Позитивна• 27 мая 2023

Ви усвідомлюєте, що Ваше життя та життя дітей - результат Вашого вибору?

Що саме Ви вибрали колись майбутнього чоловіка, з яким Ви розлучені зараз та який дає три копійки на дітей. А може й не розлучені, але який не хоче працювати, кричать, можливо навіть б’є, проте Ви з ним, тому що у Вас не стане духу щось змінити, бо Ви така - пливете за течією.
Що саме Ви лінились, не хотіли вчитись, або не вистачило розуму знайти високооплачуваному роботу, тому зараз рахуєте кожну гривню. А можливо й не кожну, але не можете дозволити собі відвезти дитину на море, наприклад, чи купити дитині іграшку, техніку, яку вона хоче і бачите розпач в її очах, коли вона слухає Вашу відмову.
Чи коли подруга виїхала за кордон і живе, припіваючи (на допомозі чи працює), а Ви
не виїхали, коли ще була така можливість.
Що Ваше оточення, яке Вам може не подобатись - це результат Вашого вибору і ніяк інакше?
Багато хто киває на «обставини», не маючи сміливості визнати, що все, що відбувається - результат власних дій. От за дітей найбільш болить, що вони не обирали таке життя, але вимушені жити так, як живе їх родина/мати/батько.
90x60x90• 27 мая 2023
Ответ дляБяки-козяки
Я верю в судьбу. Потом, странно слышать (просто маячня якась), что заработки зависят от ’хорошо училась’
Какие заработки зависят от знания таблицы Менделеева синусов и гипотенузы? Особенно, когда на руках маленькие дети, а муж решил стать козлом, потому что по его мнению, тебе деваться некуда и ты уже никому не нужна с детьми?
Серйозно? Моя колега з 2 дітками працює віддалено бухгалтером в міжнародній компанії, причому бухгалтером провідним. Якби вона не вчилась, змогла би вона так добре заробляти?
Единорог_помог• 27 мая 2023
Ммм.. попахує курсами саморозвитку і парочкою якихось книжок для розвитку😂
Сирожено_пирожено• 27 мая 2023
Ответ дляАлгонавт
Очень высокомерно и самонадеянно думать, что все зависит от вас.
Некоторым людям, чтобы добиться, вообще ничего делать не нужно - они родились в хорошей семье, с достатком, повезло со здоровьем, с мужем, с детьми, с внешностью или талантами. А кто-то родился в неблагополучной семье, не смог получить хорошее воспитание и образование, у кого-то проблемы со здоровьем, какие-то нюансы со внешностью, кто-то просто не очень умный. Первому стать счастливым намного проще, в разы, потому что он на старте имел все то, о чем второй может только мечтать.
И это ещё не учитывая везение и прочий случай.
100%
Ми народжуємося у різних родинах і старт у людей різний. Хтось з дитинства має люблячих батьків, найкращу школу і репетиторів і потім розповідає як це просто вступити на бюджет в престижний вуз.
А хтось із родини алкоголіків сам себе виховує і на уроках не може зосередитися, бо у батьків гуляння була. Ні про яких репетиторів там і мови не йде. У такої дитини ті ж самі шансы потрапити до престижного вузу? Теоретично так. На практиці ні. І такі діти пробиваються, але це скоріш виключення. Як і виключення коли діти з благополучних родин в якийсь технікум потрапляють
ghefilte_fish• 27 мая 2023
С первой половиной текста была согласна и даже хотела что-то написать в поддержку. Но потом уржалась, когда подруга на социале за границей оказалась верхом крутизны
Бавовнятий Пупс• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Мені не зрозуміло, коли одні жінки заздрять іншим, мовляв: «Якиц чудовий у тебе чоловік! І заробляє, і допомагає в побуті, і дитиною займається, і тебе любить та балує». Але ж, шановні, Ваша знайома/подруга, так само колись обрала свого чоловіка. І успішний з нею поруч у тому числі й тому, що вона чогось варта в цьому житті
Полностью с вами согласна. У меня сложилась жизнь не худшим образом, но все могло бы быть намного лучше.
К сожалению, мудрость и опыт приходят с годами, а не в 18 лет. Сейчас пытаюсь донести все это до своих детей.
Но так устроен мир, что все учатся на собственных ошибках, набивают свои шишки. И так обидно, когда в итоге происходит то, о чем я предупреждала.
Автор, из поколения в поколение ест более удачливые, те, кому везёт.
Я такая - жду трамвая• 27 мая 2023
Я это знаю,поэтому я сейчас там,где нет войны,и мне комфортно. И мой ребенок тоже. Ведь все было ясно и понятно много лет назад. Меняла многое в своей жизни,мужчин,место работы,место жительства,учусь постоянно, но зато вижу результат. Все в наших руках,остальное-отмазки
Жінка з перцем• 27 мая 2023
Ну, дивіться. Без обставин ніяк.
Мій тато алкоголік, я їхала зі школи, він валявся під заборами, мені було соромно перед усіма. Чоловіка обирала, щоб взагалі не пив. Це було для мене прям головне. Але от на те, що той не п´є, але має тиранічні дзвіночки, я уваги не звернула. Ледь вижила і дитину забрала.
Так, вибір мій, але якби не таке дитинство, то...
Королева Сарказма• 27 мая 2023
Ответ дляЩа как дам
Нет ни мужа, ни детей.
И это тоже мой выбор, из предложенных судьбой, вариантов. Брак без любви , для меня невозможен. Выбор одиночества, в личной жизни.
Но я не так хотела!
Если хотели иначе, то чего вы сложили лапки? Заказывайте у вселенной то, чего хотите, только каждый день это проговаривайте ) четко опишите желание
Я такая - жду трамвая• 27 мая 2023
Ответ дляКоролева Сарказма
Вселенная всегда даёт,что просишь) это правда
Трусиковед• 27 мая 2023
Ответ дляTammy21
Я заріклася все на вибір списувати ще в дитинстві. Практично все добре що я маю на сьогоднішній день це більше не про вибір, а про випадок. Моя дитина, друзі, робота, хобі, професія, проекти, країна, де я зараз знаходжуся, в решті решт. Це все було спочатку фактом, випадковістю)
ПС. Я не релігійна, але комплекс бога та страх втрати контролю розпізнати, думаю, можу. Втім як і віктімолога домашнього. Соррі, але ви тими категоричними тезами можете до ’сама винувата’ договоритися.
Пс2. Ви давно виїхали?
Здебільшого ті хто говорить все є нашим вибором і займаються віктімблеймінгом.
Таким чином вони захищають свою психіку від розуміння того що вони не всесильні і з ними може трапитися шит.

