из желе я• 27 мая 2023
Є поціновувачі туші Оріфлейм 5в1?
Привіт всім прекрасним богиням!;)
Ця туш була моєю знахідкою! Користувалась більше 10 років- просто любоф)) А це знайшла на відомому сайті, а дівчина каже, що такої вже нема, не виготовляють, а Вондерлаш це теж саме тільки в новому вигляді, беріть не пожалієте! Взяла, блін. Юзаю її близько двох тижнів - взагалі не то((( взааагааалі((( зоча кісточка така ж сама) єдине чим рятуюсь це беру з старої труби квіточка вмокаю в нову і кращу, ну такоє...туш всеодно рідка, склеює і подовження таке як у туші образно за 50 грн... Питання: мене обдурили, чи мене обдурили?))) Чи комусь справді Вондерлаш це та сама Вам 5в1?
Ума Палата• 27 мая 2023
У меня две туши старых лежит. Давно. Одну начала вот только. Но моя любимая другая. Этой брови крашу .
из желе я
• 27 мая 2023
Ответ дляПрилипало
Так, підробка...
Блііін((( Я не знала що їх підробляють((
Ну тепер радує хоч що вії на місці))
А Ви яку туш вже берете ? Чи ніхто нічого не знімав з виробництва?
Ну тепер радує хоч що вії на місці))
Христя в тiстi• 27 мая 2023
Не знаю,яка раніше 5 в 1 була. Взяла цю 1й раз. Мені подовжує добре, але склеює. Але мені всі склеюють, тому я нечасто фарбую.. не знаю яку підібрати щоб не склеювала. А як кисточка пухнаста, а не силіконова, то взагалі... а такого щоб вія окремо від вії була - не має такого(
Пишу з калідору• 27 мая 2023
Вас не обдурили в тому плані, що усі подібні бренди періодично знімають старі засоби з виробництва, випускають нові і самі позиціонують їх як той самий засіб і оновленому дизайні і з покращеною формулою.
На практиці це вже не те.
Сама засмутилася, що 5 в 1 вже нема (справді нема на сайті), любила її. І багато улюблених засобів зняли з виробництва (я востаннє ще в 2019 купляла, до того завжди стежила за новинками, а потім ковід і війна, то не до оріфлейму було.
Нову туш не пробувала, в мене ще в запасах не розпакована, але протермінована 5 в 1 є.
На практиці це вже не те.
Пишу з калідору• 27 мая 2023
Ответ дляиз желе я
Ну тепер радує хоч що вії на місці))
Зняли з виробництва, подивіться сайт оріфлейм юа. Ну і не думаю, що хтось оріфлейм підроблятиме.
Пишу з калідору• 27 мая 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Купила нещодавно 5 в 1 оріфлейм, чи це і є вондерлаш?
Це вже оновлений дизайн.
из желе я
• 27 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Теж була здивована варіантом підробки, але 5в1 і Вондерлаш-просто виявились геть різні туші....
из желе я
• 27 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
Це офіційний сайт, та ж сама оновлена 5 в 1.
Не зовсім така ж сама((( Принаймні, коли пишуть оновлена, хочеться приємний бонус отримати, а не казна що...(
Христя в тiстi• 27 мая 2023
Ответ дляиз желе я
Так. Це Ваша? Як Вам?
Вище написала, 7й коментар
из желе я
• 27 мая 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Фіолетова- класна стара версія, чорна- нова, та що рідка і не справляється з тим чим справлялася стара, ну окрім того що не сипеться.
Пишу з калідору• 27 мая 2023
Ответ дляиз желе я
Я маю на увазі, що у вас не підробка, бо така ж сама оновлена на офіційному сайті.
Ще країну виготовлення звірте, раніше наче Польща була. Бо можуть змінити формулу, а можуть виробника флаконів і щіточок.
А від щіточки залежить багато, я колись мала туші джордані голд з оріфлейм, то в одній не підійшла щіточка і я поміняла її на вимиту щіточку з іншої туші. Але це все були щіточки з флаконів туші однакового розміру, тобто там стара щіточка ідеально закручувалася на новий флакон туші.
А тут певно і розмір змінили.
из желе я
• 27 мая 2023
Ответ дляХристя в тiстi
Вище написала, 7й коментар
О,точно не побачила, вибачте.
Склеює-це точно, і порівняно зі старою подовжує незначно і то це я мішаю її з залишками старої. Якщо Вам підходить, то я тільки рада Вас, буду й себе тепер тішити думко, що я не наловчилась, не приручила її поки що)))
из желе я
• 27 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
На практиці це вже не те.
О, то Ви молодчинка про запас брали!
Христя в тiстi• 27 мая 2023
Ответ дляиз желе я
О,точно не побачила, вибачте.
Не дуже підходить,бо в ідеалі я хотіла ,щоб не склеювала) але краще за пухнасті щіточки. Фіолетової у мене не було. Ще коли навчалась, більше 10 років тому, купляла максфактор. Таку, що закручувала та об´єм додавала. І вона здається не склеювала, або мало склеювала. Потім через кілька років в Єві я її не бачила. А іншого магазину не було. То не знаю,чи є вона зараз.
из желе я
• 27 мая 2023
Ответ дляПишу з калідору
А тут певно і розмір змінили.
Щіточки ніби однакові, доречі, теж нормально закручуються якщо поміняти місцями. Вироблено в Польщі.
из желе я
• 27 мая 2023
Ответ дляУма Палата
А яка Ваша улюблена скажіть, будь ласка ? Що вона робить з віями?
Ума Палата• 27 мая 2023
Ответ дляиз желе я
Буржуа объем. Она вам не понравится, сдерживает ресницы и делает их такими жирными . Похожий эффект на Орифлейм в мейбелин розовой туши. Посмотрите отзывы на мейкап.
из желе я
• 28 мая 2023
Ответ дляУма Палата
Дякую)