Швабристка• 27 мая 2023

Порадьте інфекціоніста

Дівчата може хто має контакти інфекціоніста який може прокрнсультувати онлайн, треба для дитини 7 міс, не вакцинований був медотвод, вчора облизав надворі металічну трубу, на ній є ржавчина, тепер не знаходимо собі місця, чи треба нам бігти на вакцинацію від правця.Треба консультація лікаря , бо наша сімейна не бере слухавку на вихідних
Страхованная• 27 мая 2023
Лишь бы в рану не попало.облизал трубу - ничего страшного. Столбняк живет в земле

автор Швабристка • 27 мая 2023
Ответ дляСтрахованная
А если на деснах ранка?
Полюю на дрони• 27 мая 2023
Ответ дляШвабристка
А если на деснах ранка?
Київ? Клініка ЛамаЛу, там чудовий педіатр-інфекціоніст.
Скільки ще всього в житті буде, краще вакцинувати. Збиті коліна також несуть загрозу без вакцинацїї
Звезда в шоке• 27 мая 2023
У фесбуці є лікар Дубровський. Дуже класний. Напишіть йому.
sky-labs• 27 мая 2023
Ответ дляПолюю на дрони
Угроза есть только от колотых ран без доступа кислорода и если крови не дать свободно вытекать от момента ранения