Щодо свого життя скажу що 50 відсотків вибір 50 випадковості.
Дуже допомагає просто багато всього пробувати, тоді вірогідність випадковості збільшується
Носки на подтяжках• 27 мая 2023
Автор, не згідна з вами категорично. Цей власний вибір, як ви пишете це результат виховання, обставин і удачі. Коли це все вдало складається, то можна робити вибір. А якщо я, наприклад з небагатої сім´ї, без хорошого виховання, з невеликого міста, на мене відповідно ніколи не гляне хороший, забезпечений чоловік, бо ми просто ніде не пересічемось. По вашій теорії я за своїм же вибором повинна сама себе витягувати з болота, ок, але це займе не рік-два і також не факт, що вистачить розуму, удачі та обставини так складуться, щоб почуватися щасливою. В мене є незаміжня подруга за 40, як думаєте, це результат її вибору? Ні, вона хоче заміж, але не було того єдиного в її житті.
Трусиковед• 27 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою
В данном случае, вашим выбором, является ваша эмоциональная реакция на происходящее. Можно злиться, впадать в отчаянье, и т.д. А можно взять себя в руки и начать искать новые возможности в данной ситуации.
В первом случае - это путь к депрессии и болезням, во втором - пусть к позитивной и счастливой жизни. И это будет ваш выбор.

