ЯяяКакаджамбо• 26 мая 2023
Забрала смартфон у сина 11 років на все літо
Скажете що жорстоко?
А думаєте мені легко відтягувати його за вуха від смартфона, щоб він зробив елементарні речі - помитись, зробити уроки, почистити зуби, скласти рюкзак. Тренування на бокс - мама повинна думати, що йому вдягти і коли виходити, і що воду і ключі з собою не забути. Одні ігри в голові, поки мама не скаже чітко- що, як коли - буде сидіти в іграх 24х7. Розмови, пояснення, переконання не допомагають. Зі всім згоден, але мама все контролює і нагадує.
Я у відчаї, мене аж швиряє. Виховую без тата і бабушок.
Все, харош, переходить на свій старий кнопочний нокіа
Сливочная пенка• 26 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
Серьезно, у меня как раз ребенку 11 лет и я вижу чем они занимаются,никого там с телефонами нет)
Моему сыну 15. Лет с 10 у всех его друзей смартфоны.
Гарнюнька• 26 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
Интересно где он возьмет второй телефон? Еще скажите пойдет в кредит возьмет)
Шучу я они детки сейчас такие везде найдут выход))) а так если есть друзья общение, телефон как приложение ))) сейчас с друзьями сложно. У них главное, чтобы на улицу выпустили. Живое общение все равно с телефоном не сравнимое
Несу пургу• 26 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
Потому что телефон не дали?
тому що радікалізм зашкалює, як в північній кореї
Гарнюнька• 26 мая 2023
Если честно, хоть насколько отберете телефон проблемы все не решите. Радикальные методы это такое, временный эффект
Вбигудях• 26 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
У вас уникальные дети вокруг).
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляБорисфенка
Ви з 11-річним сином на вулиці гуляєте? Про бібліотеку смішно.
Мій син полюбляє Лего, сьогодні я його примушувала купити кросівки, він впирався і клянчив Лего. Поставила питання руба ’Поки не вибереш собі кросівки, грошей гґна Лего не дам’. Вибрав перші-ліпші, аби я відчепилася і побіг купувати Лего.
Це я до того, що позбавлення смартфона ніяк не вплине на бажання чистити зуби чи цікавитися власним одягом.
Були прочитані всі романи ’Незнайки...’, ’Муфтика, Мохобородька і Півчеревичка’, Том Сойєр, Принцеса Драконів. Це те, що я зараз згадала. Може ще щось, крім шкільних, зараз швидко не згадаю...
Книжки в нього окей, якщо телефона нема.
І велосипед любив.
Це зараз зомбі
І велосипед любив.
Це зараз зомбі
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляНесу пургу
Мені жалко Вашу дитину, з такою мамою довго не проживе, покине Вас при першій можливості.
Ваші пропозиції?
Вислухаю
Мішечок щастя• 26 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
У моего ребенка тоже есть смартфон, но на улицу его никто не берет,все с кнопочными.)
Каждый раз симку переставляете или дубликат?
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляНесу пургу
Так не було радикалізму.
Нічого не працює!!!
Ні-чо-го!!!!
Нічого не працює!!!
Ні-чо-го!!!!
Сливочная пенка• 26 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
Не слышала такого никогда. Мне кажется, вы фантазируете)
Бешене сарі• 26 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
То есть кроме телефонов и заняться бедняге нечем?
Так для этого нужна мотивация.
А автор наоборот создала запретный плод.
Борисфенка• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
І велосипед любив.
Це зараз зомбі
І велосипед любив.
Це зараз зомбі
І що ви тепер від нього хочете? Щоб прочитав ’Войну і Мір’ ? З смартфона читати не можна, тіко в бібліотеці?
Світ змінився і нічого з цим не поробиш. Мій син в 11 років також не хоче читати, то я не вважаю це вселенською трагедією.
Ви зараз витрачаєте залишки авторитета на загострення ситуації, ще пару заборон і з дому втіче, вам легше від того стане?
культУра• 26 мая 2023
Ответ дляБорисфенка
А чем ваш сын занимается?
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляTammy21
І ви теж, авторка, не будете у гаджетах сидіти, так? Більше часу приділити дитині.
Які плани? Чим плануєте зайнятися на цих вихідних? Читання, хайкінг, на великих покатаєтеся, в настільні ігри пограєте...?
Вже в травні возила в ботсад, в музей Пирогово, гуляли на Подолі, виходила з ним з м´ячем у двір, тягаю його на зустрічі з друзями. В цю суботу поануємо на озеро з бадмінтоном. Скрізь, коли їдемо, просто через скандал вимушую телефон залишити вдома.
В мене в телефоні ні однієї гри немає. Телеграм канали з новинами і торгові майданчики додатки. Тобто суто бізнес і інфо
Бешене сарі• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
І велосипед любив.
Це зараз зомбі
І велосипед любив.
Це зараз зомбі
То есть, смартфон у него появился недавно? И планшета не было?
Мішечок щастя• 26 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
Не переставляю, симка в кнопочном. Смартфон дома,зачем ему симка?
Мои везде со смартофонами и в школу, и на улицу, и собакой на прогулку. Поэтому интересно как у вас это технически происходит.
Брюльтик• 26 мая 2023
Это не поможет. А и по своему опыту скажу, у сына есть друзья, ему гулять есть с кем? Просто моя так зависала в телефоне, когда не с кем было гулять, все друзья разъехались. Пока не пошла в школу, не обзавелась новыми друзьями, так и сидела.
культУра• 26 мая 2023
Ответ дляМішечок щастя
Технически происходит с кнопочным. Зачем на улице смартфон? В школу не ходит ребенок.
ДелиВерка• 26 мая 2023
Насколько помню, в кнопочных тоже есть игры. Моей любимой в свое время была Том и Джерри, алмазы и тетрис.
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляБешене сарі
Смартфон купили восени.
1-3 клас був кнопочний нокіа.
Не скажу, що все було норм, бо тоді мій хватав і залазив в нього
1-3 клас був кнопочний нокіа.
Любимка-анонимка• 26 мая 2023
Автор, не переймайтеся. У мене така тактика спрацьовує. Але забирала тільки у старшої доньки пару разів. Коли зовсім складно було. А так family link у всіх стоїть.
І в бібліотеку ходимо, старшій 16 вже.
Бабо-лебідка• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Будем більше гуляти, в бібліотеку частіше заходити. Альтернативи багато
Ну так сначала предложите альтернативу, а так просто злость выместили
Бабо-лебідка• 26 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
Не выдумывайте, ему 11 лет. Будут бегать и играть. Никто туда с игровыми телефонами не выходит, максимум с кнопочными.
Конечно не выходят, просто сидят на лавках с телефонами. И в 10, и в 11, и старше....
Астановитесь• 26 мая 2023
Ответ дляPluxlax
Злобу вы только так воспитаете и обиду, а по факту он найдет другое занятие чем будет увлечен и не факт что оно вам понравится.
у нас мальчики, у которых забрали телефоны - клянчат телефон у моего и у тех у кого они есть ...
дает-сидят целый день в его телефоне, пока другие ( у которых телефоны в свободном доступе ) - играют в футбол или в регби или на великах катаются
Готова до другої• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ой, на все літо точно.
Іноді буде нити, але я непробиваєма
А для чого ви доводили до залежності?