Анти-анонім• 27 мая 2023

Як святкуєте день Києва?)

Я працюю сьогодні цілий день..та і навіть не знаю куди б пішла сама. А ви?
Оце фіфа• 27 мая 2023
Їдемо за Київ) там будемо відпочивати. Але це не до дня Києва - чоловіка на 3 дні у відпустку відпустили! Урааа!!!

Тишком_нишком• 27 мая 2023
Ніяк
Kot_v_meshke• 27 мая 2023
Как всегда - никак)
Оябунчик• 27 мая 2023
Никак) я ж налевом берегу)
автор Анти-анонім • 27 мая 2023
Ответ дляОябунчик
Никак) я ж налевом берегу)
😁😁😁😁
Будьте так ласкаві• 27 мая 2023
У вікно дивлюсь
автор Анти-анонім • 27 мая 2023
Ответ дляОце фіфа
Поняла)
палка-копалка• 27 мая 2023
День Киева завтра. У Вас еще будет возможность отпраздновать.
Кидстаффовка• 27 мая 2023
Конечно,у меня др

ВільнаНазавжди• 27 мая 2023
Спасибо Кличку, напомнил)
Пожалуй, выпью чего-нибудь попозже)
Сливочная пенка• 27 мая 2023
День Києва завтра. Я люблю своє місто. Навіть просто погуляти вуличками
Не стесняюсь• 27 мая 2023
Планирую пешую прогулку с семьей. Мы редко выводим ребенка в центр. Поедим мороженого, погуляем старыми улицами.
Ермолайчик• 27 мая 2023
Приготувала сніданок, паралельно готую обід. Зараз йдемо на подвір’ї прибирати: чоловік газон покосить, я - на клумбах хазяйнуватиму. Дякую, що нагадали про день міста)
ПампушОК• 27 мая 2023
Напевно квакну сухого ігристого та схожу на Десятинну. Там «Всі Свої» сьогодні- завтра
Благоуханочка• 27 мая 2023
Поедем в центр гулять
Чупа-чупс• 27 мая 2023
Выехали из Киева )))
ВерСаСе• 27 мая 2023
Благодаря вам я вспомнила про День Киева...