Лукава_Кiшка• 27 мая 2023
10 класс а у дочери ужасные оценки ...
Математика ( интегрированный курс )-5
Физика и Химия по 6
Даже по Физре умудрилась 7 получить я уже молчу о других предметах , вообще не знаю что делать ...
Физика и Химия по 6
Воленс-неволенс• 27 мая 2023
Только в мае об этом задумались?
Сейчас подростки поголовно сидят в телефонах и не хотят учиться
УраганнаЯ• 27 мая 2023
Відкриття для вас в кінці року? Ото тролі гонять сьогодні. Вангую тема в топі буде.
Самая СоветЧиваЯ• 27 мая 2023
Не психуйте
На её последующую успешную жизнь оценки не повлияют, а ваши психи очень даже. Забейте, собирайте на платный институт
Лукава_Кiшка
• 27 мая 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Да , ибо 1 семестр была дистанционка
Смажена полуничка• 27 мая 2023
А дальше будете оплачивать университет. Мы тоже такой оболтус. Я тянуть не собираюсь. Нет мозгов - пусть идёт работать физически.
УраганнаЯ• 27 мая 2023
Ответ дляЛукава_Кiшка
Да , ибо 1 семестр была дистанционка
Та в нас три роки вже дистанційне. Але звіти про успішність, оцінки, затверджений і попередній табель доступні 24/7. Не уявляю як би. В кінці травня написала, що моя дитина ніц не зна.
Чудо Ф_ф КеДаХ• 27 мая 2023
Нам сьогодні класна керівничка переслала довге повідомлення від шкільного психолога з загальною темою, що оцінки не головне і завищені очікування батьків створюють більше проблем, ніж їх є насправді. Молодці, заздалегідь почали підготовку батьків до табелів
Опля Картопля• 27 мая 2023
Судячи по тому, що кому перед а Ви ставити не збираєтесь , то дитина вся в маму . Нема чого нарікати .
Карамбулкул• 27 мая 2023
Оценки не играют никакой роли в жизни. Отношения стройте с дочерью хорошие, помогайте повышать самооценку, практическим знаниям из жизни,
как узнать свой интерес, как за ним следовать и тд. И то, что все постоянно меняется, остаются только самые родные и близкие
КучМала• 27 мая 2023
Ответ дляУраганнаЯ
Ви знаєте, я тут тему заводила про те, що в електронний журнал половина вчителів почали виставляти оцінки за 2 тижні до того, як відправляти оцінки на друк (а це 9 і 11 класи). І до цього все нормальна, обидві дитини в переліках боржників не значаться, в гугл класі здають. І тут починають сипатися одиниці, з початку семестру. І в щалопая і у відмінника. Небагато, але це нерви, бо доздавати або шукати роботу треба за тему, що робили 3-4 місяці тому.
ЛижТолько• 27 мая 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Только в мае об этом задумались?
Не все
Ответ дляСмажена полуничка
я з вами була згідна раніше, але і раніше було дуже складно потрапити на безкоштовне навчання на нормальну професію, зараз ви бачили наскільки розширили список пільговиків при вступі: сироти, впо, діти військових сьогоднішніх, діти військових 2014р і далі по списку... в мене племінниця майже відмінниця, закінчує школу з 2-3 оцінками ’9’ і то батьки не мають надії, що вступить безкоштовно... так що не хочеш, чи не можеш, а зобов’язаний вивчити дитину, дати якийсь старт у житті, а далі як повезе
Ответ дляКучМала
ой, відповідала для полунички, соррі
Ответ дляЧудо Ф_ф КеДаХ
і наша теж ))
Ответ дляУраганнаЯ
в нас цей рік впровадили електронний щоденник, я теж наівно думала, що знаю, як дитина вчиться, а ось з другої половини травня, після кожних вихідних додається по 30 оцінок :) і самого різного калібру...
КокошинЭль• 27 мая 2023
У нас вчора ввечорі почали сипатися семестрові і річні оцінки, 11 клас. Але ніби нічого, навіть по ненависній математиці 8)) і пару 12- мистецтво і фізкультура))) Розраховую на атестат без 7...
КокошинЭль• 27 мая 2023
А протягом цих років яких тільки оцінок не було в табелях... Інформатика, пам´ятаю, стабільно була 5-6. Вчора з донькою згадували, як її ’любила’ вчителька))
мегамоСГ• 27 мая 2023
Аналогично. 10 класс. В войну пропал интерес учиться. Не знаю почему так. Говорили с учительницей об этом. Говорит, что школьный психолог занят, времени нету на старших детей. Моя дочь меня не слышит, что знания необходимы. Говорит, что ей неинтересно учиться. Мои аргументы воспринимает в штыки. Мол, толку что у тебя 3 диплома, кому они нужны, если работу достойную найти возможности нет.
Идууу--уууу блин• 27 мая 2023
Ответ длямегамоСГ
а, что она сказала не так? все правильно. лишь бы здоровье было хорошее.
Графиня Шезвездицкая• 27 мая 2023
Моя дочь прогуляла весь 10й класс.
В 11 взялась за голову))
ЗНО сдала
Владеет 2мя иностранными языками.
В университет поступила
Бросила))) и пошла работать.
Жалеет ли что Бросила?
Нет и не жалела ни дня.
Прилично зарабатывает ,открыла ФОП
В 11 взялась за голову))
ЗНО сдала
Владеет 2мя иностранными языками.
В университет поступила
Бросила))) и пошла работать.
Жалеет ли что Бросила?
Нет и не жалела ни дня.
Прилично зарабатывает ,открыла ФОП
Творческий типаж• 27 мая 2023
Ответ дляnezhinka
Головне, не на медичний.
Там есть порог по баллам ЗНО (в этом году что-то другое). Поэтому с медицинским пролёт 100%.