Кусюче сонечко• 26 мая 2023

Низький АМГ

Дівчата, можливо у когось була схожа ситуація. АМГ - 1,2 плюс візуально антральних фоликулів теж не багато, решта все в нормі. Мені 31, дітей не маю. В клінінці радять зробити ще декілька інсемінацій і вже далі на еко. Хотілося би мати двох дітей, принаймні на зараз у нас такий план)) тому виглядає наче трохи трата часу, можливо варто одразу приступати до еко? Можливо у когось був схожий АМГ? яка була дінамика? боюсь що до другої вагітності там вже зовсім нічого не залишится.
Чудовий каламбур• 26 мая 2023
Взагалі низький, це коли менше 1.

Всіх підсаджую• 26 мая 2023
Это вроде не прям низкий….
бибизяна• 26 мая 2023
А скільки написано у бланку ’референтне значення’?
бибизяна• 26 мая 2023
Подивіться бланк з аналізами, якщо низький АМГ, то до жопи та інсемінація
Не служанка• 26 мая 2023
Вы не можете забеременеть?
автор Кусюче сонечко • 26 мая 2023
Ответ длябибизяна
На зараз це ще більш менш, але через два-тр роки для другої боюсь що може бути критично
автор Кусюче сонечко • 26 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Вы не можете забеременеть?
Ні, 9 циклів минуло
бибизяна• 26 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
То не низький у вас, а у межах норми.
А що у чоловіка зі спермою?
Не служанка• 26 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Ні, 9 циклів минуло
А всё остальное у Вас ок? 9 циклов не много.
Спермограмма в норме?

автор Кусюче сонечко • 26 мая 2023
Ответ длябибизяна
То не низький у вас, а у межах норми.
А що у чоловіка зі спермою?
повільні, десь вдвічі нижче норми, решта показників ок
Не служанка• 26 мая 2023
Ответ длябибизяна
То не низький у вас, а у межах норми.
А що у чоловіка зі спермою?
Это низкий. У меня в 37 лет был 3.4
бибизяна• 26 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Спермограмма в норме?
Для 31 це вже показник,
Не служанка• 26 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Тогда сразу на эко идите.
бибизяна• 26 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Можу написати категорично: йдіть на еко. Бо його сперма все одно не добіжить, інсемінація - викинуті гроші.
Я теж так зволікала, думала, ну вже ж народила, не безплідні, ага..... Тільки час прогавила. Тому пишу вам - як крик душі.
бибизяна• 26 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Это низкий. У меня в 37 лет был 3.4
Не низький, то у вас у 37 зависокий.
автор Кусюче сонечко • 26 мая 2023
Ответ длябибизяна
скільки інсемінацій пройшли?
бибизяна• 26 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
скільки інсемінацій пройшли?
Я не робила, робили подруги, всі до одної - мимо, і в результаті все одно еко. А я, просто вирішила, ’відпустити ситуацію’ типу зациклилася, ну овуляції ж бувають, і спермограма - могла би бути і краще, але ж не критично, шанси все одно є. То роботу поміняла, то ремонт робили, схаменулася, приходжу у 34 - упс. А яєчникі маленькі, а амг низький (до цього АМГ не робила, бо овуляції на узі бачили, фолікули росли, моя лікар не направляла).
Потім знову відпустила ситуацію. Прийшла в 38 на еко, дві спроби мимо, і все. Зупинилась. Зараз мені 44, б´юся з прекліиаксом
Пффф 100%• 26 мая 2023
Ответ длябибизяна
Я вам очень сочувствую, я желаю вам скорейшего решения вашей проблемы, пусть все получится.
Мне 30, есть некоторые проблемы, мне мой гинеколог сказала не отпускать ситуацию, типо лучшее время сейчас
автор Кусюче сонечко • 26 мая 2023
Ответ длябибизяна
Дякую Вам! Незнаю чому, але спроби відпустити ситуацію і навіть думки про це в мене викликають тривогу, просто не можу зупинитись.
А якій тоди у вас АМГ був?

Не служанка• 26 мая 2023
Ответ длябибизяна
Не низький, то у вас у 37 зависокий.
Нет. Это просто хороший. Не высокий.
Шикаю і викаю• 26 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Это низкий. У меня в 37 лет был 3.4
А у мене в 40 років був 0.12
бибизяна• 26 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
А якій тоди у вас АМГ був?
Я ж кажу, не знаю. Мене тоді не направляли. А коли прийшла у 34, то вже було 0,4
бибизяна• 26 мая 2023
Ответ дляНе служанка
Нет. Это просто хороший. Не высокий.
Ну ви можете собі казати все що хочете. Ось що пише медична література:
’За рівнем АМГ класифікують: низький 0,01-0,9 нг/мл; середній 1,0-2,5 нг/мл; високий 2,5 нг/мл.’
Не служанка• 26 мая 2023
Ответ дляШикаю і викаю
А у мене в 40 років був 0.12
Да. Так тоже бывает((
У моего доктора женщина в 44 года забеременела с 0.4 амг. Он так радовался.
Там до него было много протоколов и мед карта просто как пачка бумаги.
Поміркована думка• 26 мая 2023
У меня был такой же как у Вас в 30 лет. Чтоб там нормы не говорили, но это низкий АМГ. Можете потерять время. Правда, мои 2 попытки ЭКО так и не увенчались успехом. Но у Вас еще и мужской фактор. Инссеминации - это деньги на ветер точно.
автор Кусюче сонечко • 26 мая 2023
Ответ дляПоміркована думка
Еко в 30 робили чи пізніше?
Поміркована думка• 27 мая 2023
Ответ дляКусюче сонечко
Еко в 30 робили чи пізніше?
В 30.
Lux Aeterna• 27 мая 2023
Ответ длябибизяна
высокий АМГ свидетельствует о проблемах, толкьо если сопровождается подтвержденным СПКЯ, изучайте литературу

если регулярная овуляция есть, СПКЯ нет, и у женщины высокий АМГ - можно ее поздравить с высокой фертильностью. Правда, те личности, кто тысячи денег тратит на гинекологов, когда им и 30 нет, лечат бесконечно себе что-то, в это конечно же, не поверят, т.к. такого опыта не имеют
Мавка• 27 мая 2023
В 35 завагітніла з АМГ 0,11 (старалися 6 міс.), але вагітність завмерла.
Потім поставили діагноз ’передчасне виснаження яєчників, ранній клімакс’. З´ясувалося, що в мене ще й до того ж однорога матка і ’робоча’ лише 1 труба. Вступили в програму ЕКО з донорською яйцеклітиною, але через війну не завершили. На той момент АМГ вже був 0.04. Через рік, коли мені було 37, настала самостійна вагітність.
То ж, чудеса бувають)
ЭмчЭндЭм• 27 мая 2023
А для чого вам інсемінації радять робити?
Через чоловічий фактор?
А можете підказати орієнтовну вартість процедури?