Позитивна• 27 мая 2023
Ви усвідомлюєте, що Ваше життя та життя дітей - результат Вашого вибору?
Що саме Ви вибрали колись майбутнього чоловіка, з яким Ви розлучені зараз та який дає три копійки на дітей. А може й не розлучені, але який не хоче працювати, кричать, можливо навіть б’є, проте Ви з ним, тому що у Вас не стане духу щось змінити, бо Ви така - пливете за течією.
Що саме Ви лінились, не хотіли вчитись, або не вистачило розуму знайти високооплачуваному роботу, тому зараз рахуєте кожну гривню. А можливо й не кожну, але не можете дозволити собі відвезти дитину на море, наприклад, чи купити дитині іграшку, техніку, яку вона хоче і бачите розпач в її очах, коли вона слухає Вашу відмову.
Чи коли подруга виїхала за кордон і живе, припіваючи (на допомозі чи працює), а Ви
не виїхали, коли ще була така можливість.
Що Ваше оточення, яке Вам може не подобатись - це результат Вашого вибору і ніяк інакше?
Багато хто киває на «обставини», не маючи сміливості визнати, що все, що відбувається - результат власних дій. От за дітей найбільш болить, що вони не обирали таке життя, але вимушені жити так, як живе їх родина/мати/батько.
Ща как дам• 27 мая 2023
Нет ни мужа, ни детей.
И это тоже мой выбор, из предложенных судьбой, вариантов. Брак без любви , для меня невозможен. Выбор одиночества, в личной жизни.
Но я не так хотела!
Бабайко• 27 мая 2023
Кстати, мой бывший муж с этого года не дает на содержание ребенка ни копейки. Он, видите ли, ипотеку взял
Позитивна
• 27 мая 2023
До певного віку можна казати, що то вибір не мій: батьки обрали мені університет, а я була мала та слухала батьків, або зустрічалась з хлопцем та завагітніла (хоча, знову таки, це результат власних дій, але нехай будуть поки що обставини) і Ви не можете піти вчитись/на роботу, так як мала дитина. Але дитина підросла, а Ви нічого не змінюєте, Вам так зручно. А як кинув той хлопець, так ще й пожалітись можете всім навколо, яка несправедлива з Вами доля.
І теми тут клепають одна за одною: чоловік пішов, аліменти не платить (але я сиджу на попі рівно і не поступлюсь принципами: не буду вчитись, не буду шукати іншу роботу, я нещасна по життю - нехай так і лишається).
А те, що не можу дитину на море відвезти хоча б раз за 10 років - так це нічого. Я теж не їздила і нічого, вижила.
Це до прикладу. Суть Ви зрозуміли
Пэрисхилтонша• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Це до прикладу. Суть Ви зрозуміли
Ви від надлишку щастя, яке вас придавило внаслідок ідеального вибору, прийшли й це написали тут?
Позитивна
• 27 мая 2023
Мені не зрозуміло, коли одні жінки заздрять іншим, мовляв: «Якиц чудовий у тебе чоловік! І заробляє, і допомагає в побуті, і дитиною займається, і тебе любить та балує». Але ж, шановні, Ваша знайома/подруга, так само колись обрала свого чоловіка. І успішний з нею поруч у тому числі й тому, що вона чогось варта в цьому житті
ЖивунаБагамах• 27 мая 2023
Да, осознаю. И?
Но есть и обстоятельства, от нас независящие. Мы с мужем имеем хорошее образование, у нас была высокооплачиваемая работа. По меркам Украины мы жили хорошо. И вот, в его предприятие прилетело. Нет предприятия. Мы уехали. За границей он смог устроиться по специальности, но рангом ниже ( но вырастет, однозначно), а моя специальность не нужна ( нужно полностью переучиваться). И вот я, тетя под 40 выхожу с понедельника в кафе работать, как когда то в студенч годы. Вот, все заново начинать.
Позитивна
• 27 мая 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Ні, звісно. Це висновки, які я зробила, спостерігаючи за оточуючими. В тому числі коли почалась війна і багато хто міг щось змінити для себе, але не змінив і продовжив скаржитись на ріст цін, обмежені можливості, замість того, щоб взяти себе в руки та почати щось міняти.
