Маргарита и Мастер• 26 мая 2023
Ана нє знала етава
А що роблять рашистки тут?
Вумна, аж страшно• 26 мая 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
Бо вона каже ’на Украине’
Я тоже так говорю. Родилась и выросла в Иордании
Панна Кота• 26 мая 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
И тут такие матрешки начали дизить сразу
Електрохарчування• 26 мая 2023
Это ж надо лететь бегом на форум и тему создавать 😂 может она протроллила со своим «не знала» , а тут сразу ко ко ко : матрешка, рашистка.
Електрохарчування• 26 мая 2023
Ответ дляЯ супер-пупер
Ни в коем случае нельзя таким, как вы в модераторы. Вы не объективны и не совсем адекватны.
Тут таких как эта вагон и тележка .
Мюллерная• 26 мая 2023
Ответ длямама Крольчиха
А я ось пісню згадала: ’як у нас на Україні всі лани квітучі...’ 🤔
Стих матрешки, как вы сами-то не поняли…
Вумна, аж страшно• 26 мая 2023
Ответ длямама Крольчиха
Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій
Без комплексів• 26 мая 2023
Ответ дляничевока
да 90% киевлян ’ с Киева’. так что не начинайте
Бо це украінизм, з Київа
палка-копалка• 26 мая 2023
Ответ дляЕлектрохарчування
Люди с неустойчивой психикой
Електрохарчування• 26 мая 2023
Ответ длямама Крольчиха
Песню в бан!
Сарказм
мама Крольчиха• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Воно все зрозуміло, але були часи як з кожної праски вона грала. І не заморочувались тоді
МатьЧасть• 26 мая 2023
Знаєте, у Херсоні деякі місцеві телеграм канали супер популярні поставили блок на російську. Зразу смороду було, звісно. Дєлітє ща язиковим прінципом, жив матєрінскій язик, какаяразніца, єто нє главний вапрос ну і тд. У Херсоні українською умовно 10 людей говорили з 400 тисяч населення. Ну, трохи подиміло, а потім звикли. І поїхало))) Бо канали популярні.
Я дуже довго не була на порадниці, рік, мабуть.
А потім захворіла, робить нічого, лежу, ліки п‘ю, кашляю і згадала. Зайшла й найбільше буда здивована, що тут нема обмеження на росмову. Мене реально це шокувало, хоча я з тих порадниць, що шверготіли російською, аж гай шумів)) Але життя вносить свої корективи.
Непозбувна Бентега• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
Ааа, так бы и сразу писали, что считаете рашистками всех, у кого другое мнение, отличающееся от вашего
Я же подумала, реальная, а не воображаемая вами
А у вас есть другое мнение на счет матрьош, расскажите, послушаем.
МадамОхмури• 26 мая 2023
Я такій вумній блогерці, у якої мама філолог дуже грамотний написала, а почему же не пишете на русском ’ на Уругвае’,’ на Уганде’,’ на Узбекистане’? Правильно же ’в Уругвае’, ’в Узбекистане’, ’в Уганде’. Так почему пишется ’ на Украине ’.
Дійшло, говорити стала ’в Україні ’
Без комплексів• 26 мая 2023
Ответ дляМюллерная
И что? Половина своих пишут и «на Украину», и «с Киева» 🤷🏻♀️
Ні, не половина, в нас все ж таки більшість грамотних 💛💙
Варена цибуля• 26 мая 2023
Ответ для4мама
Удалено администрацией...
Вы как Полиграф Шариков,а таких нельзя в модераторы пускать.
мама Крольчиха• 26 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій
О, точно! Я десь близько року тому теж за це ’на’ тут вислухала. До цього навіть не задумувалась
Без комплексів• 26 мая 2023
Ответ дляIQ 80
Не обращайте внимания, никогда не узнаешь кто под анонимом.
Только не понимаю каким образом они тут регистрируются по русскому номеру ?
Я за e-mail реєструвалась. Але то вже давненько було. Зараз потрібен номер телефону?
IQ 80• 26 мая 2023
Ответ дляБез комплексів
Так
freedom_2015• 26 мая 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Як умру, то поховайте
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій
Мене на могилі
Серед степу широкого
На Вкраїні милій
Прощай, немытая россия,
Страна рабов, страна господ,
Чи можна за такою логікою 100 відсотково заявляти ,що на росії ніколи ніхто не миється
Страна рабов, страна господ,
Татьяна_М5• 26 мая 2023
Ответ дляБез комплексів
Удалено администрацией...
Life is Beautiful• 26 мая 2023
А я не знала, що Ірпень чоловічого роду - теж рашістка? Казала із ІрпенІ - замість із ІрпенЯ.
Люсильда.ua• 26 мая 2023
А чего тема под анонимом? Вроде как Политика и СМИ должны быть без анонима. Учитывая обстоятельства нашего времени.
Семицветка• 26 мая 2023
Ответ длямама Крольчиха
Бужинська тоже рашистка?