Захекалася читать• 26 мая 2023

Прання взуття в машинці

Моя машинка має спец.програму для прання взуття. В інструкції вказано, що прати треба в холодній воді, без додавання миючих засобів і без віджиму. Але мені здається, що в таких умовах взуття ні фіга не випереться.
Як ви перете взуття в машинці?
пицунда• 26 мая 2023
я не стираю в машинке... мне жалко обуви

Намазюкана нішою• 26 мая 2023
С порошком и отжимом
Мудробаба• 26 мая 2023
Стираю с гелем или капсулами
На быстром режиме
Что б не кисло по 2 часа
Налогообложу• 26 мая 2023
Я даже на 40 как-то стирала , с порошком и отжимом, Нью беленс - ок.
А вообще правильно на 30 короткая стирка 30 минут с порошком
Фрекен бок• 26 мая 2023
В теплой воде с порошком без отжима
мимАпроходила• 26 мая 2023
Не читаю инструкцию, поэтому добавляю порошок. В программе установлена температура 30 градусов.
Мудробаба• 26 мая 2023
С порошком не стираю, потому что потом белое желтеет и порошок очень тяжело выполоскать
Дон Пэдро• 26 мая 2023
Кеды стирала, домашние тапки и спортивные кроссовки). Все нормально, с порошком и отжимом.
Сегодня сержусь• 26 мая 2023
З порошком на програмі «верхній одяг». Віджим по ситуації, частіше без нього.

Поторописька• 26 мая 2023
З гелем перу
Навіть шкіряні кроси
Все норм
Лиса91• 26 мая 2023
В режимі швидко 30 , при температурі 40 С°. з гелем для прання .
Адюла• 26 мая 2023
У меня светлые кроссовки, сильно пачкаются от пыли, стираю на 30 градусах,с отжимом,сущу на солнце, все ок
автор Захекалася читать • 26 мая 2023
Дівчатка, всім дякую!
Сонечко• 26 мая 2023
Я купила на секонді наволочки на замку і кожну пару складаю в наволочку. Три пари за раз влазять в барабан. Капсула для прання або порошок, прати на 20-30 градусах. Якщо біле взуття то найкраще кисневий відбілювач і підошва відбілиться. Сьогодні прала. Без наволочки пообтирадося взуття, не раджу голі кросівки кидати.
ПушАпница• 26 мая 2023
Саме взуття не перу, бо воно бахкає об барабан, кидаю старого рушника
4мама• 26 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
С порошком и отжимом
+++
Тільки в мене гель і 800 обертів віджим. Навіть уггі прала. У режимі ’шерсть’.
Кросівки постійно перу. Які не виживають- такі більше не купую.
Сладко-соленая• 26 мая 2023
Перу на швидкій програмі з порошком і віджимом
Фенте Фря• 26 мая 2023
Стирала кеды на режиме ’Обувь’. Всё норм.
Поторописька• 26 мая 2023
Я прала шкіряні лакост, джеокс, річмонд, нью беленс - все супер
Сітчані взагалі без проблем

Пишу_граммотно!• 26 мая 2023
Стираю в мешке с порошком и отжимом 400 -600 оборотов при температуре 30-40 в зависимости от загрязнения
Белая и пушистая• 26 мая 2023
Перу з додаванням геля..
Жена брата Админа• 26 мая 2023
Маю режим взуття, перу кросівки зі звичайним пральним засобом.