И судя по вашему тексту, вам интереснее будет пойти по первому пути, к сожалению.
А что если у человека нет ресурса больше бороться?
Злится и впадать в отчаянье в такой ситуации нормально.
А депрессия от недостатка ресурса часто. Наборолся человек, настарался, и всеравно.
5cmhybyna• 27 мая 2023
в мене нема дітей - нема проблем. Я закінчую свій рід
Цікавий писочок• 27 мая 2023
Ні не мого вибору, батьків не обирають і я не обирала народжуватись, зовнішність розум і генетику теж не обирають
Интимная• 27 мая 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
З чого ви взяли, що ваші спостереження і висновки мають якусь репрезентативність і цінність для оточуючих?
Бо тут на порадниці таких повно, шкода їх, але вони навряд зрозуміють думку автора, бо легше звинувачувати все навкруги, а не себе
Цікавий писочок• 27 мая 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А мужчина за что-нибудь в этой жизни несет ответственность?
Ні, жінка підходить каже я тебе вибрала і він тепер її слуга навічно
Чарочка діда• 27 мая 2023
Конечно наш выбор, но с учётом, тех обстоятельств в которых мы находимся
Борода• 27 мая 2023
Как выбрать хорошего мужа, если нет списка идеальных принцев, влюблённых в меня?
Как угадать, что ребёнок, которого родила, окажется проблемным?
Как устроится на работу мечты с проблемами по здоровью и невостребованностью профессии?
Бабо-лебідка• 27 мая 2023
А то что москали пришли и разбомбили мой дом и я теперь вынуждена скитаться по миру без кола и двора тоже результат власних дій????
nahaka• 27 мая 2023
Автор, а з якою метою ви створили цю тему? Ви пишите і правильні тези, але настільки категорично і з якоюсь нелюбов´ю до оточуючих, може і образою... Навіщо?
Ну шо не так?• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
А если нет такого выбора, как у вас? И достойного мужчину, коровы будет любить, помогать и поддерживать? И живёт женщина одна, или вступила в неудачный брак и развелась? А если при этом ещё и ребенок родился серьезно болеющим? Да, таким женщинам тяжелее, чем вам, они вынуждены выживать сами, и они этого не выбирали.
Мандолина Бу• 27 мая 2023
Розумію,через що сама компенсовую,як можу.
Юпитерная• 27 мая 2023
Кажіть про себе у мене немає таких проблем..чоловік, діти, кар´єра все влаштовує )
Ковбой Хагис• 27 мая 2023
Ответ дляНамазюкана нішою

Это так можно рассуждать 2 раза не потеряв всё.
Понятно.что красиво поучать .начитавшись книжек и насмотревшись роликов.но не находясь самому в подобных условиях.
Tammy21• 27 мая 2023
Ответ дляТрусиковед

Згодна з вами!
Особливо з тезою про ’багато всього пробувати’)
Непогодка• 27 мая 2023
Ответ дляБабайко
Кстати, мой бывший муж с этого года не дает на содержание ребенка ни копейки. Он, видите ли, ипотеку взял
По мнению автора это вы виноваты, вы его выбрали
Непогодка• 27 мая 2023
Ответ дляПозитивна
Ні, звісно. Це висновки, які я зробила, спостерігаючи за оточуючими. В тому числі коли почалась війна і багато хто міг щось змінити для себе, але не змінив і продовжив скаржитись на ріст цін, обмежені можливості, замість того, щоб взяти себе в руки та почати щось міняти.
В мене теж є багато помилок, які саме і є результатом мого вибору
Делая выбор мы не можем знать заранее к чему этот выбор приведёт. Если бы могли видеть итоги выбора, думаете сознательно кто то бы выбирал плохое?
Что то модно предвидеть, например если я начну колоться или поеду на красный свет. Тут итог очевиден. Но выбирая специальность знать, получится ли устроиться на хорошую работу - как это можно предвидеть?
пАлАвинкА• 27 мая 2023
Ответ дляЦікавий писочок
Да, так и есть.В мире мужчин и для мужчин, меня устраивает.
Пополняю_Карму• 27 мая 2023
Ні. Я в це не вірю .
Я лінива , пасивна , дома срач якщо без прибиральниці .
Але грошей маю купу і чоловік так само .
Коли одружувались - нічого не мали , жили на зйомній кімнаті і мріяли про власне авто дейво Ланос .
Пощастило. Дякую за те, що маю .
Трейдер кріпти• 27 мая 2023
Все верно, автор. В плохих отношениях я выбрала себя и ушла, сейчас счастлива с другим, чтобы не зарабатывать минималку - осваиваю другую специальность. Наша жизнь- это наш выбор