усіх присутніх.
По суті, навряд чи Вам вдасться зберегти дружні стосунки, але якщо того вимагають інтереси Вашої дитини, це вже не важливо. Якщо Ваша дитина сама наполягає на вашому втручанні, то ситуація цього потребує.
Причем тут Маша, если у автора нет доказательств, что это Маша.
Может Маша вообще не причем.
А дочь автора просто никак не может смириться с тем, что теперь с ней не хочет дружить не бывшая подруга.
Может Маша вообще не причем.
младокошкина• 25 мая 2023
Ответ дляТвердая валюта
С какой полицией?
Полиции нужны доказательства, а не фантазии мамаши
Поліція має розглянути заяву про булінг і вчинити слідчі дії. Заяву можна подавати без прикладання до неї матеріальних доказів. Навіть якщо поліція не знайде доказів і закриє справу, то спілкування з поліцією в процесі розслідування приведе булера до тями. А враховуючи те, що всі зараз з гаджетами, докази зібрати можна, це не проблема.
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ длямладокошкина
Це означає, що вас не обходить, булить ваша дитина реально когось чи ні. Доказ - це свідчення самої потерпілої. Такі свідчення завжди враховуються в суді, як доказ.
Нет, слова без свидетелей и доказательств, не имеют абсолютно никакой силы.
Млинець Мій• 25 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
В нас так сміялися з однокласника, потім хлопці побилися і в школу прийшла його мама. Нічого це не дало, насміхатися продовжували так само. Але ці насмішки не були безпідставними, від хлопця вонь стояла на кілометр, підійти неможна було і так до 11 класу. Перевдягатися і митися так і не навчився, але постійно ображався, що з нього сміються.
І у чому була вина однокласника?
Хіба це причина для глузування?
Малая Налегке
• 25 мая 2023
Ответ дляМлинець Мій
І у чому була вина однокласника?
Хіба це причина для глузування?
В моєї старшої був такий злопець в класі. Але вона не насміхалась. Але вважаю що вчителька повинна була б поговорити з батьками хлопця про запах, а якщо їм все рівно, то з хлопцем. Навчити його гігієні, краще раз почути від неї, чим роками від однокласників
Меня не звали• 25 мая 2023
Ответ дляМлинець Мій
І у чому була вина однокласника?
Хіба це причина для глузування?
Ви серйозно? В 11 класі леп поза ушима і смердіння це не причина для глузування?
західний_діалект• 25 мая 2023
Залишився тиждень навчання, потім літні канікули і діти 3 місяці не будуть бачитись і спілкуватись, подорослішають, можливо і відносини зміняться. Зараз влаштуєте розбірки, ціле літо вони будуть одна на одну злість тримати і на осінь знову скандал.
Ну пліткує, така людина, вона і далі продовжить це робити за спиною. Вчіть дитину впевненості у собі, щоб ті плітки їй були байдуже.
БезникаяЯ• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Короче, почитала скільки тут неадекватних висловів, щось вже боюсь іти на розборки. Не знаю як моя подруга себе поведе🫣. Але ви мушена піти вже. Сподіваюсь що вона адекватна та вміє критично мислити
По честному адекватный человек думать про запугивание 13 летнего ребёнка тоже не будет, если что))
вы считаете неадекватным то что вам лично не нравится? Критически настроенный человек должен понимать что не бывает абсолютного зла, вы же автоматом своего ребёнка сделали полностью белой и униженной, не смотря на заявления второго участника конфликтов что это не так. А теперь подумайте что вы своей подруге будете говорить, мой ребёнок точно не врёт, а твоя точно врёт, хотя никаких доказательств нет? Я бы на месте вашей знакомой с таким ’критическим’ человеком вообще перестала бы общаться , потому что на адекватного, критически мыслящего человека вы не тянете, вы однобоко в свою пользу сами решили ситуацию и собираетесь разборки устроить и пугать другого подростка, в одном вы правы, сколько неадекватов считающие себя нормальными
На пів ставки• 25 мая 2023
Ответ дляoboeva
Детские сплетни это не булинг,это подготовка ко взрослой жизни, особенно в женском коллективе,как ребенок автора во взрослой жизни с этим справится,опять маму позовет,или мужа, полицию?
