Молчалка• 27 мая 2023

Сколько денег нужно на месяц в селе?Если свой огород,сад и живность.

Все удобства,скважина, для семьи 3-4 человека?И река,пляж песочный ,грибы,рыбалка.
emerald_88• 27 мая 2023
Дрова, сено, зерно сами заготавливать будете или покупать?
parele• 27 мая 2023
От Ваших аппетитов зависит. Мне нужно дофига.
Пригощаю кашею• 27 мая 2023
Минимум на хлеб и комуналку, а максимум как душе угодно
Разгуляшка• 27 мая 2023
Много очень, живность кормить нужно
Галябалована• 27 мая 2023
Ви коли небудь жили в селі? Для того, щоб щось виросло, треба вкласти багато грошей і часу, вибір продуктів в магазинах в селісвщкрниц, ціни шалені. От і рахуйте свої апетити
Король дивана• 27 мая 2023
40000 тільки на їжу. 7000 комунальні. І ще дуже багато на різне.
автор Молчалка • 27 мая 2023
Ответ дляemerald_88
Сами,есть много земли
Самая СоветЧиваЯ• 27 мая 2023
Ответ дляРазгуляшка
Много очень, живность кормить нужно
ещё не учли весь посадочный материал, инсектициды и прочая хрень
Міряно-переміряно• 27 мая 2023
Не много.Ну а как в сёлах живут?По 50 тыс зп не имеют.
Зайченя• 27 мая 2023
Мне вас жаль...
автор Молчалка • 27 мая 2023
Ответ дляГалябалована
Живу почти 10 лет уже.Просто интересно знать мнение сельчан.Магазины не интересны(там все на химии)
Бриджит_Фрикандо• 27 мая 2023
Село - це безкінечний ланцюг покупок і витрат. Не думайте, що якщо у вас виросте редисочка, то ви зекономте купу грошей.
Забрала і не сказала• 27 мая 2023
Ответ дляЗайченя
Мне вас жаль...
Себя пожалей
автор Молчалка • 27 мая 2023
Ответ дляКороль дивана
Я написала на семью,а не на три стада слонов)
emerald_88• 27 мая 2023
Ответ дляМолчалка
Сами,есть много земли
А техника чтоб ее обрабатывать и рабочие руки есть?
Зайченя• 27 мая 2023
Ответ дляЗабрала і не сказала
Себя пожалей
Чего мне себя жалеть то. Никогда не хотела бы жить в селе
автор Молчалка • 27 мая 2023
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Странно,мои две бабушки(покойные уже)жили отлично,в мегаполис не желали переезжать.
Бриджит_Фрикандо• 27 мая 2023
Ответ дляМолчалка
Кожен звикає до свого дому.
Я написала з власного досвіду. Жила в місті 8 років і 7 в селі.
Сиреневая цапля• 27 мая 2023
Смотря какие у вас запросы. Ведь в селах по разному живут. Есть кто и на 5000 грн живут и есть паи, поэтому и держат хозяйство. А есть те, у кого много хозяйства и за счет этого очень хорошо живут, но пашут и еще и людей нанимают. Как вы вообще живете, где покупаете продукты, одежду, ездите в салоны в соседний город и т.д.
Kot_v_meshke• 27 мая 2023
Ответ дляМолчалка
Сами,есть много земли
У вас там и лес растет, который на дрова можно пустить?)))
Разгуляшка• 27 мая 2023
Ответ дляЗайченя
Я вот сейчас в селе) ,,раком,простояла по дня,то посадить,то полить, то жуки, то трава....а ещё приготовить нужно..... сейчас вот идеи и помидоры высаживать.
Король дивана• 27 мая 2023
Ответ дляМолчалка
Удалено администрацией...
Разгуляшка• 27 мая 2023
Ответ дляМолчалка
Все люди разные. Не сравнивайте
Барабасиха• 27 мая 2023
Ответ дляМолчалка
Сами,есть много земли
Ну, а живність яка? Кури не кабачками харчуються, а свині чи ще щось поготів. Город (багато землі) треться не безкоштовно, кропиться й удобрюється теж. Навіть мотоблок не від картоплі працює, а від бензину і т д. А от купити щось - то вибір менший, ціни вищі і часом треба доїхати ще до цивілізації... Якось так
Зайченя• 27 мая 2023
Ответ дляРазгуляшка
Вот мне и жаль. Ради чего так горбатиться
Kot_v_meshke• 27 мая 2023
Продукты все равно надо покупать, муку там, каши, овощи-фрукты не в сезон. Дрова, газ, свет. Ассенизатор хотя бы раз в год. Животные на одном сене не вырастут, все равно надо комбикорм покупать. Короче, везде нужны деньги.
Kot_v_meshke• 27 мая 2023
Ответ дляБарабасиха
Мы в начале войны больше месяца были в селе. Так чтоб купить что то мало мальски приличное - мясо там, продукты нормальные, а не дешевку из сельского магазина, выпить кофе нормальный, то надо ехать в городок за 5 км (хорошо, что рядом). Ездили каждый день.
Чудо в декрете• 27 мая 2023
Ответ дляКороль дивана
Удалено администрацией...
Якісно це як? Ваша думка цікава.
Бабульція• 27 мая 2023
Якщо мінімально - то на хліб і комунальні. На даний час, в мене грошей йде не багато. Але перед тим як посадити город - трактор. Далі купівля насіння. Ну на всякі там яди не багато (якщо це тільки овочі для себе) -200 грн. Ну це максимум. А якщо городи ще з зерном, то там дорожче бо гербіциди дорогі. Ну якщо ви ще возьмите худобу -- ну це теж залежить від ваших побажань. Я в своїй місцевості знаю скільки коштують - нутрії, поросята, курчата, качата. Кози. А ще бензин, щоб косити двір від бурянів. Зерно купляти, якщо є худоба. Але воно не дороге зараз (40 грн відро). Сіно - трактор. Я сама сіно не заготовляю. Це теж нормальна така сума виходить. Особливо в перший рік, коли потрібно посіяти траву .
В мене -- коза +2 молоді. Молоко своє. Кури теж несуться в день 13-15 яєць. Город свій . Мясо своє (поросята). То якщо жити без трат в магазині -- то гроші йдуть чисто на зерно. В місяць це десь 500 грн. Ну і плюс трактор, який потрібно все наймати. Я село не проміняю на місто. Сьогодні вранці он пішла нарвала- салат, шпинат, руколу, листя якоїсь воюючої трави ще😁 і домашній сир -- це все просто для мене супер)

Якщо без худоби жити , то наприклад в нас в селі ферма продає мясо бройлерів, правда живою вагою, по 60 грн за кг. Це взагалі я вважаю не дорого. Та і молоко взагалі коштує 50 грн банка. Яйця -40-45.
То виходить впринципі не дороге життя в селі. Але якщо це мінімально їсти - домашнє тільки і не купувати нічого такого)
Бабульція• 27 мая 2023
Ответ дляКороль дивана
Удалено администрацией...
Якісно харчуватися в вашому розумінні це як? Що типова селючка не може купити😁😁😁