Mrs.Sexuality• 26 мая 2023
Не хочу вчитися
Останній рік був перенасичений подіями. Переїхала за кордон, вчилася, влаштовувалася. А зараз все більш менш стабілізувалося , а мені ліньки рухатися далі. Не бачу рчу вчитися, шукати курси. Як себе мотивуєте?
Ромашкинная• 26 мая 2023
Просто змушую себе)
Але інколи теж просто кидаю все і нічого не роблю. Лінь роз´їдає ((((
TheTarotReader• 26 мая 2023
Откроется второе дыхание. Так бывает. Наоборот хочется и учиться, и развиваться. Только бы время на это выкроить.
Клептоманка• 26 мая 2023
И мне сейчас не хочется. Хотя поначалу делала всё с удовольствием. Хочу чего нибудь захотеть