А я почему то по-другому на это смотрю. Мы же все в основном ни в одиночку с чем-то справляемся, кто-то нам помогает, подруга, связи, муж, полиция, в зависимости от ситуации, но во взрослой жизни считается что человек сам разрулил. В ситуации автора, нужно делать так как просит дочь. Если дочь просит вмешательства мамы, то здесь даже думать не о чем, маме нужно вмешаться, дочь таким образом видит разрешение конфликта, это не значит что она в будущем не сможет справиться, это значит, что она не готова быть терпилой
Млинець Мій• 25 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
Ви написали ’і так було до 11класу’.
Сказати однокласнику прямо -не варіант?
Чи вчительці поговорити ?
Сказати однокласнику прямо -не варіант?
Чи вчительці поговорити ?
На пів ставки• 25 мая 2023
Ответ дляRomina83
Автор, у сына в классе была история: подружки одной девочки создали группу в Вайбере под названием ’без дебилки Кати’ - ну не хотели они по каким-то причинам с ней общаться. Мама коршуном кинулась на защиту дочери, написала целый опус о буллинге в школьный чат.... И знаете, чем закончилось? Девочка окончательно растеряла всех подруг и ушла в другую школу. Вмешательство в подростковые разборки не всегда необходимо в буквальном смысле - иногда нужно просто дать совет как себя вести, как реагировать.
Бедный ребенок, а так всего лишь была дебилкой Катей, такой душевный коллектив потеряла, наверное до сих пор об этом жалеет
На пів ставки• 25 мая 2023
Ответ длямладокошкина
Ця мама, яка тут пише, скоріш за все. Але є алгоритми боротьби з булінгом, зараз вони на сайті кожної школи. Втручання дорослих працює, як холодний душ. Якщо ви читали Повелителя мух, то пам´ятаєте, яка враження справила поява дорослих на здичавілих хлопчаків, які дійшли до крайньої жорстокості.
Надо перечитать, меня очень впечатлила книга в свое время
Доктор Варвар• 25 мая 2023
моя мать с 10ти лет не знала как я живу в школе и дворе, все всегда выруливала сама, была не простым подростком, что за тютю матютю воспитали автор? я не ходила на разборки с разными ситуациями сына, все сам -все сам ,могла только посоветовать, в итоге полноценный взрослый человек, как и я
Ответ дляТвердая валюта
Может Маша вообще не причем.
Читаємо спочатку: діти поясніть причину вашої сварки. Для вас мабуть складнувата логічна послідовність. Не побачила з поста автора, що вона переймається втраченою дружбою своєї доньки. Вона хоче її захистити. Докази, за бажанням, якщо вже готуватись грунтовно, можна здобути, зателефонувавши будь-якій з подруг і записавши розмову. Звичайно, повторюсь, якщо тема не дуже делікатна, і якщо дійсно є підстави вважати, що це виходить від конкретної особи.
Твердая валюта• 25 мая 2023
Ответ дляNikiss
Зачем той девочке объяснять? Она не хочет, точка
Она имеет полное право не объяснять.
Доказательств у автора нет. Считай предъявить нечего.
Остальное то фантазии автора и ее дочки
Она имеет полное право не объяснять.
Остальное то фантазии автора и ее дочки
західний_діалект• 25 мая 2023
Моїй молодшій теж 13, і в минулому році схожа ситуація виникла. Перш за все, я намагаюсь донести, що вона на багато кроків попереду від «подружки», якщо в тої більше немає інтересів у житті ніж її обговорювати. І що це проста заздрість її успіхам і бажання «переплюнути», але не виходить. Порадила прямо сказати тій дівчинці, що більше спілкуватись вони не будуть і пояснити причину. Навчила повністю ігнорувати і не витрачати свої нерви на цю «подругу». Вона, до речі, цілий рік періодично намагається виходити на зв‘язок, але моя і далі повністю її ігнорує і не відповідає. А при особистій зустрічі чомусь боїться підійти.
Меня не звали• 25 мая 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ви написали ’і так було до 11класу’.
Сказати однокласнику прямо -не варіант?
Чи вчительці поговорити ?
Сказати однокласнику прямо -не варіант?
Чи вчительці поговорити ?
А ви думаєте не казали? Прямим текстом казали. З ним за однією партою ніхто сідати не хотів. Тому й сміялися всі і глузували. Навіть якщо там мамі не було до нього діла, але ж можно було і самому випрати одяг, а не ходити в сорочці з засмальцьованим комірцем. З мого досвіду просто так на рівному місці дітей не булять. Я не заперечую, що бувають такі випадки, але я про них не знаю.
