ИзЮмрудная• 26 мая 2023

Дитина верещить вночі пів години, що це?

Дитині ось 3р через місяць
Це другий раз таке за тиждень, перший раз хв 10 плакала, просто плакала, потім заспокоїлась і заснула до ранку
Цієї ночі різко прокинулась, як вставати кудись йти (я ще спала, бачила) я до неї, відмахується, на руки взяти не дає, кричить, очки закриті. Так було хв 30, я її хочу розбудити, взагалі ніяк, я її в вану, вмила, теж ніяк ( Потім почала дай цицю (цицю ми припинили тижня 2), вона ще не забула, вдень може один раз попросити. Перші дні в принципі було норм. Один раз переплачувала, бо вдень було їй тяжко заснути, але заснула якось.
Це через те що закінчили ГВ таке може бути чи що в садочок почала ходити і не хоче туди йти, стрес?! (
Капуста Маша• 26 мая 2023
Це через цицю. 3 роки смоктати і перестати це не жарт, звичка.

Где тут 0?• 26 мая 2023
Это ночной террор, погуглите
Само_достаточная• 26 мая 2023
У мене таке було у дитинстві. Досі пам´ятаю це. Мама мене тоді по різним бабкам возила. Не знаю що допомогло. Може саме пройшло.
Ms. При теле• 26 мая 2023
Через цицю, в такому віці це для заспокоєння і його прибрали
Само_достаточная• 26 мая 2023
Ответ дляГде тут 0?
Это ночной террор, погуглите
Так, дуже схоже у мене було. Мені снився кошмар який я досі пам´ятаю. При цьому я сиділа з відкритими очима і всіх бачила. А в голові снився сон
Звездолётчица• 26 мая 2023
Було якраз в цьому віці. Кожну ніч прокидалась і істерила з закритими очима, я її брала, носила, тихенько з нею говорила. Вона просиналась і потім знову вкладувала спати. Пройшло десь к 4
автор ИзЮмрудная • 26 мая 2023
Ответ дляЗвездолётчица
Ого, цілий рік?! (( Це жах ( я вікна закрила вночі, бо сусіди ще прийдуть, поліцію визвуть

автор ИзЮмрудная • 26 мая 2023
Ответ дляMs. При теле
Так 2 неділі все норм.було, раз вдень згадає і то не кожен день, на ніч спати теж норм. просте щоб я колисала її, так і засинає
ЯяяКакаджамбо• 26 мая 2023
Стресс от сада, от отлучения, зуб еще растет может. Крепитесь
Звездолётчица• 26 мая 2023
Ответ дляИзЮмрудная
Ну так спочатку кожну ніч, потім все рідше і рідше. Я мала на увазі, що ближче до 4 вона стала спати без цих ночних істерик. В сад не ходила, це точно не з цим пов´язано.
А за сусідів у точку, я також переживала, що ювінальну поліцію визвуть. Ми ще у квартирі... але нам трохи пощастило, що почалась війна тоді і багато хто виїхав.