Обстановщица• 26 мая 2023

Парфуми Москіно, підскажіть по аромату

Я брала l love love мені дуже сподобався, але читала по відгукам що Funny більш свіжіший аромат. Це так?
Мстящий за Зайца• 26 мая 2023
Так , більш свіжіші . Літні
автор Обстановщица • 26 мая 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Так , більш свіжіші . Літні
Хочу взяти l love love але тепер думаю про цей аромат, може для початку пробник взяти)
hrushyk• 26 мая 2023
Ответ дляОбстановщица
Фанні старий ,як світ,але дуже класний аромат
Прямо ностальджі …
Lonely-91f2• 26 мая 2023
Ответ дляОбстановщица
Візьміть для початку пробник. Я теж в захваті від I love love , користуюсь не перший рік
Але funny мені зовсім не сподобався
Тут вже все індивідуально
Моя вам порада , якщо вам подобається I love love , спробуйте десь понюхати molecula - mandarin
Вони дуже доповнюють один одного , та аромат заграє новими красками
автор Обстановщица • 27 мая 2023
Ответ дляLonely-91f2
Але funny мені зовсім не сподобався
Тут вже все індивідуально
Дякую!
іронічна антитеза• 27 мая 2023
Беріть флакон,бо всю цю серію знімають,вже на оф.сайті немає(((
автор Обстановщица • 27 мая 2023
Ответ дляіронічна антитеза
Знімають l love love?
іронічна антитеза• 02 июня 2023
Ответ дляОбстановщица
Знімають l love love?
І Фанні,і I love love, всі з кришечками ’пустишками’,лишаються тільки ведмедики і у формі миючих(.