Завжди недо...• 27 мая 2023
Порадьте, будь ласка, постільну білизну на подарунок, не за всі гроші світу.
Цікавить звичайний сімейний комплект нормальної якості, щоб не линяв. Дякую
Пьяная вишня• 27 мая 2023
Я на ось ці комплекти підсіла, вже третій кольор взяла, якісь чудова, і спати на ній одне задоволення, дуже на дотик приємна
Завжди недо...
• 27 мая 2023
Ответ дляПьяная вишня
Щиро дякую!!!!
Завжди недо...
• 27 мая 2023
Ответ дляВареничніца
Я купую на замовлення, ціна і якість відмінні. 0680351333 Оксана.
Дякую Вам!!!
Завжди недо...
• 27 мая 2023
Ответ дляБегущаяпо
А всi грошi свiту - це скiльки?
Приблизно, до 2500 грн.
Завжди недо...
• 27 мая 2023
Ответ дляАкуна_Матата
В jysk посмотрите, там много хорошего
О, завтра, якраз, буду там. Дякую!!!
Ранковий базар• 27 мая 2023
Ответ дляАкуна_Матата
В jysk посмотрите, там много хорошего
А в них бувають знижки на фланель?
Купила при нагоді, дуже задоволена
Сижу_и_плачу• 27 мая 2023
Беру прилучанку. Щоб орієнуватися, бязь євро комплект 800 гривень. Є сатин. Замовляю на сайті, доставка укрпошта, вибір - величеееезний
Неначасі• 27 мая 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Приблизно, до 2500 грн.
Купляла сатин в Ярослав. Колір за 2 роки геть не змінився, катишок немає, м´яке і приємне. Правда не комплектом, а окремо простирадло, підковдра, наволочки. Все повністю одного кольору. Мені так зручно, бо у нас з чоловіком різні подушки.
Мама Чели• 27 мая 2023
Вілюта. Є сатин, ранфорс, бязь. Собі купувала комплект з сатину, користуюсь із задоволенням. Тільки треба дивитись на сайті живі фото, бо не завжди колір відповідає рекламному фото.
Завжди недо...
• 27 мая 2023
Ответ дляСижу_и_плачу
у мене колись був іх комплект. Подобався. я, навіть, не думала, що вони ще працюють. Дякую!!!
Завжди недо...
• 27 мая 2023
Ответ дляНеначасі
А що краще, бязь, ранфонс чи сатін? Щось я заплуталась....
Завжди недо...
• 27 мая 2023
Ответ дляМама Чели
Дякую. Я не чула по такого виробника.
ротцвеники• 27 мая 2023
Я шию на замовлення, ось днями прийшла посилочка на простирадло 200Х220, підковдру трохи меншу та 2 наволочки, страп сатин чи якось так - 800 грн. При цьому ще й упаковали гарно, що в і принципі можна було і на подарунок.
Завжди недо...
• 27 мая 2023
Ответ дляротцвеники
А можна дізнатися контакт, де Ви шиєте?
ротцвеники• 27 мая 2023
Ответ дляЗавжди недо...
А можна дізнатися контакт, де Ви шиєте?
+380989857966
Даніела.
Вона не дуже грамотна, але претензій до пошиву не маю, шию не вперше там.
Даніела.
Акуна_Матата• 27 мая 2023
Ответ дляЗавжди недо...
О, завтра, якраз, буду там. Дякую!!!
У меня вся постель оттуда, очень довольна. Причем как хлопком, так и сатином
Акуна_Матата• 27 мая 2023
Ответ дляРанковий базар
А в них бувають знижки на фланель?
Купила при нагоді, дуже задоволена
Если честно, не подскажу. На хлопок бывают
Неначасі• 27 мая 2023
Ответ дляЗавжди недо...
Ранфорс не пробувала. Бязь, якщо не якісна, то може катишками піти. Сатин - це моя любов
Зараз все скажу• 28 мая 2023
Ответ дляЗавжди недо...
сатін кращє