Перша на селі• вчера в 18:22

(Не заходьте виливати бруд) Хто навчився отримувати оргазм від проникнення

Я до 30 завжди могла отримати оргазм тільки через стимуляцію клітора, від сексу із партнером не було такого аж вау. Начиталася форумів втч тут і дівчата пишуть, що можна навчитися самій із вібратором. Можете сюди не приходити і не казати, що всередині теж стимулююється клітор, просто інша його частина. Всі все знають. В мене ніби вийшло але по відчуттям він ніби набагато слабший і є відчуття незавершеності. В кого теж так? Чи це ще не він?
ЗавЛабСнаб• вчера в 18:24
Оргазм только через клитор. Все зависит от его расположения. Что-то вы учились,учились а строение и основы так и не выучили.
АнтиТанкист• вчера в 18:26
Все в голові)
Я бувало, так хотіла , що кінчала, просто від проникнення.
А бувало, взагалі ні, щоб він не робив)
автор Перша на селі • вчера в 18:26
Ответ дляЗавЛабСнаб
Йдіть звідси) я не питаю про будову і я все знаю, госпаді 🤣 спеціально для таких як ти писала не пхатися з таким
автор Перша на селі • вчера в 18:26
Ответ дляАнтиТанкист
Все в голові)
А бувало, взагалі ні, щоб він не робив)
Як відчуття? В мене від стимуляції самого клітора дуже сильні
Хвильоватиша• вчера в 18:28
Меня не парит отсутствие оргазма от проникновения. Совмещаю оба процесса. Мне ок.
Трейдер кріпти• вчера в 18:29
Никогда ничего не стимулирую и не пробовала, у меня получается и так если сильно хочется
Кому там слова не давали• вчера в 18:30
Від проникнення чого?
Ласкове телятко• вчера в 18:31
У меня получалось, когда новый партнёр и гормоны крышу сносят, но это длится не долго.
автор Перша на селі • вчера в 18:31
Ответ дляКому там слова не давали
Від проникнення чого?
Від проникнення члена 😃
АнтиТанкист• вчера в 18:32
Ответ дляПерша на селі
Як вам описати відчуття 😆
В мене просто немає проблеми отримати оргазм. Я можу його отримати від своїх фантазій, і рукою стимулюючи. Ну, з вібратором швидше.

Ви просто не знаєте, що вас дійсно збуджує, от і все)
Фантазуйте, про це ніхто не дізнається.
Кому там слова не давали• вчера в 18:32
Ответ дляПерша на селі
Від проникнення члена 😃
В мене ніколи не було оргазму без проникнення навпаки
автор Перша на селі • вчера в 18:33
Ответ дляАнтиТанкист
Як вам описати відчуття 😆

Фантазуйте, про це ніхто не дізнається.
Ви можете отримувати від стимуляції як і головки клітора так і з вібратором всередині/з чоловіком? Який оргазм сильніший?
Хвильоватиша• вчера в 18:34
Ответ дляЛаскове телятко
Полностью согласна. Тоже самое.
автор Перша на селі • вчера в 18:34
Ответ дляКому там слова не давали
Ви не пробували мастурбувати головку клітора тобто? В мене тільки такий оргазм завжди, мені партнер має допомогати рукою 🫤
АнтиТанкист• вчера в 18:34
Ответ дляПерша на селі
Ви мене не чуєте зараз?)
Я вам кажу,вивчайте своє тіло і свої бажання. Шукайте, що вас дійсно збуджує.
І буде вам такий оргазм, що пальці на ногах підгинатимуться.
Ласкове телятко• вчера в 18:35
Ответ дляХвильоватиша
Полностью согласна. Тоже самое.
После 15 лет замужества уже страсть не такая.)
Христя в тiстi• вчера в 18:36
Зависит от физиологии и от головы.
Я из счастливиц - могу много и хорошо, но сейчас мне это не очень помогает.
автор Перша на селі • вчера в 18:37
Ответ дляАнтиТанкист
Ви мене не чуєте зараз?)
Я вже вивчаю себе мабуть півроку😃 В результаті можу закінчити тільки мастурбуючи клітор. Від проникнення всередину дуже слабкість відчуття хоча супер збуджена, не розумію чому так
Христя в тiстi• вчера в 18:38
Ответ дляПерша на селі
Дети есть?
Шиворот Навыворот• вчера в 18:39
Ответ дляАнтиТанкист
Все в голові)
А бувало, взагалі ні, щоб він не робив)
И у меня так
автор Перша на селі • вчера в 18:40
Ответ дляХристя в тiстi
Дети есть?
Христя в тiстi• вчера в 18:40
Ответ дляПерша на селі
Ничего не изменилось - до детей было так же?
Прокачую сідниці• вчера в 18:40
Мне от члена не такой яркий, как от куни -я могу и раза 2-3 взлететь, феерверк получить.
Кому там слова не давали• вчера в 18:41
Ответ дляПерша на селі
Ні,ніколи не мастурбувала,шкода на це часу
Шиворот Навыворот• вчера в 18:41
Ответ дляАнтиТанкист
Як вам описати відчуття 😆

Фантазуйте, про це ніхто не дізнається.
Т.е во время секса с мужем всегда представляете что-то другое?
Христя в тiстi• вчера в 18:42
Ответ дляПрокачую сідниці
Вот у меня наоборот. С куни тоже все хорошо, но проникновение даёт больше эффекта (если партнёр и размеры норм).
Вероятно и психологический момент срабатывает
автор Перша на селі • вчера в 18:42
Ответ дляХристя в тiстi
Да. Тільки клітор. Ну я коли купила вібратор, спочатку нічого не відчувала. Тепер отримую задоволення від проникнення але тільки із вібратором. Не з партнером нажаль. Але все одно відчуття дуже слабкість і ніби не до кінця,
Шиворот Навыворот• вчера в 18:42
Ответ дляАнтиТанкист
Як вам описати відчуття 😆

Фантазуйте, про це ніхто не дізнається.
Кому там слова не давали• вчера в 18:42
Ответ дляШиворот Навыворот
Я так
Христя в тiстi• вчера в 18:43
Ответ дляКому там слова не давали
Секса достаточно и без этого? Или просто вам секс особо неинтересен?