В мене теж є багато помилок, які саме і є результатом мого вибору
Пэрисхилтонша• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
З чого ви взяли, що ваші спостереження і висновки мають якусь репрезентативність і цінність для оточуючих?
Солоденька цукОрка• 27 мая 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
Да, осознаю. И?
Чоловік виїхав. Все у вас добре.
Позитивна
• 27 мая 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Розумію, що це не дуже приємно чути)
Все, що Вас оточує та Ваш рівень життя - Ви самі і є. З чого складаєтесь Ви - те й маєте
Пэрисхилтонша• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Розумію, що це не дуже приємно чути)
Я вам про Степана, а ви мені про Петра )))
Ваші висновки не є істиною, а лише думками нещасливої жінки.
Позитивна
• 27 мая 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Це форум, тут прийнято обговорювати різні теми. Моя тема ось така. До чого коментар про моі висновки та цінність для оточуючих?
Пэрисхилтонша• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Ви вважатимете доцільною і розумною тему, коли сектант напише, що всі, хто не відвідує саме його секту - поганці?
Це завідомо хибне твердження - так само як і ваше.
Бабайко• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Розумію, що це не дуже приємно чути)
Не всегда так
Я заріклася все на вибір списувати ще в дитинстві. Практично все добре що я маю на сьогоднішній день це більше не про вибір, а про випадок. Моя дитина, друзі, робота, хобі, професія, проекти, країна, де я зараз знаходжуся, в решті решт. Це все було спочатку фактом, випадковістю)
ПС. Я не релігійна, але комплекс бога та страх втрати контролю розпізнати, думаю, можу. Втім як і віктімолога домашнього. Соррі, але ви тими категоричними тезами можете до ’сама винувата’ договоритися.
Пс2. Ви давно виїхали?
Позитивна
• 27 мая 2023
Ответ дляTammy21
Пс2. Ви давно виїхали?
Нікуди не виїздила.
Тема не про мене.
Вже одні звинуватили в тому, що я насміхаюсь з когось, а інші - що я нещаслива, так як вибрала «не те».
Але це лише міркування на тему…
Тема не про мене.
Але це лише міркування на тему…
Ответ дляПозитивна
Нікуди не виїздила.
Тема не про мене.
Але це лише міркування на тему…
Тема не про мене.
Але це лише міркування на тему…
Я вас ні в чому не звинувачую. Взагалі оту маніпуляцію ’не щасливістю’ не розумію.
Просто маю іншу точку зору.
Запитала чи виїхали ви, бо коли сама поїхала теж дуже боліло за тих, хто лишився, і теж була дуже категорична у думках та висловлюваннях.
Просто маю іншу точку зору.
Партизанка• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Це до прикладу. Суть Ви зрозуміли
нет автор, раньше да. Сын хорошо очень стартанул..-я не причем. И в 45 лет получить бмв на др+ содержание 3000 евро и т д, просто таким уродился.
лавры блиновской тут не катят
Партизанка• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
это хорошая опция, как зубы без пломб после 40
Фісташкова кава• 27 мая 2023
Все зависит от того, как ты воспринимаешь свою реальность, кто-то счастлив с мужем, кто-то в одиночестве и много примеров подобных.
Бяки-козяки• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Це до прикладу. Суть Ви зрозуміли
Я верю в судьбу. Потом, странно слышать (просто маячня якась), что заработки зависят от ’хорошо училась’
Какие заработки зависят от знания таблицы Менделеева синусов и гипотенузы? Особенно, когда на руках маленькие дети, а муж решил стать козлом, потому что по его мнению, тебе деваться некуда и ты уже никому не нужна с детьми?
Ответ дляПозитивна
Ахххааа)) вы серьезно? Я 10 лет думала искренне, что у меня хорошая свекровь, которая за семью сына и тд и лишь при разводе я поняла, что она покрывала походеньки бывшего мужа, порой сама ему говорила, что гулять это нормально(спалилась случайно она, так у меня глаза и открылись). Тут именно везение, нельзя узнать всего человека даже за пару лет, но и ждать 20 лет, жизни не хватит!