Добрый день.Подскажите пожалуйста,может кто делал ЭКО .Во сколько это обошлось🙏🙏🙏
Марфа-Краса• 27 мая 2023
Ответ дляRukola1
Вартість залежить від багатьох нюансів по ходу самого ЕКО. Якісь процедури/ аналізи/ препарати вам можуть знадобитися, а можуть і ні. В різних клініках різна вартість. На тисяч 100 (мінімум) орієнтуйтеся
Це якщо в ідеалі все, а там можуть ПГД зробити, то ще більше
Марфа-Краса• 27 мая 2023
Ответ дляRukola1
Ми на таку вартість виходили в січні-лютому 2022 р. (в клініці Адоніс). В нас мало бути ЕКО з донорською яйцеклітиною.
ПГД роблять в програмі 2 ембріонам, а якщо буде більше і потрібно будуть здорові ембріони.
Ну, тисяч 100 не мене
Наталья-a250• 27 мая 2023
Делала в 2021. Эко 100000,ngs 1 эмбриона 15000,анализы около 8000. Если есть какие-то проблемы то еще +. Если с первого раза не получится и останутся эмбрионы,будет криопротокол. Это еще + криопротокол и лекарства