Та_шо_ж_таке• 2 часа назад

Подруга розкритикувала мої губи.

У мене є на роботі подруга. І ось вона запросила мене на презентацію з вечіркою. Коли я прийшла, вона була рада мене бачити, обіймала, але побачивши мою червону помаду на губах, скривилася і сказала, що мені не личить. Помада була не прямо так щоб яскраво червона , скоріше теракотова. Що у мене вузька верхня губа і чи не хочу я підколоти губи. Коли я сказала, що не хочу, що мені і так добре, вона ще раз скривилася, настирливо потягла мене до вбиральні і просто в наказовому тоні сказала витерти губи , і нанести нюдову помаду. Сказала, що я схожа на Джокера. Що мені жахливо. Я здивувалася.. адже і чоловіку, і іншим знайомим усе подобається. У мене гарна зовнішність, від чоловіків уваги не бракує. Але витерла. Бо не хотіла сперечатися. Адже я трохи залежу від неї по роботі. . Але мені було дуже неприємно. Чому вона так зробила? Раніше навпаки вона робила компліменти моїй зовнішності. Поруч з нею був її чоловік і він приязно зі мною привітався . А вона як побачила помаду то наче я прийшла з рогами а не помадою. Що це було? Чи дійсно не варто з моїм типом губ використовувати червону помаду? Але мені подобається і комфортно саме з цією помадою. Я взагалі не фанат яскравих помад, але тут прямо зайшло. Зазвичай вдень я використовую нюдову, але вечері захотілося чогось яскравішого. Подивіться, невже дійсно так все погано, що аж треба йти витирати?
dulenok• 2 часа назад
если вам нравится, то все отлично.
автор Та_шо_ж_таке • 2 часа назад
Ответ дляdulenok
если вам нравится, то все отлично.
Дякую! Просто мене здивувала і образила її реакція, ще й при моєму чоловіку і поруч були й інші люди.
Напланетянка• 2 часа назад
Вы реально вытерли помаду? Работайте над собой
автор Та_шо_ж_таке • 2 часа назад
Ответ дляНапланетянка
Реально витерла :(. Бо не хотіла конфлікту. Її прямо це якось сильно заділо. Не розумію чому.
База_птеродактилей• 2 часа назад
Та ні, на фото наче нормально. Але можливо в загальному образі не дуже. Проте все одно дії вашої колеги дивні. Може в неї щось не так йшло або пмс вкурвив?
Най хоч раз• 2 часа назад
Ответ дляНапланетянка
вот вот
автор, в след раз вытирайте хотя б ее рукавом
База_птеродактилей• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
вот вот
Або її губи )))
Напланетянка• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Какой может быть конфликт, разве что у нее в голове Завтра ей не понравится ваша прическа, фигура, голос Научитесь давать культурно отпор
Малая еще та• 2 часа назад
Честно, мне не нравится. Цвет такой бабский. Но делать так, как она указала.. серьезно? Сколько вам лет?
автор Та_шо_ж_таке • 2 часа назад
Ответ дляБаза_птеродактилей
То й мені це було дивно. Загальний образ був лаконічний . Сірі брюки і сірий пуловер. Лаконічний макіяж , єдине що контрастувало це помада, трішки яскравіше , щоб зробити акцент.
Напланетянка• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Странность тут только одна и это то что последовали ее указаниям против своего желания
Христя в тiстi• 2 часа назад
Нормальные губы и цвет. Ничего не надо подкалывать, вы красивы в своей естественности. Ваша знакомая просто глупа и невоспитана, жаль что вы уступили ей.
Малая еще та• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Еще и на людях? Не наедине. Я бы развернулась и ушла. Но если было бы настроение особых дней, то накрасила бы и ее. Что это за отношения и унижение
автор Та_шо_ж_таке • 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
вот вот
Вона взагалі сама взяла серветку в туалеті і протягнула мені . Я взяла іншу серветку своєю рукою. Це мені нагадало коли в дитинстві в школі вчителі водили дівчат з яскравим макіяжем умиватися . Дуже принизливо.
автор Та_шо_ж_таке • 2 часа назад
Ответ дляМалая еще та
Мені 44. Їй трішки більше.
Метелики на душі• 2 часа назад
Поки не бачила фото, подумала, що колега заздрить. Але ні, не заздрить.
Трейдер кріпти• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Красьтесь так,как считаете нужным.И при чём то,что Вы зависите от нее на работе к тому,что произошло?
автор Та_шо_ж_таке • 2 часа назад
Ответ дляНапланетянка
Сама розумію. Відчуття ніби мене продавили і я піддалася. Фу 😢
автор Та_шо_ж_таке • 2 часа назад
Ответ дляМетелики на душі
Що не так?
Трейдер кріпти• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Мені 44. Їй трішки більше.
Тю
вкрации• 2 часа назад
Ще й не яскрава. Працюйте над самооцінкою
Малая еще та• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Мені 44. Їй трішки більше.
Очень тогда печально у вас. Именно у вас в неуверенности в себе. Но именно этот оттенок помады очень специфический
Метелики на душі• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Що не так?
Я думаю, що це не ваші фото.
Най хоч раз• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
и вы ее подругой называете, заметьте
автор Та_шо_ж_таке • 2 часа назад
Ответ дляМалая еще та
Розумію, що є таке, чомусь розгубилася. Зазвичай я не тютя, але тут мені було спочатку смішно, потім дивно. Бо я не могла повірити що доросла людина вимагає стерти помаду.
Напланетянка• 2 часа назад
Ответ дляТа_шо_ж_таке
прекрасно, что вы это осознали Вы не обязаны соответствовать чьим-то вкусам, вы имеете право выглядеть так, как вы хотите, помните это всегда
Шкала Радощів• 2 часа назад
Вам следует выучить фразу: «Не говорите что мне делать, и я не скажу куда вам идти!»
Малая еще та• 2 часа назад
Ответ дляНай хоч раз
и вы ее подругой называете, заметьте
Тоже поразило
Простецкая• 2 часа назад
Ответ дляМалая еще та
А автор девочка)? Вы фото видели?
А я з косою• 2 часа назад
автор, головне щоб вам подобалось..але..я якось купила сапоги, а подружка порадила купити інші по висоті голенища. дуже їй дякую за пораду. я прислухаюсь, але маю свою думку... і якщо б намалювала червону помаду то на вулиці б не стирала її.