ЯяяКакаджамбо• 26 мая 2023
Забрала смартфон у сина 11 років на все літо
Скажете що жорстоко?
А думаєте мені легко відтягувати його за вуха від смартфона, щоб він зробив елементарні речі - помитись, зробити уроки, почистити зуби, скласти рюкзак. Тренування на бокс - мама повинна думати, що йому вдягти і коли виходити, і що воду і ключі з собою не забути. Одні ігри в голові, поки мама не скаже чітко- що, як коли - буде сидіти в іграх 24х7. Розмови, пояснення, переконання не допомагають. Зі всім згоден, але мама все контролює і нагадує.
Я у відчаї, мене аж швиряє. Виховую без тата і бабушок.
Все, харош, переходить на свій старий кнопочний нокіа
Пустощі-веселощі• 26 мая 2023
І моїй дитині теж треба кнопковий телефон. По суті- повністю вас підтримую.
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляБелая и пушистая
И на сколько вас в Реале хватит?
Ой, на все літо точно.
Іноді буде нити, але я непробиваєма
Сливочная пенка• 26 мая 2023
Ну вы ж уже как-то распланировали его время? Чем он будет заниматься все лето?
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляPluxlax
Злобу вы только так воспитаете и обиду, а по факту он найдет другое занятие чем будет увлечен и не факт что оно вам понравится.
Будем більше гуляти, в бібліотеку частіше заходити. Альтернативи багато
Гарнюнька• 26 мая 2023
Найдет с какого телефона сидеть. А можно еще в клуб пойти и там сидеть на компе. Такое себе решение. Найдет обход этому телефону ...
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляГарнюнька
Клубів в ближній місцевості немає
Ответ дляPluxlax
Обязательно пойдет, только у них есть телефоны, а ребятки иногда могут ему их давать за выполнения каких то смешных действий. Будет клоуном двора,тоже не плохо 😁
Не выдумывайте, ему 11 лет. Будут бегать и играть. Никто туда с игровыми телефонами не выходит, максимум с кнопочными.
ЛісАпетная• 26 мая 2023
Можно было и раньше ограничить гаджеты. А у вас уже до зависимости дошло. А так всё правильно сделали.
Гарнюнька• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Клубів в ближній місцевості немає
Найдет выход))) если уже не завел второй телефон))) а так главное есть друзья, будет хорошо себя вести и вы отдадите телефон)))
Сливочная пенка• 26 мая 2023
Ответ дляАрабелла.
Вы это серьёзно? Все дети такого возраста гуляют со смартфонами.
Борисфенка• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ви з 11-річним сином на вулиці гуляєте? Про бібліотеку смішно.
Мій син полюбляє Лего, сьогодні я його примушувала купити кросівки, він впирався і клянчив Лего. Поставила питання руба ’Поки не вибереш собі кросівки, грошей гґна Лего не дам’. Вибрав перші-ліпші, аби я відчепилася і побіг купувати Лего.
Це я до того, що позбавлення смартфона ніяк не вплине на бажання чистити зуби чи цікавитися власним одягом.
ЯяяКакаджамбо
• 26 мая 2023
Ответ дляPluxlax
Особенно библиотека 😂
Чому ж?
До того, як смартфон з´явився, читав книжки.
Перечисляти не буду, але жанр - пригодні романи дитячі - йому заходили.
Це зараз перетворився в зомбі
Несу пургу• 26 мая 2023
Мені жалко Вашу дитину, з такою мамою довго не проживе, покине Вас при першій можливості.
Кундалина• 26 мая 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Клубів в ближній місцевості немає
Буде визодити у двір і клянчити у друзів.