Доктор Варвар• 25 мая 2023
мамашка не позорься и не опускайся с девками все проще, мордобоя не будет
На пів ставки• 25 мая 2023
Ответ дляRomina83
У меня сыну 13, в школе много чего бывает, но я не бегаю на разборки к чужим детям за всякую ерунду. Со многими проблемами дети в состоянии справиться сами. А дать ему совет, как справиться - это тоже ’втручання’, никто в стороне не стоит.
Он не просил Вас встревать значит. А если ребенок просит, то встревать нужно, значит он дошел до крайней точки
Млинець Мій• 25 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
І після чергової порції стусанів хлопець почав ходити до школи охайним?
Боневтікла• 25 мая 2023
Ответ дляoboeva
Во взрослой жизни ребёнок вырастет, психика дозреет, научится не реагировать на дураков, либо в морду сдачу давать. Если ребёнок просит помощи у взрослого, то нужно помогать, чтобы не доводить ситуацию до выхода их окна.
Меня не звали• 25 мая 2023
Ответ дляМлинець Мій
Де ви прочитали про чергову порцію? Це було лише раз і причина бійки була інша.
Є ще один приклад. В однієї дівчинки з класу періодично були воші, теж до 11 класу. Дівчата побачили і сказали їй про це. Вона спокійно пояснила причину чому так відбувається. Ніхто над нею не сміявся, всі дружили, бо дівчина була адекватна.
Ангелок з ріжками• 25 мая 2023
У 13 років діти самі здатні розібратися.
Готуйтеся, тепер всі будуть з дочки глузувати і знущатися, через ці мамині бесіди, діти злі, ще й у такому віці.
Якщо дуже хотіли втрутитись, то треба було самоствйно поспілкуватися з мамою дівчинки так, щоб діти не знали нічого.
Млинець Мій• 25 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
Ну ось скрин вашого повідомлення .
На пів ставки• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Я ніколи не була в позиції ображаючої сторони і мені не зрозумілі її мотиви. Хто був, напишіть для чого образи чи булінг робиться. І як би можна було б вас зупинити
К своему стыду в лагере я была одна из тех кто булил за компанию, доклепывались по мелочам в стиле Не дай мне повод. Да, меня б лично разговор взрослого остановил, я бы задумалась, и мама у меня не отмороженная, она бы со мной поговорила.
Бумеранг мне прилетел в лагере на следующий год, девочке лидеру в нашей палате я не понравилась, она настроила всех против меня. А я думала что со мной такого случиться не может)
dreamsunny• 25 мая 2023
Ответ дляМалая Налегке
Ну думаю булер не очікував що моя мені все розповість. Це, сподіваюсь, і підірве її прагнення приділяти стільки ’уваги’ моїй доньці
Це трошки інше. Но це теж реакція- донька жаліться матусі-мати влаштовує розбірки....
Ігнор - взагалі ніякої реакції....
Всім навколи ви не взмозі заборонити обговорювати вашу доньку. Сьогодні одна щось сказала, завтра інша.. кожного разу з´ясовувати стосунки? До пенсії дитини будете це робити?
Я мати дитини, яку булили жорстоко. Я витратила багато зусиль, щоб навчити дитину не реагувати та давати відсіч словом. Зараз ті булери хочуть з нею дружити, але вона з одними лише спілкується,інших досі ігнорує... Це було нелегко, але дієво....
Ігнор - взагалі ніякої реакції....
Меня не звали• 25 мая 2023
Ответ дляМлинець Мій
Ну ось скрин вашого повідомлення .
І? Там що написано, що побилися в черговий раз?
Сплюшка• 25 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
У старшої доньки в 9-му класі дуже обсміювали хлопця з класу. Він переживав, підстави для цього були, але це погано, що хлопець страждав.
Його мама прийшла на батьківські збори, попросила батьків втрутитись, поспілкувавшись з дітьми і це допомогло. А мамі підказали в чому допомогти сину, щоб його не цькували.
Хороший клас в нас був і батьки хороші.
Млинець Мій• 25 мая 2023
Ответ дляМеня не звали
’і продовжували насміхатися’.
Я ,мабуть ,неправильно трактую ваші коменти.