спальное место• 26 мая 2023

психотерапевт дитині 6 років

Дитина вже пару раз казала, що не хоче жити. Що щось зробить собі.
Дома психологічно не дуже атмосфера, часті сварки, але мама працює наж тим, щоб жити окремо з дочкою (але це час, може зайняти пару місяців).
З такими дітьми працює психолог чи потрібно тільки мамі?
Наполеон Бонапарт• 26 мая 2023
в першу чергу мамі

автор спальное место • 26 мая 2023
Ответ дляНаполеон Бонапарт
в першу чергу мамі
якраз треба гроші, щоб жити окремо з дочкою. а психолог 1000+ за сеанс. замкнутий круг..
плюс раніше стільки грошей потратила на психологів. ефекту 0
Потужна махіна• 26 мая 2023
Звісно, працюють
So_so• 26 мая 2023
Лучше на эти деньги купить билеты до Берлина, там распределительный центр.
Но мама ж работает над ситуацией, сначала над её созданием, теперь над решением.
А что ребенок жить не хочет, это очень грустно, но надо подождать, пару месяцев
So_so• 26 мая 2023
Вы в Польше, Вам до Германии добраться элементарно.
Сірничок• 26 мая 2023
Спочатку треба прибрати травмуючи ситуацію, а потім вже працювати з психотерапевтом.
So_so• 26 мая 2023
Ответ дляСірничок
А автор не хочет её убирать. Тут было не один десяток её тем. Это такой себе анекдот про уточку.
автор спальное место • 26 мая 2023
Ответ дляSo_so
Ви дуже помиляєтесь. Піти від чоловіка було теж не просто, але це відбулось. Зняти самій і тягти оренду теж було непросто, і це відбулось.
Може важко даються рішення, але даються. Завжди зважуються обставини: пошук житла не аби-де, а де краще, в довгостроковій перспективі.
Знаю, такі речі нервують сильних і рішучих. Але людина робить кроки, не такі сильні і впевнені, але робить. І знає, чого хоче.
bespe4na_mavpa• 26 мая 2023
Ответ дляSo_so
В Берлине распределительный центр куда? В рай, где бесплатные психотерапевты решают все проблемы украинских мам и детей? Ещё и на родной мове, может?

Кашка-маняшка• 26 мая 2023
Автор, по-перше, дитина в 6 років про ’піти з життя’ і слів таких не знає, якщо мама чи інші члени сімї їх не використовують регулярно
По-друге, людьми з суїцидальними думками повинен займатися психіатр, а психолог може бути додатково до основної терапії. Приберіть суїцидальну атмосферу від дитини спочатку, а потім до психіатра, якщо буде і далі таке говорити.
А так виходить, що Вам треба в першу чергу ол психіатра (не ображайтеся, почитайте про людей з суїцидальними думками)
Сірничок• 26 мая 2023
Ответ дляспальное место
Якщо ви пішли від чоловіка, то з ким тоді сварки?