Ви теж не комфортно почуваєтесь?Стараюсь купувати необхідні речі,не святкуємо на "широку ногу " свята.Розумію що багато горя кругом.Стараюсь донатити, печу пироги для ранених.
Зараз стало питання :поїхати на кілька днів в Київ.Провітрити голову.Дуже хочу сходити в театр.Чи доречно це ???
_Твоя_подруга• 26 мая 2023
Ответ дляshiestakovochka
Я почуваюсь не комфортно , коли купую одяг...
Значит не покупайте
Ответ дляСтрекоза любви
Кому з людей стане гірше від того, що ви підете в театр?
Так зходити в театр це пітримка акторів.Багато з них волонтерять.
Коли я купую одяг - то думаю що на ці кошти можна купити дрон, і тоді швидше закінчиться війна
Люблю море• 26 мая 2023
Ответ дляshiestakovochka
Ага. А якщо не їсти, то танк
А самі подумайте, скільком людям ви допоможете пішовши у театр, тил має працювати, багато акторів на фронті, це не прямі донати, але це все важливо, військовим не потрібні страждання, а потрібен міцний тил, вони нас захищають, нашу свободу
ПС виж не будете влаштовувати п´яні оргії і волать всяку хрєнь.
Нісенітниця• 26 мая 2023
Ответ дляshiestakovochka
Все просто. Не комфортно - не покупайте. Хотите сходить в театр - идите. Учитесь не оглядываться на мнения посторонних людей. Достаточно соблюдать законы и жить в ладу со своей личной совестью
Александра333-0d63• 26 мая 2023
Наша директор была в Голландии, чтобы купить какой то там пояс. Никакая совесть её не мучает. Сейчас накупила новых люксовых шмоток. Постоянно по ресторанам дорогим ездит обедать и всё это рассказывает сотрудникам, у которых з.п. по 10 000 и нет оплачиваемого отпуска.
Она донатит каким то волонтёрам, которые занимаются животными. Считает, что она очень хороший человек, приносящий обществу пользу в тяжёлые времена.
Люблю море• 26 мая 2023
Ответ дляАлександра333-0d63
И она права
Чашечка кофе• 26 мая 2023
Ответ дляshiestakovochka
А Вам совісно?
Абсолютно нормально. Не нормально вважаю клуби та п´яні посиденькі під музику
Наша_русофобія_недостатня• 26 мая 2023
Коли ви ходите в театр, кіно, кафе, бар-ви підтримуєте економіку, і комусь платять зп.