А що таке?• 1 час назад
Чи однакові можливості для дитини в селі та місті?
В плані розвитку та дозвілля. Чи урівняв інтернет це?
Електрохарчування• 1 час назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну не завжди треба прям в місто возити
В селах нема вибору занять і дозвілля
Доль Чекомбана• 1 час назад
Ответ дляЕлектрохарчування
В селах нема вибору занять і дозвілля
Все залежить від села.
Електрохарчування• 1 час назад
Ответ дляДоль Чекомбана
Ну так можна ж вибрати в ходячі з того що є. Є футбол - займатися футболом.
Це і називається обмежені можливості , плюс рівень викладання в селах буде значно нижчий
Чарівне зіллячко• 43 минуты назад
Зависит от села. Если на 2 тыс. жителей, то интернет там не поможет.
Зліпок ступні• 37 минут назад
Ответ дляЛюблю_смаколики
Например, в селе в пригороде Киева было пару секций с таеквондо, футбол и что-то ещё такое. А сын занимался раньше капоэйрой, плаваниеми скалолазанием. В селе нет, возить далеко.
В пригороде Киеве, ещё норм все же есть выбор, и уровень не сильно отличается от самого города, в отличие от далёких глухих сел где даже школы нет.
Зліпок ступні• 36 минут назад
Ответ дляЧарівне зіллячко
На 2 тысячи то ещё норм село, в мелких совсем плохо.
Я тут с краю постою• 34 минуты назад
Ответ дляА що таке?
Я взагалі кажу не за конкретне село
Все індивідуально: залежить від фін можливості та близькості села до великих міст.
Зліпок ступні• 30 минут назад
Ответ дляЯ тут с краю постою
Даже при финансовых возможностях вы не получите нормальное окружение в бедном селе.
Кст просто факт: единственный раз когда сыну пытались высказать за серьги в ушах был в мелком селе.
Ласкове телятко• 24 минуты назад
Ответ дляА що таке?
В середньостатистичному селі
’Середньостатистичне’ - це яке ? Опишіть кількість населення, вид зайнятості, віддаленість від міста чи більшого села.
Ви ж розумієте, що є багато сіл на кількість мешканців до 1000? Там перспектив 0.0
Ласкове телятко• 27 минут назад
Ответ дляА що таке?
Я взагалі кажу не за конкретне село
Тоді ваша тема не має сенсу.
Село селу рознь
Я тут с краю постою• 25 минут назад
Ответ дляЗліпок ступні
Бідне село- це , зазвичай, глибока периферія. Я писала вище про 2 моменти, щоб співпало.
Ласкове телятко• 25 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Як це немає дозвілля? Хіба дозвілля це лише ігрова кімната в торговому центрі? В селі не менше дозвілля. Просто воно різне.
І яке ж в селі дозвілля для дітей?
Ще бажано зазначити вік дітей
Електрохарчування• 13 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Природа і все що пов´язано з постійним перебуванням на ній.
Природа просто собі існує, а для дозвілля мають бути створені умови в цій природі
Електрохарчування• 7 минут назад
Ответ дляSvitlo_
Пройшов дощ - утворилась велика калюжа - от вам і дозвілля.
Випускаєте дитину в цю калюжу і вона собі там сидить цілий день
Ласкове телятко• только что
Ответ дляSvitlo_
Спостерігати сонечко і слухати шелест листя?
Чи вирощувати тварин і спостерігати повний цикл від яйця до тушонки? Навіть приймати участь в цьому процесі. Рубати курку - прекрасне заняття. Скубати, різати на частини.
Гадаю, у певному віці це стає скучно.
Діти-мауглі в більшості не могли згодом розвинутися до рівня, прийнятного в соціумі. Це вже якщо розглядати повне злиття з природою
Гадаю, у певному віці це стає скучно.
Ласкове телятко• 3 минуты назад
Ответ дляSvitlo_
Для підлітків? Надзвичайно цікаво. Сарказм
Ласкове телятко• 1 минуту назад
Ответ дляЕлектрохарчування
Так, ї вкривається залишками пального, які плавають в калюжі після дощу та тваринними рештками.
Тренування природного імунітету.
Чарівне зіллячко• только что
Ответ дляSvitlo_
2 тисячі жителів - це велике село.
А, я думала небольшое. Хотя сейчас нагуглила - в моем 1200 всего, думала 2. Там для детей вроде только один кружок танце и все. До райцентра ехать далеко